whatsapp
الو اپلای
بهترین مدارس زبان کانادا

نویسنده :  شیوا داداش زاده

بروزرسانی شده در :  9 اسفند 1399

تعداد نظرات :  0

بهترین مدارس زبان کانادا

در سالهای اخیر مدارس زبان کانادا مورد توجه بسیاری از دانشجویان قرار گرفته است. علاوه بر مدارس بوتیک زبان کانادا، مدارس بین المللی زبان کانادا در کشورهای دیگر، در زمینه آموزش زبان فعالیت گسترده ای دارند. تحصیل در مدارس زبان کانادا امروزه به یکی از محبوبترین انتخاب های دانشجویانی تبدیل شده است که هدف تحصیل در کانادا را دارند.

برای یادگیری زبان انگلیسی معمولا دانشجویان، مدارس زبان ونکوور و تورنتو را ترجیح می دهند. بهترین مدارس زبان در کانادا بسته به خواسته و نیاز شما متغیر خواهد بود.

  • ارزانترین مدرسه زبان در کانادا کدام است؟
  • برای یادگیری زبان در کانادا کدام شهر بهتر است؟
  • اقامت با خانواده کانادایی بهتر است یا اقامت در خوابگاه؟
  • کدام نوع مدارس آموزش بهتری ارائه می دهند، مدارس بوتیک و یا مدارس بین المللی؟
  • بعد از اتمام دوره آموزش زبان آیا می توانم برای دانشگاه ثبت نام کنم؟
  • آیا پس از اتمام دوره زبان می توانم برای کالج ها درخواست پذیرش دهم؟

این سوالها فکر شما را درگیر خواهد کرد. بهتر است مدرسه آموزش زبان مورد نظر خود را بعد از بررسی و پاسخ به این سوالات انتخاب کنید.

مدارس بوتیک زبان کانادا

مدارس بوتیک زبان کانادا

دانشجویانی که قصد یادگیری زبان در مدارس بوتیک را دارند، از میان گزینه های زیر می توانند مدرسه مورد نظر خود را انتخاب کنند:

1. دانشگاه تورنتو

در برنامه های تابستانی دانشگاه تورنتو، برای دانشجویان 12 تا 17 ساله و 18 سال به بالا، برنامه های بین المللی زبان انگلیسی(International English Programs) موجود است.

در دوره تابستانی، کورس زبان عمومی و کورس آمادگی برای آزمون آیلتس و یا تافل برگزار می شود. دانشجویانی که سطح زبان پیشرفته ای دارند، می توانند در کورس های ماژول مثل اقتصاد جهانی، حقوق، فیلم و سینما شرکت کنند.

برنامه های آکادمیک مدارس زبان

علاوه بر این، دانشجویان با شرکت در برنامه های آکادمیک مثل برنامه های کدینگ، تجریه و تحلیل داده ها، بیومهندسی که جزو رشته های مهندسی است و تحت برنامه های گلوبال سیتیزنشیپ و آکادمی تابستان (Summer Academy) ارائه می شود، مهارت زبانی خود را تقویت کنند.

دانشجویان در حین یادگیری زبان در دانشگاه تورنتو می توانند از خدمات اقامتی در خوابگاه های دانشگاه نیز بهره مند شوند.

2. مدرسه زبان ILAC

مدرسه زبان ILAC در ونکوور و تورنتو، دارای ساختمانی شیک و دل باز است. این مدرسه آموزش زبان، برای بزرگسالان برنامه های زبان انگلیسی و برای نوجوانان برنامه تابستانی آموزش زبان انگلیسی ارائه می دهد.

با کلاس های فشرده زبان انگلیسی 30 جلسه در هفته و فوق فشرده 38 جلسه در هفته، برای پیشرفت سطح زبان دانشجویان به سریعترین روش تلاش می کند.

البته نیازهای دیگر این دانشجویان که در این حد فشرده آموزش می بینند فراموش نشده است.در کنار این برنامه فشرده، برنامه فشرده ای از فعالیتها نیز برای دانشجویان در مدرسه زبان ILAC در نظر گرفته شده است.

این مدرسه، برای دانشجویانی که علاقه مند به تحصیل در دانشگاه و یا برنامه های فوق لیسانس در کانادا هستند، خدمات مشاوره ای را در رابطه با دانشگاه های همکار ارائه می دهد و بدون نیاز به نمرات آیلتس و یا تافل می توانید در دانشگاه و یا کالج مورد دلخواه خود به تحصیل مشغول شوید.

3. مدرسه زبان CLLC

مراکز مدرسه زبان CLLC در شهرهای تورنتو، اتاوا و هالیفکس واقع شده اند. برای دانشجویانی که اقامت با یک خانواده کانادایی را انتخاب می کنند یک گزینه ایده آل است زیرا تقریبا 100 درصد دانشجویان از این نوع اقامت رضایت داشته اند.

مسئولان این مدارس، به طور پیوسته از خانه های اقامتی دانشجویان بازرسی به عمل می آورند.

برنامه های فشرده زبان انگلیسی

مدرسه زبان CLLC خدمات آموزشی خود را در ساختمانی که متعلق به مدرسه است ارائه می دهد. این مرکز آموزشی از نظر برنامه های فشرده زبان انگلیسی و وقت گذاشتن برای تک تک دانشجویان و کیفیت آموزشی، یک مرکز آموزشی بسیار ایده آل می باشد.

4. مرکز زبان هانزا (Hansa Language Centre)

مرکز زبان هانزا، یکی از قدیمی ترین و باسابقه ترین مدارس زبان کانادا با 49 سال سابقه خدمت می باشد. از نظر وقت گذاشتن برای تک تک دانشجویان به عنوان یک مدرسه بوتیک، باز مدرسه موفقی بوده است.

علاوه بر زبان انگلیسی، آموزش زبانهای خارجی دیگری مثل زبان فرانسوی، زبان اسپانیایی، زبان ژاپنی، زبان آلمانی و زبان ایتالیایی نیز در این مدرسه ارائه می شود.

این مدرسه خدمات آموزشی دیگری مثل کورس های فشرده زبان انگلیسی، کورس های آکادمیک انگلیسی و کورس های آمادگی آزمون تافل و آیلتس برگزار می کند.

همچنین خدماتی مثل اقامت با خانواده کانادایی و ترانسفر فرودگاهی نیز ارائه می دهد. مدرسه زبان هانزا به صورت منظم و سیستماتیک فعالیت می کند و دارای گواهی اعتبارسنجی Languages Canada می باشد.

5. مدرسه زبان VGC

مدرسه زبان VGC در شهر ونکوور واقع شده و فعالیت آموزشی خود را از سال 2003 آغاز کرده است. این مدرسه انگلیسی عمومی، آمادگی برای دانشگاه، آمادگی برای آیلتس و تافل و همچنین برای نوجوانان برنامه های کلاس تابستانی ترتیب می دهد.

مدارس آموزش زبان کانادا

به علاوه، برنامه های کوتاه مدت انگلیسی در تجارت (Business English Certificate) نیز در این مدرسه موجود است. در این مدرسه که با عنوان مدرسه کسب و کار شناخته می شود، در زمینه هایی مثل کارآفرینی، کسب و کار و رهبری می توانید دوره ببینید.

پس از اتمام دوره آموزشی در مدرسه VGC، می توانید مستقیما از طریق pathway وارد دانشگاه های طرف قرارداد این مدرسه در کانادا شوید. مشاورین این مدرسه بسیار خوش برخورد هستند که یک امتیاز مثبت برای این مدرسه است.

مدارس بین المللی زبان کانادا

دانشجویانی که قصد تحصیل در مدارس بین المللی زبان را دارند، می توانند یکی از مدارسی که در پایین معرفی شده را ترجیح دهند:

1. مدرسه زبان EC

مدارس زبان EC، یکی از مدارس بین المللی است که در صدر مدارس زبان آمریکا و انگلیس قرار دارد. در کانادا این مدرسه در مراکز EC تورنتو، EC ونکوور، EC مونترال، فعالیت های آموزشی انجام می دهد.

این مدرسه با پردیس دلباز و توجه ویژه به تنوع ملیتی دانشجویان، دارای موقعیتی جاذب از نظر آموزش زبان در خارج می باشد. در مونترال می توانید زبان فرانسوی نیز یاد بگیرید.

دانشجویان اغلب به دلیل اینکه می خواهند در منطقه تورنتو تحصیل کنند، بیشتر مرکز EC تورنتو را ترجیح می دهند و در ساختمان واقع در مرکز تورنتو همراه با سایر دانشجویان بین المللی به تحصیل می پردازند. مدرسه زبان EC دارای خدمات اعزام دانشجو به دانشگاه است.

2. مدارس بین المللی KAPLAN در حوزه زبان انگلیسی (KAPLAN International English)

مدارس زبان KAPLAN تقریبا در هر نقطه از جهان شبکه های آموزشی خود را توسعه داده اند. این مدارس در کانادا در شهرهای تورنتو و ونکوور واقع شده اند.

مدارس بین المللی KAPLAN

کورس های تابستانی آموزش زبان برای نوجوانان 14 تا 18 سال، در پردیس ونکوور موجود است. پردیس های KAPLAN کانادا، مرکز برگزاری آزمون آیلتس می باشند.

KAPLAN اینترنشنال، خدمات اعزام دانشجو به دانشگاه را نیز ارائه می دهد. از طرفی، در پردیس KAPLAN تورنتو به واسطه برنامه ای به نام انگلیسی در عمل (English in Action)، عصرها می توانید همراه با مدرسان خود در بیرون از مدرسه به کشف شهر بپردازید و مکالمه انگلیسی خود را تقویت کنید.

3. مدرسه زبان LSI

مدرسه زبان LSI، دارای مراکز آموزش زبان در شهرهای تورنتو و ونکوور است. برای نوجوانان برنامه های کلاسی تابستانه در نظر گرفته شده است.

پردیس تورنتو در خیابان Yonge واقع شده است. دانشجویان اغلب از اقامت در کنار خانواده کانادایی و اقامت در خوابگاه ها راضی هستند.

4. مدرسه زبان ELS

مدرسه زبان ELS، به طور گسترده در آمریکا و کانادا فعالیت دارد. به غیر از این، در مالزی و استرالیا نیز مرکز دارد.

ELS کانادا، یکی از بهترین موسسات آموزش زبان در زمینه رشد آکادمیک  می باشد.

مدرسه زبان ELS

5. استافورد هاوس (Stafford House)

این مدرسه زبان در شهرهای تورنتو و کلگری قرار دارد. مدرسه استافورد هاوس امکان شرکت در آزمون آزمایشی زبان انگلیسی به صورت رایگان را به شما ارائه می دهد.

این موسسه در خارج از کانادا در شهرهای بوستون و لندن آموزش CELTA (گواهی آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان) نیز ارائه می دهد و یکی از پرطرفدارترین مراکز آموزشی زبان در بین مدارس بین المللی می باشد.

این مدرسه همچنین دارای گواهی اعتبارسنجی Languages Canada می باشد.

6. مدرسه زبان ILSC

مدرسه زبان ILSC، در 7 شهر مختلف جهان و در شهرهای تورنتو، ونکوور و مونترال کانادا فعالیت می کند.

انگلیسی عمومی، انگلیسی برای تجارت، انگلیسی برای کودکان و نوجوانان 7 تا 17 سال در این مدرسه ارائه می شود. به خصوص در مدرسه زبان ILSC واقع در پردیس های کانادا می توانید انگلیسی مدیکال که مورد ترجیح دانشجویان رشته پزشکی است را یاد بگیرید.

در سایه برنامه آموزشی Pathway بدون نیاز به نمرات آیلتس و یا تافل می توانید در بیش از 100 کالج به تحصیل بپردازید.

 

 

امتیاز خود را ثبت کنید


چه قدر این پست برایتان مفید بود؟
3 از 5 با 2 رای

اولین کسی باشید که برای این پست کامنت میگذارید!
تماس با ما
درخواست مشاوره رایگان

ما همراه شما خواهیم بود

برای دریافت مشاوره رایگان، این فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان الو اپلای در سریعترین زمان، با شما تماس بگیرند

آدرس: تهران, میدان ونک, خیابان گاندی جنوبی, خیابان بیست و پنجم پلاک ۲۴ طبقه 2
آدرس و لوکیشن دفتر استانبول : DAP Vadi,Z ofis ,S Blok ,No 56 Kağıthane İstanbul
021-88884645 | 021-88850364
۸ الی ۲۱
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .