whatsapp
الو اپلای
بهترین صرافی های ترکیه

نویسنده :  شیوا داداش زاده

بروزرسانی شده در :  16 فروردین 1400

تعداد نظرات :  0

بهترین صرافی های ترکیه

صرافی های ترکیه برای ایرانیان عزیزی که با اقامت در ترکیه می خواهند وارد بازار این کشور شوند، در حیطه ی خاصی سرمایه گذاری نمایند یا با ثبت شرکت در ترکیه ، کار جدیدی آغاز نمایند، باید با موسسات مالی موجود در این کشور آشنا شوند.

برای انجام امور مالی خود یا افتتاح حساب بین المللی در ترکیه را ، در دستور کارخود قرار دهید یا اینکه یکی از صرافی های معتبر را برای نقل و انتقالات ارزی خود انتخاب نمایید.صرافی ها جزو موسساتی هستند که شما با آنها بیشتر سرو کار خواهید داشت.

بهترین صرافی های ترکیه را می توان به عنوان یک شبکه ی نقل و انتقال پولی بین المللی در نظر گرفت. شرکتهایی که در این نوشتار به آنها اشاره خواهد شد، به عنوان حلقه ای از یک زنجیره ی بین المللی ارزی می باشند که فعالیت آنها صرفا خرید و فروش ارز نبوده، در طی زمان گستره ی فعالیتهای اقتصادی آنها توسعه یافته است.

شما پس از اقامت در ترکیه می توانید امور مالی خود را با کمک یکی از این صرافی ها انجام دهید. یا با ثبت شرکت در ترکیه و آغاز سرمایه گذاری در این کشور نقل و انتقالات مالی شرکتتان را با افتتاح حساب بین المللی در ترکیه به انجام رسانید.

گروه صرافی تراولکس “Travelex”

در سال 1976، لییود درفمان در ساووتهامپتن لندن، صرافی تراولکس را افتتاح کرد. امروز پس از بیش از 40 سال همه ساله ، بیشتر از 37 میلیون مشتری دارد. در سراسر دنیا در بیش از 26 کشور، در فرودگاههای بزرگ بین المللی، در مناطق مهم توریستی، بندرها و راه آهن ها صاحب بیش از 1400 شعبه و 1250خودپرداز می باشد.

همه ساله در سراسر دنیا 1.7 میلیارد نفر، به شعبه های تراولکس درفرودگاههای بین المللی هنگ کنگ، سنگاپور، نیویورک، پاریس، توکیو و استانبول سر می زنند. این شرکت به شکل مستقیم در مغازه ها و خودپردازهایش یا غیرمستقیم و از طریق سرمایه گذاری بر پلتفرمهای اینترنتی ویا خریدهای شرکتی اش به بازارهای جدید وارد شده ، در سطح جهانی پیشرفت می نماید.

تراولکس بخشی از گروه فینابلر Finablr می باشد، که در حوزه های انتقال پول، صرافی، سیستمهای پرداخت در سطح جهانی متخصص گشته اند. شرکتهای فینابلر با تجربه ی عمیق، تخصص تکنولوژیک و با همکاری هایی که در این حوزه نقش رهبری را به عهده دارند، برای مشتریان شخصی و شرکتها راه حلهای ویژه و معتبرمالی ارائه کرده است. شرکتهای این گروه در سال 2018 برای مشتریانش در بیش از 170 کشور، در بیش از 150 میلیون نمونه ی کاری بیش از 115 میلیارد دلار را جابه جا نموده اند.

این شرکت صرافی متخصصی است که شما می توانید به آن اعتماد کنید. شعبه های تراولکس در فرودگاه عدنان مندرس ازمیر، فرودگاه قاضی پاشا آلانیای آنتالیا، کوش آداسی، فرودگاه بین المللی اسن بوغای آنکارا، فرودگاه آتاتورک استانبول و فرودگاه آنتالیا قرار دارند.

 

گروه صرافی تراولکس "Travelex"

صرافی گلوبال اکسچنج “Global Exchange”

یکی دیگر از صرافی های ترکیه صرافی گلوبال اکسچنج است, این شرکت، یکی از سه شرکت بزرگ و پیشرو صنعت صرافی در دنیاست و در خصوص تامین مالی مسافران در فرودگاههای بین المللی، متخصص می باشد. در بیش از 21 کشور و در 57 فرودگاه بین المللی مستقر می باشد و با بیش از 310 شعبه و 2500 پرسنل، شبکه ای را تشکیل داده که هر ساله به 8 میلیون مشتری خدمات ارائه می دهد.

گلوبال اکسچنج، در ترکیه، استرالیا، برزیل، کلمبیا، کاستاریکو، دانمارک، جمهوری دومنیک، اکوادور، گواتمالا، هنگ کنگ، جامائیکا، اردن، مکزیک، نیکاراگوئه، پاراگوئه و… خدمات ارائه می دهد.

برای خدمات روزمره به مشتریان و فعالیتهای روزمره، این شرکت به 7 قانون پایبند است:

1- هماهنگی کامل با قانون و شفافیت در امور: این شرکت برای مقابله با جرایم مالی و پاکسازی پول های غیر قانونی کاملا مصمم است. این شرکت همچنانکه به قوانین همه ی بانکهای مرکزی احترام قائل است، در هر شعبه ی خود و با تمام مشتریانش رفتاراخلاق مدارانه را برگزیده است.

2- اهمیت منابع انسانی: اکیپ کارکنان این شرکت، با برنامه های شغلی، پیشرفت حرفه ای، آموزش تخصصیشان، بزرگترین سرمایه ی گلوبال اکسچنج هستند. کارکنان فعالند و روحیه ی همکاری جمعی در سازمان را دارندو تمام امور را با کیفیت، شفافیت و با واسطه ی روشهای علمی به انجام می رسانند.

3- خدمات رسانی بی نقص به مشتریان: در گلوبال اکسچنج، این شرکت در همه ی فعالیتهایش به دنبال دستیابی به کیفیتی است که برای همه محرز باشد و برای کسب رضایت کامل مشتریانش، همه ی منابع را به کار می گیرد.

4- فعالیت پیوسته برای رشد و تقویت امور شرکت: از زمان آغاز فعالیت به عنوان شرکت گلوبال اکسچنج، پایه ی موفقیت پروژه های ملی و بین المللی آن، ایده آل این شرکت و استراتژی تقویت مستمر تخصص شرکت بوده است.

5- توسعه ی تکنولوژی جدید و استفاده از آن: این شرکت برای نگهداری خود در بالاترین سطح پیشرفتهای تکنولوژیک ،تمام سعی خود را می نماید. نرم افزارهای مربوط به شرکت را در نهادهای خود طراحی می کند و فقط مخصوص خرید و فروش ارز توسط این شرکت است. این شرکت پیوسته به دنبال توسعه ی تکنولوژیک در امور ارزی خود است.

6- تصویر بی نقص از شرکت: تصویراین شرکت، یک طراحی مدرن را نشان می دهد که سبک جهانی اش را با رنگ های جذاب و بهترین مواد نشان می دهد. یک شرکت جدی ، مدرن و حرفه ای که دارای شغلی بین المللی است. شرکتی که نهایت اهمیت را به کیفیت خدمات و روابط انسانی می دهد.

7- بهبود و نوآوری مستمر: تلاش برای نوآوری مداوم در گروه گلوبال اکسچنج ، آن را به پیش بینی بازار خدمات ارزی خود و توسعه فرصت های تجاری جدید سوق می دهد. توسعه مداوم شرکت، رقابت پذیری آن را تضمین می کند و به این شرکت امکان می دهد که با نیازها و خواسته های مشتریان و اصالت محیط های مختلفی که در آن کار می کند، سازگار شود.

شرکت صرافی یامان "yamandoviz"

شرکت صرافی یامان “yamandoviz”

شرکت یامان دووز که در سال 1995 تاسیس شد و 18 سال مداوم به مشتریهای حقیقی و حقوقی خود در حوزه های خرید و فروش ارز و انتقال پول خدمات مفیدی عرضه می نماید. اقتصاد این کشور که به ویژه پس از بحران 2001 تغییر شکل داده ، با افزایش واردات و صادرات به یک بازیگر مهم در بازارهای بین المللی تبدیل شد، سبب گردید تا بازیگران امور مالی اهمیت بسیاریی کسب کنند. ازجمله صرافی ها در این وضعیت تازه ، نیاز به یک رویکرد خلاقانه تر و رقابتی تر در بخش مالی را احساس نمودند.

از سال 1995 ، این شرکت پیوسته به دنبال بهبود مستمر رضایت مشتری ، کیفیت ، کار تیمی ، بالا برن مسئولیت اجتماعی ، رویکرد مدیریت حرفه ای و نهادینه سازی بوده است تا به عنوان یک شرکت پیشرو در این حوزه شناخته شود. به عنوان YAMAN DÖVİZ ، این شرکت مصمم است، با داشتن سهام قوی و نیروی کار واجد شرایط خود ، “خدمات کامل با قیمت مناسب” ارائه دهد. اگر می خواهید بیشتر از رویکرد رسمی معاملات یک بعدی بانکها در دست داشته باشید ، در رویکرد واقعی مشتری محور، این شرکت همیشه راه حلهای مختص خودتان را به شما ارائه خواهد کرد.

موسسه ی معتبرصرافی هاکان  “HAKAN DÖVİZ YETKİLİ MÜESSESE A.Ş”

این موسسه با اعمال گزینه های ویژه ارزی برای هرکدام از خرید و فروش های ارز مشتریان، برای ارائه مزایای سودآور در تمام معاملاتشان تلاش می نماید. مطابق با خواسته های مشتریان حقیقی یا حقوقی، برای امور خرید و فروش ارز آنها، ارائه خدمات سریع و قابل اعتماد انتقال وجه از طریق بانک ها (حواله بانکی) یا با پیک های امنیتی خصوصی این شرکت انجام می پذیرد.

این شرکت به دنبال دستیابی به اهداف تعیین شده با استراتژی های پایدار و با روشی با کیفیت، قابل اعتماد و صمیمانه است. پیشبرد و گسترش حجم معاملات و سبد مشتری در چارچوب جلب تمام عیار رضایت مشتری از اهداف اساسی این شرکت است.

امتیاز خود را ثبت کنید


چه قدر این پست برایتان مفید بود؟
3.6 از 5 با 9 رای

اولین کسی باشید که برای این پست کامنت میگذارید!
تماس با ما
درخواست مشاوره رایگان

ما همراه شما خواهیم بود

برای دریافت مشاوره رایگان، این فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان الو اپلای در سریعترین زمان، با شما تماس بگیرند

آدرس: تهران, میدان ونک, خیابان گاندی جنوبی, خیابان بیست و پنجم پلاک ۲۴ طبقه 2
آدرس و لوکیشن دفتر استانبول : DAP Vadi,Z ofis ,S Blok ,No 56 Kağıthane İstanbul
021-88884645 | 021-88850364
۸ الی ۲۱
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .