whatsapp
الو اپلای
بهترین بانک های ترکیه برای ایرانیان

نویسنده :  شیوا داداش زاده

بروزرسانی شده در :  4 شهریور 1402

تعداد نظرات :  2

بهترین بانک های ترکیه برای ایرانیان

یکی از عوامل اساسی و تاثیرگذار بر رونق اقتصادی ترکیه، فعالیت مسمرثمر حوزه بانکداری و امور مالی این کشور است. بهترین بانک های ترکیه برای ایرانیان مانند زراعت بانک، ایش بانک و آک بانک با توجه به تغییر سیاست‌های مالی دولت ترکیه در سال‌های اخیر، توانسته‌اند بسیاری از مشکلات تبادلات مالی ایرانیان و سایر اتباع خارجی را در سطح جهانی برطرف نمایند. همچنین خرید و فروش و تبدیل رمز ارزها به راحتی در ترکیه بر خلاف کشور ما در حال انجام است. شما به عنوان یک ایرانی می‌توانید نه تنها در اغلب بانک‌های کشور ترکیه اقدام به افتتاح حساب نمایید، بلکه قادر هستید حساب‌های واسطی مانند پایونیر را به آن‌ها متصل کنید. در ادامه مقاله با الواپلای همراه باشید تا بیشتر با اسم بانک های ترکیه، بانک های دولتی ترکیه و خدمات آن‌ها آشنا شوید.

 

قوانین بانک مرکزی ترکیه

 

از سال 2014 که سیاست های مالی مشخصی را دولت ترکیه در ارتباط با تاجران و دانشجویان ایرانی در نظر گرفت دو بانک مسئول حل کردن مشکلات مالی ایرانیان شدند اولین آنها بانک دولتی زراعت و دومی بانک خصوصی ایش بود که توانست در این زمینه عملکرد بسیار مطلوبی را داشته باشد البته توجه داشته باشید که زراعت بانک بدون اقامت ترکیه برای شما حساب باز می کند این در حالی است ایش بانک با داشتن اقامت و در صورتی که موفق به اخذ شهروندی ترکیه شده باشید تمام بانک ها در ترکیه موظف هستند خدمات مالی به شما ارایه نمایند.

در ارتباط با افتتاح حساب در ترکیه یک نکته را نباید از نظر بیندازیم و آن هم حدود اختیارات مدیر بانک ها می باشد به صورتی که حتی در میزان سود سپرده ها نیز مدیران بانک ها می توانند در چهارچوب قوانین دخل و تصرف کنند.

در این مقاله سعی کردیم که شما را با بهترین بانک های ترکیه که به عنوان ایرانی می توانید از خدمات انها استفاده کنید آشنا کنیم.

 

زراعت بانک

 

زراعت بانک ترکیه

زراعت بانک (Ziraat Bank) یکی از قدیمی‌ترین بانک‌‌های دولتی ترکیه است که در سال 1863 برای ایجاد تسهیلات برای کشاورزان تاسیس گردید. این بانک با تمرکز بر ارائه خدمات به کشاورزان، دامداران و صنایع مرتبط با زراعت، نقش مهمی در توسعه پایدار و رشد اقتصادی بخش کشاورزی ترکیه ایفا می‌کند. زراعت بانک تنها بانکی در کشور ترکیه بوده که بدون داشتن اقامت، برای ایرانیان در ترکیه افتتاح حساب انجام خواهد داد. کارت‌های بانکی که توسط این بانک ارائه شده بطور معمول شامل کامپوس کارت، کارت بانکی جوان، کارت بانکی خودپرداز داخلی، کارت مخصوص خرید آنلاین و کارت اعتباری ویژه بانک زراعت خواهد بود.

خدمات زراعت بانک ترکیه

در زراعت بانک ترکیه قادر هستید انواع حساب‌های بانکی جاری یا مدت‌دار لیره، ارزی و طلا را افتتاح نموده و از سود آن برخوردار گردید. به وسیله سیستم پرداخت معتبر این بانک نیز می‌توانید مالیات‌ها، قبوض آب و برق، انتقال پول، برگه‌های جریمه رانندگی، قبوض تلفن و اینترنت، اقساط تحصیلی، پرداخت‌های خیریه و موارد بسیار دیگر را انجام دهید. بطور کلی خدمات زراعت بانک ترکیه به شرح لیست زیر است:

 • ارائه خدمات بیمه
 • ارائه انواع مختلف وام برای خرید ملک، تحصیل، ماشین، حمل و نقل، اموال غیرمنقول و سایر
 • انتقال سریع مبلغ به حساب‌های سراسر جهان
 • امکان دریافت ویزا کارت یا مستر کارت
 • انتقال سریع ارز خارجی
 • صرافی، خرید و فروش و تبدیل ارز
 • امکان ایجاد حساب لیره، ارزی و حتی طلا
 • پرداخت حقوق بازنشستگان
 • صندوق امانات

 

بانک زراعت در زمینه ی بیمه نیز خدمات مختلفی دارد:

 • بیمه ی سلامت
 • بیمه ی مسکن
 • بیمه ی حوادث
 • بیمه ی مسئولیت
 • بیمه ی بیکاری
 • انواع بیمه ی عمر
 • بیمه ی بیکاری

 

شعب زراعت بانک ترکیه

 

شعب زراعت بانک در ترکیه

زراعت بانک با 1729 شعبه در 81 استان فعالیت می کند. ساعات کاری این شعب از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر می باشد و مابین ساعات دوازده و سی دقیقه تا سیزده و سی دقیقه وقت استراحت پرسنل می باشد و در این ساعت معاملات بانکی انجام نمی شود.

مزیت افتتاح حساب در زراعت بانک ترکیه

زراعت بانک ترکیه یکی از دو بانکی است که با دستور بانک مرکزی ترکیه وظیفه ی افتتاح حساب برای ایرانیان را به عهده گرفته است. از دیگر امتیازات این بانک برای افتتاح حساب، دولتی بودن این بانک است که سرمایه ی مشتریان را صد در صد تضمین می نماید.

شرایط افتتاح حساب در زراعت بانک به صورت حضوری و غیر حضوری

بر اساس دستور بانک مرکزی افتتاح حساب خارجیان باید حضوری انجام شود. با این حال دولت ترکیه برای جذب سرمایه های خارجی شرایط آسانی در نظر گرفته است.

به این معنی که برای افتتاح حساب در ترکیه از طریق زراعت بانک ترکیه یا باید سفری کوتاه مدت به این کشور داشت که بتوان بصورت حضوری مراحل افتتاح حساب را طی کرد ،  و یا به صورت غیر حضوری مراحل افتتاح حساب در زراعت بانک ترکیه را گذراند که شرکت الو اپلای برای افرادی که شرایط حضور در کشور ترکیه را ندارند، افتتاح حساب بانکی در زراعت بانک ترکیه را انجام میدهد.

با دریافت کد مالیاتی از اداره ی دارایی ترکیه و ارائه ی یک آدرس معتبر برای ارسال ابلاغیه های بانکی و با در دست داشتن اصل گذرنامه به آسانی می توانید یک حساب در زراعت بانک افتتاح نموده، از هر جای دنیا که بخواهید به شکل اینترنتی آن را کنترل نمایید.

شرایط افتتاح حساب در زراعت بانک با داشتن اقامت یا بدون داشتن اقامت

چنانچه قبلا نیز اشاره کردیم دولت ترکیه جهت جذب سرمایه های خارجی شرایط آسانی جهت افتتاح حساب پیش بینی نموده است. مطابق قوانین ترکیه برای افتتاح حساب خارجیان داشتن مجوز اقامت برای خارجیان اجباری نبوده، ارائه ی یک آدرس معتبر کافی است.

مجوز اقامت داشته باشید یا نه می توانید یک حساب در بانک زراعت افتتاح نمایید. به عنوان یک شرکت خارجی نیز داشتن اقامت یا فعالیت در ترکیه برای افتتاح حساب اجباری نمی باشد و ارائه ی کد مالیاتی، آدرس معتبر و مدارک شرکت برای افتتاح حساب بانکی شرکت کافی می باشد.

 

ایش بانک ترکیه

 

ایش بانک ترکیه

ایش بانک ترکیه از بزرگترین بانکهای خصوصی در ترکیه می باشد که در 26 اوت 1924 و به دستور مصطفی کمال آتاتورک تاسیس شده است.

خدمات ایش بانک

خدمات ایش بانک شامل یک بازه ی گسترده از سپرده گذاری، پرداخت قبوض و اقساط مربوط به دانشگاه های دولتی و خصوصی، پلتفرم های خرید و فروش بازارهای بورس تا پرداخت انواع وامها در لحظه ی درخواست مشتری و حتی سرویس شارژ و مدیریت آپارتمان ها می باشد.

ایش بانک نیز دارای سیستم پرداختها، ارائه ی انواع وامها و حتی ارائه ی وام فوری برای خرید در همان لحظه ی درخواست، تامین انواع بیمه ها ( همچون بیمه ی گردشگری خارج از کشور)، انواع حسابهای سپرده گذاری، بانکداری ویژه ی هر شغل، کرایه ی صندوق امانات و… می باشد.

شعب ایش بانک در ترکیه

ایش بانک با مجموع 1223 شعبه در سراسر ترکیه که 314 شعبه آن در استانبول قرار دارد، فعالیت می کند.

مزیت افتتاح حساب در ایش بانک

ایش بانک به عنوان بزرگترین بانک خصوصی ترکیه که از سوی بانک مرکزی ترکیه مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان را کسب کرده است، یک فرصت استثنایی برای افتتاح حساب ایرانیان می باشد. چراکه ایرانیان پس از اعمال تحریمهای بین المللی علیه ایران به سختی می توانند در بانکهای مورد نظرشان حساب باز کنند.

 

خدمات ایش بانک

 

شرایط افتتاح حساب در ایش بانک به شکل حضوری و غیر حضوری

افتتاح غیر حضوری حساب برای خارجیان در ترکیه ممنوع می باشد پس تنها راه افتتاح حساب در این کشور مراجعه ی حضوری به یکی از شعب ایش بانک می باشد. پرسنل بانک با تحویل کد مالیاتی، آدرس معتبر و اصل گذرنامه ی شما، برایتان یک حساب بانکی افتتاح می نمایند و پس از آن با ثبت اسناد و مدارک شناسایی تان در آرشیو بانک، قادر خواهید بود با استفاده از بانکداری الکترونیک و از همه جای دنیا انتقال پول، افتتاح دیگر حسابهای ارزی یا مدت دار و دیگر پروسه های پولی و مالی را به انجام برسانید.

 

شرایط افتتاح حساب در ایش بانک با داشتن اقامت یا بدون داشتن اقامت

اگر شما مجوز اقامت در ترکیه را داشته باشید به آسانی می توانید با ارائه ی آدرس محل اقامتتان و پس از دریافت کد مالیاتی به یکی از شعبه های ایش بانک مراجعه کرده، حساب بانکی خود را افتتاح نمایید. ولی چنانچه مجوز اقامت ترکیه را ندارید برای شما جای نگرانی نیست و می توانید در طی یک سفر کوتاه مدت و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز ( کد مالیاتی، آدرس معتبر، اصل گذرنامه) اقدام به افتتاح حساب نمایید.

آک بانک ترکیه

 

آک بانک ترکیه

آک بانک یکی از معروفترین بانک های خصوصی جمهوری ترکیه می باشد که برای اولین بار در شهر آدانا و در سال 1948 آغاز به کار کرد. این بانک را عمر صابانجی مالک هلدینگ صابانجی که یکی از معروفترین و ثروتمند ترین شرکت های ترکیه می باشد با جمعی از تاجران بزرگ با هدف حمایت مالی از کشاورزانی که به کاشت پنبه روی آورده بودند و در شهر آدانا و کایسری سکونت داشتند تاسیس کردند.این بانک در حال حاضر با داشتن سرمایه ای بالغ بر 94 میلیارد دلار یکی از اصلی رین بانک های ترکیه به حساب می آید

 

آک بانک در سال 2017 در تحقیقی که با عنوان « با ارزشترین 500 بانک جهان» از طرف Brand Finance تهیه شده بود، 6 بار با ارزش ترین بانک ترکیه خوانده شد. آک بانک با این ارزش خود توانست از بین 500 بانک برتر جهانی در رتبه ی 94 قرارگیرد.

آک بانک در سال 2018 نیز در رتبه بندی برند فینانس توانست برای هفتمین بار رتبه ی اولین بانک ترکیه را از آن خود کند. همچنین در این سال توانست جایزه با ارزش Euromoney را نیز از آن خود کند.

این بانک در سراسر ترکیه دارای 21 شعبه ی منطقه ای می باشد. 770 شعبه و بیش از 12000 پرسنل دارد. آک بانک خدمات دهی به 18 میلیون مشتری خود را علاوه بر بانکداری سنتی از راههای بانکداری الکترونیکی، تلفن بانک ، مرکزتماس، 5000 خودپرداز، بیش از 600 هزاردستگاه کارتخوان و دیگر کانالهای تکنولوژی برتر ارائه می دهد.

 

مزیت افتتاح حساب در ایش بانک

 

به علاوه آک بانک با قراردادی که با شرکت ریپل Ripple بست توانست اولین بانک ترکیه باشد که با استفاده از تکنولوژی بلاکچین Blokchain کارکردهایی نظیر نقل و انتقال بین المللی پول را که دارای ارزش والایی است ، به انجام رساند.

اگر به دنبال افتتاح حساب بین المللی در ترکیه می باشید، این ویژگی آک بانک برای شما جذاب خواهد بود.

اسناد سهام آک بانک که 51.2 درصد آن به عموم عرضه می شود، در سازمان بورس استانبول در حال خرید و فروش است. در خارج از کشور نیز گواهینامه های ADR (رسید سپرده گذاری آمریکا) این بانک در بازارهای OTC ایالات متحده ی آمریکا، در حال خرید و فروش است.

 

دنیز بانک ترکیه

دنیز بانک ترکیه یک شرکت مالی و بانکداری است که در زمینه ارائه خدمات بانکداری خرد، بانکداری سرمایه ‌گذاری، بانکداری شرکتی، مدیریت امور اقتصادی و … فعالیت می کند.

این بانک در سال ۱۹۳۸ راه اندازی شد. شرکت زورلو هلدینگ در سال ۱۹۹۷ با اخذ مجوز بانکی از اداره خصوصی سازی، دنیزبانک را در دست گرفت. در تاریخچه ی این بانک سه بار سهامداران آن تغییر یافته اند و یکبار نیز سهام آن به عموم عرضه شده است.

 دنیز بانک ترکیه

 

دنیزبانک پس از پیوستن به Dexia یکی از پیشرفته ترین گروه های مالی اروپا در اکتبر ۲۰۰۶ فعالیت های خود را به صورت گسترده ادامه داد. همچنین این بانک از ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۲ زیر سقف sberbank بزرگترین بانک روسیه قرار گرفت. سرانجام در سال 2019 سبربانک روسیه، دنیز بانک را به شرکت Emirates NBD مستقر در امارات متحده ی عربی فروخت.

دنیزبانک که از زمان تاسیس سرمایه گذاری قابل توجهی در نوآوری، تکنولوژی و تحقیق و توسعه در امور بانکی انجام داده است، در سال 2012 بخش اولین نسل بانکداری دیجیتال ترکیه را راه اندازی کرد و در امور بانکی چه به شکل حضوری و چه به شکل دیجیتال، خواسته های مشتریان را به بهترین وجه به انجام رساند، طوری که در آمریکا و اروپا به عنوان خلاق ترین بانک جهان شناخته شده است.

 

شعب دنیز بانک

دنیز بانک صاحب شبکه ی بانکی می باشد که همه اقشار جامعه را دربر می گیرد. علاوه بر 706 شعبه در داخل کشور و در بحرین، 43 شعبه نیز در وین دارد که به این وسیله در کشورهای اتحادیه ی اروپا فعالیت می نماید. شعبه ی مسکو دنیز بانک نیز به مشتریانی که در روسیه فعالیت می نمایند، خدمات دهی می نماید.

در حال حاضر با بیش از ۷۰۰ شعبه در سراسر ترکیه و با ۱۰۰۰۰ کارمند یکی از معروف ترین و معتبر ترین بانک های ترکیه به شمار می آید. همچنین این بانک جزء بانک های مورد اعتماد در ترکیه است که مشتریان بسیاری را تا کنون از خود راضی نگه داشته است.

 

خدمات دنیز بانک

 

خدمات دنیز بانک

با برنامه ی موبایل دنیز، شما می توانید با تلفن همراه خود به تمامی محصولات و خدمات بانکی که دنیزبانک ارائه می دهد، خیلی سریع و راحت دسترسی داشته باشید. با این برنامه شما می توانید معاملات بانکی خود را در هر زمان و در هر کجا که باشید، خیلی راحت انجام دهید.

 • انجام معاملات بانکی از قبیل چک و سفته و …
 • پرداخت قبض های خود را از طریق این سیستم کنترل
 • دستور پرداخت خودکار بدهی های خود

دنیز بانک ترکیه از جمله بانک هایی است که در ترکیه برای اتباع خارجی وام های بسیاری را ارائه می دهد از جمله:

 • وام مسکن
 • وام ازدواج
 • وام نیازمندی ها
 • وام تحصیلی
 • وام مسافرت

این بانک که با دادن وام به اتباع خارجی مشهور است، همچنین از طریق کمپین های ویژه برای اتباع خارجی امکان صدور کارت اعتباری را نیز فراهم می آورد. دنیز بانک در بین بانک های ترکیه از جمله بانک هایی است که با دادن وام هایی با سود کمتر و همچنین وام های مختلفی از جمله وام مسکن و وام نیازمندی که در اختیار اتباع خارجی قرار می دهد، بیشتر مورد ترجیح خارجیان است.

 

هالک بانک ترکیه

هالک بانک به عنوان یکی از قوی ترین و قابل اعتمادترین موسسات در بخش بانکداری از طریق شعب، دفاتر، دفاتر معاملات خصوصی و دفاتر نمایندگی خارجی در سراسر جهان به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد. هالک بانک به منظور تحقق بخشیدن به رویاهای سرمایه گذاران ترک، محصولات و خدمات مالی جامعی را ارائه می دهد.

این بانک همزمان با انجام فعالیت های بانکداری سنتی، گزینه های محصول و خدمات با طراحی ویژه را طراحی کرده است که تحت عنوان تقسیم بندی مشتریان، محصولات و خدمات ممتاز به شرکت های کوچک تا متوسط و همچنین مشتریان خرده فروشی گروه های متوسط و با درآمد بالا . این بانک یک رویکرد مشتری مدار و با کیفیت بالا برای خدمات اتخاذ کرده است. همچنین هالک بانک توانسته است با اطمینان از اثربخشی در تمام فرآیندهای حیاتی، به ویژه در مدیریت ریسک اعتباری و مالی. با استفاده از خط تولید غنی، امنیت معاملات و سیستم، تراکنش های سریع با کیفیت بالا و قیمت های رقابتی، به بهره وری در تمام فرآیندهای تجاری دست یابید.

هالک بانک که عنوان بانک ملی ترکیه را نیز به یدک می کشد در سال 1933 با هدف ایجاد یک توسعه پایدار شکل کرد ولی در عمل به عنوان یک بانک در سال 1938 بود که به صورت کاملا رسمی شروع به کار کرد. بیشترین هدفی که این بانک به دنبال آن بود حمایت از اصناف کوچک و خرد بود که بنیانگذار جمهوری ترکیه نوین آتاتورک به دنبال تبدیل آنها به واحدهای تجاری بزرگ بود. این بانک در بدو تاسیس توانست وام های بسیار خوبی را به اصناف و تولیدی ها دهد که سودهای کمی را در برداشت. در واقع می توان گفت این بانک برای طبقه متوسط ترکیه تاسیس شده بود که بتوانند با استفاده از شرایط و تسهیلات این بانک سهمی اساسی در رشد و توسعه ترکیه داشته باشند.

 

هالک بانک

 

شعب هالک بانک

در حال حاضر می توان گفت هالک بانک غالب بر 1006 شعبه در سرتاسر ترکیه دارد. تعداد کارکنان در تمام بخش های این بانک به بیش از 17 هزار نفر می رسد.

هالک بانک با داشتن 128 میلیون دلار داریی در رده بانک های بزرگ دنیا قرار گرفته است. به طوری که این بانک توانست رتبه 159 بزرگترین بانک های دنیا را در اختیار خود قرار دهد.

هالک بانک یکی از بانک های دولتی جمهوری ترکیه می باشد که صاحب آن وزرات دارایی ترکیه می باشد.

خدمات هالک بانک

 

خدمات هالک بانک

هالک بانک خدمات مختلفی را ارایه می نماید که در زیر سعی شده است به اختصار به برخی از آنها اشاره شود:

 • اگر در ترکیه در حین رانندگی جریمه شده اید می توانید جریمه های خود را از تمام شعبات این بانک به صورت مستقیم پرداخت نمایید.
 • در صورتی که در صدد اخذ کیملیک کارت ترکیه هستید هزینه های مربوط به اداره مهاجرت ترکیه را می توانید از طریق شعبات هالک بانک پرداخت کنید.
 • در صورتی که وصول و مطالبه چک داشته باشید می تواند از خدمات اینترنتی این بانک استفاده کیند و نیازی به مراجعه حضوری به بانک ندارید.
 • پرداختی های حق بیمه کارفرما از طریق این بانک قابل پرداخت می باشد.
 • مالیات بر درآمد، مالیات بر انواع وسایط نقلیه و سایر مالیات ها از تمام شعبات این بانک قابل پرداخت می باشد.
 • در صورتی که دانشگاه شما با این بانک طرف قرارداد باشد می توانید شهریه های خود را واریز نمایید.
 • پرداخت های تمامی قبوض از طریق اینترنت بانک این بانک قابل پرداخت می باشد.
 • و … .

 

فینانس بانک

فینانس بانک در سال 1987 با رهبری حوسنو اوزیقین با سرمایه ی 4 میلیون دلاری تاسیس شد. با تیم رهبری و موسس متفاوتش و با فلسفه ی بانکداری نوین خود، داستان یک موفقیت بزرگ در بانکداری هوشمند نوین بود.

فینانس بانک در سال 1999 اولین کارت کردی (وام) با نام گالاکسی کارت را وارد بازارهای مالی نمود ، این کارت در طی 4 سال و تغییر نام به فینانس کارت توانست صاحب بیشترین ویزا کارت شود. این بانک به بانکداری خرد نیز اهمیت بسیاری قائل بوده دائما بانکداری خود را در این زمینه به روز می نماید.

 

فینانس بانک

 

این بانک در سال 2011 توانست خدمات خود را تماما از کانالهای اینترنتی به انجام رساند و با پلتفرم Enpara.com اولین بانک بدون شعبه و کاملا دیجیتالی ترکیه را ایجاد نمود.

در سال 2016 این بانک به نشنال بانک قطر فروخته شد و از این تاریخ به بعد با عنوان QNB فینانس بانک شناخته می شود. این بانک در پایان سال 2020 صاحب 475 شعبه و 11.111 نفر پرسنل بوده است.

 

گارانتی بانک

گارانتی بانک ترکیه که با نام گارانتی BBVA نیز معروف هست، در سال 1946 در آنکارا تاسیس شد و در سال 2018 به عنوان دومین بانک بزرگ خصوصی ترکیه معرفی شد. جالب است بدانید حدود 49 درصد از سهام این بانک متعلق به بانک اسپانیایی BBVA است. مالک آن با 49.85 درصد شرکت بانکو بیلبائو ویسکایا آرجنتاریای اهل استرالیا بوده و در حال حاضر نیز ۹۳7 شعبه بانک گارانتی ترکیه و ۶ شعبه بین‌المللی در کشورهای لوکزامبورگ، قبرس، مالت، آلمان، بریتانیا و چین دارد.

 

گارانتی بانک ترکیه

 

خدمات گارانتی بانک

 • بانکداری خرد
 • بانکداری اختصاصی
 • بانکداری شرکتی
 • سرمایه‌گذاری
 • خدمات بیمه
 • کارت‌های اعتباری

 

جمع بندی

اگر بدنبال مهاجرت به ترکیه هستید، آشنایی با بانک‌های این کشور و شرایط افتتاح حساب در ترکیه امری ضروری خواهد بود. در این مقاله سعی کردیم بهتریم بانک های ترکیه برای ایرانیان را معرفی و بررسی کنیم تا با مطالعه و آگاهی کامل از خدمات و شرایط آن‌ها نسبت به افتتاح حساب اقدام کنید. برای دریافت راهنمایی‌های بیشتر در خصوص افتتاح حساب می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان الواپلای در ارتباط باشید.

امتیاز خود را ثبت کنید


چه قدر این پست برایتان مفید بود؟
5 از 5 با 7 رای

 • سیدرضا حسینی

  1401-09-14 در 8:44 ب.ظ

  سلام
  ببخشید
  فینانس بانک ، در کدام کشور ها نمایندگی دارد ؟؟؟

  • شیوا داداش زاده

   1401-09-16 در 1:34 ب.ظ

   سلام
   از سایت خود بانک باید چک کنید

تماس با ما
درخواست مشاوره رایگان

ما همراه شما خواهیم بود

برای دریافت مشاوره رایگان، این فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان الو اپلای در سریعترین زمان، با شما تماس بگیرند

آدرس: تهران, میدان ونک, خیابان گاندی جنوبی, خیابان بیست و پنجم پلاک ۲۴ طبقه 2
آدرس و لوکیشن دفتر استانبول : DAP Vadi,Z ofis ,S Blok ,No 56 Kağıthane İstanbul
021-88884645 | 021-88850364
۸ الی ۲۱
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .