whatsapp
الو اپلای
بهترین راه های کسب درآمد دلاری

نویسنده :  شیوا داداش زاده

بروزرسانی شده در :  18 فروردین 1402

تعداد نظرات :  4

بهترین راه های کسب درآمد دلاری

در سال های اخیر کسب درآمد دلاری به یکی از موضوعات داغ در بین ایرانیان تبدیل شده است و افراد بسیاری در پی پیدا کردن راهی برای کسب درآمد دلاری هستند.

راه های بسیاری نیز برای کسب درآمد دلاری وجود دارد که برخی از مهم ترین آن ها عبارتند از کسب درآمد از طریق گوگل ادسنس، کسب درآمد از طریق یوتیوب و غیره.

در این نوشته قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با راه های کسب درآمد دلاری و همچنین چگونگی انجام مبادلات بانکی با خارج از کشور را مورد بررسی قرار دهیم.

چنانچه از علاقمندان به کسب اطلاعات در این زمینه هستید و یا به دنبال کسب درآمد دلاری و افتتاح حساب بین المللی در خارج از کشور می باشید در ادامه با الواپلای همراه باشید تا اطلاعات کاملی در اختیارتان قرار دهیم.

 

 

کسب درآمد دلاری از یوتیوب – youtube

یوتوب به عنوان یکی از منابع کسب درآمد دلاری در میان ایرانیان و به طور کلی تمام مردم دنیا بسیار شناخته شده است.

برای کسب درآمد دلاری از طریق یوتیوب راه های مختلفی وجود دارد، اما معروف ترین راه، کسب درآمد از طریق میزان بازدید ویدیو های کانال یوتیوب می باشد.

افرادی که قصد درآمدزایی از طریق یوتیوب را دارند می توانند با تولید محتوای ویدیویی کسب درآمد کنند. تنها چیز هایی که برای رسیدن به درآمد دلاری نیاز دارید یک اکانت جیمیل، یک کانال یوتیوب با 1000 دنبال کننده و یک حساب بانکی می باشد.

کسب درآمد دلاری از یوتیوب - youtube

 

توجه داشته باشید که اطلاعات حساب های بانکی کشور ایران به دلیل تحریم های موجود مورد تأیید گوگل نیستند، بنابراین باید نسبت به افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور اقدام کنید.

البته توجه کنید که لازم به ذکر است که بسیاری از کشور ها بدون دریافت اقامت اجازه افتتاح حساب به خارجی ها را نمی دهند، در این میان کشور ترکیه این امکان را برای ایرانیان فراهم کرده است و شما می توانید بدون داشتن اقامت در کشور ترکیه حساب بانکی بین المللی افتتاح کنید.

موسسه مهاجرتی الواپلای خدمات افتتاح حساب در ترکیه و پشتیبانی از حساب بانکی بین المللی را ارائه می دهد و متقاضیان کسب درآمد دلاری می توانند از طریق موسسه الواپلای نسبت به افتتاح حساب بین المللی اقدام کنند.

 

کسب درآمد دلاری از گوگل ادسنس – google adsense

شاید برایتان جالب باشد که بدانید گوگل بخشی از درآمد خود را به سایت هایی که تولید محتوا می کنند اختصاص داده است و شما می توانید به راحتی با انجام تولید محتوای انگلیسی به درآمد دلاری برسید.

نحوه درآمد زایی از راه گوگل ادسنس اینگونه می باشد که شرکت گوگل تبلیغاتی را در اختیار شما می گذارد و شما با قرار دادن تبلیغات مذکور در سایتتان به ازای هر کلیکی که روی آن ها انجام می شود درآمد کسب می کنید.

 

در این سرویس، تبلیغ کنندگان مبلغی را به گوگل پرداخت می کنند تا تبلیغات آن ها به کاربران نمایش داده شود، گوگل نیز بستری را فراهم کرده تا این تبلیغات دقیقا به کاربران مرتبط نمایش داده شود، بنابراین تبلیغات را به سایت هایی که در حوزه های مرتبط تولید محتوا (انگلیسی) انجام می دهند واگذار می کند و در نهایت بخشی از مبلغی که تبلیغ کنندگان پرداخت کرده اند را به نمایش دهندگان تبلیغ می دهد.

 

برای کسب درآمد دلاری از طریق گوگل ادسنس ابتدا باید یک اکانت گوگل ادسنس بسازید، برای ساخت اکانت ادسنس اشخاص باید یک آدرس معتبر و اطلاعات حساب بانکی خود را وارد کنند اما باید توجه داشته باشید که وبمستران ایرانی به دلیل وجود تحریم ها نمی توانند از طریق آدرس و شماره حساب ایران نسبت به ساخت اکانت ادسنس اقدام نمایند.

ولی جای نگرانی نیست، علاقمندان به کسب درآمد دلاری از طریق ادسنس می توانند با افتتاح حساب بانکی بین المللی در کشور ترکیه و دریافت یک آدرس معتبر در این کشور به راحتی اکانت ادسنس خود را فعال کرده و از طریق آن درآمد دلاری کسب کنند.

لازم به ذکر است که موسسه الو اپلای علاوه بر خدمات افتتاح حساب بانکی، یک آدرس معتبر واقع در کشور ترکیه را نیز بدون نیاز به دریافت اقامت، به مشتریان خود ارائه می کند!

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به صفحه افتتاح حساب بانکی بین المللی در ترکیه مراجعه کنید.

 

کسب درآمد دلاری از گوگل ادموب – google admob

ادموب یکی دیگر از راه های کسب در آمد دلاری است که ویژه توسعه دهندگان و سازندگان اپلیکیشن ها و بازی های موبایل می باشد، باید بدانید که نحوه عملکرد ادموب بسیار شبیه به گوگل ادسنس است، اگر از توسعه دهندگان اپلیکیشن هستید گوگل به ازای نمایش تبلیغات به کاربران اپلیکیشنتان، به شما هزینه ای را پرداخت می کند، لازم به ذکر است که برای کسب درآمد دلاری از طریق ادموب به موارد زیر نیاز دارید:

 1. داشتن یک اپلیکیشن موبایل در استور های معتبر (گوگل پلی یا اپل استور)
 2. ثبت نام در پلتفرم ادموب گوگل
 3. افتتاح یک حساب بانکی بین المللی(همانطور که پیش تر اشاره کردیم با توجه به تحریم های موجود اطلاعات بانک های ایرانی توسط گوگل تأیید نمی شوند) بنابراین اگر به دنبال کسب درآمد دلاری هستید باید یک حساب بانکی خارجی باز کنید و از آنجایی که برای داشتن حساب بانکی در ترکیه نیازی به دریافت اقامت در ترکیه ندارید، پیشنهاد ما به شما افتتاح حساب بین المللی در ترکیه می باشد.

 

کسب درآمد دلاری از گوگل ادموب – google admob

 

کسب درآمد دلاری از طریق پروژه های فریلنسری

فعالیت های فریلنسری در سال های اخیر بسیار مورد توجه افراد متخصص قرار گرفته است و شما می توانید در داخل و خارج از کشور با انجام پروژه های فریلنسری درآمد کسب کنید، خبر خوب برای افرادی که قصد کسب درآمد دلاری دارند این است که می توانند با مهارت های خود و انجام پروژه های مختلف به صورت فریلنس درآمد دلاری داشته باشند، از مشاغلی که می توان به صورت فریلنس انجام داد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. طراحی گرافیک
 2. برنامه نویسی
 3. کارشناسی سئو
 4. طراحی سایت
 5.  تولید محتوا
 6. ترجمه و غیره

در واقع کسب درآمد دلاری از طریق فریلنسری بسیار کار آسانیست، پیدا کردن کار از طریق سایت هایی که در آن ها پروژه های فریلسنری تعریف می شود، به سادگی امکان پذیر است.

اما بسیاری از افراد به سبب وجود تحریم های بانکی و محدودیت های موجود در زمینه انجام معاملات بانکی برای ایرانیان به سراغ پروژه های فریلنسری خارجی نمی روند.

 

کسب درآمد دلاری از طریق پروژه های فریلنسری

 

اگر شما از متقضایان کسب درآمد دلاری از طریق فریلنسری هستید می توانید با سادگی با افتتاح یک حساب بانکی بین المللی در ترکیه، مشکل تبادل ارزی را برطرف کرده و به دلار درآمد داشته باشید.

از سایت هایی فریلنسری معروف که می توانید در آن ها پروژه های خارجی پیدا کرده و با انجامش به درآمد دلاری

برسید می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • www.freelancer.com
 • www.upwork.com
 • www.fiverr.com

 

کسب درآمد دلاری از طریق فروش کالا در آمازون

احتمالا بارها نام فروشگاه آمازون را شنیده اید، فروش کالا در این فروشگاه یکی دیگر از راه های کسب درآمد دلاری می باشد، افرادی که در زمینه ساخت، تولید و فروش محصولات مختلف نظیر صنایع دستی فعالیت می کنند، می توانند به سادگی محصولات خود را در فروشگاه آمازون عرضه کنند.

 

کسب درآمد دلاری از طریق فروش کالا در آمازون

 

به منظور فروش کالای خود در آمازون پیش از هر چیزی به یک اکانت فروشنده در سایت آمازون نیاز دارید، اما باید توجه داشته باشید تنها فروشندگانی که مقیم کشور های مورد تأیید آمازون هستند می توانند در این سایت محصولات خود را به فروش برسانند.

اما بازهم جای نگرانی نیست، افرادی که قصد فروش محصولات خود در سایت آمازون را دارند، می توانند با استفاده از خدمات موسسه الو اپلای به سادگی کارت اقامت کشور ترکیه را دریافت کنند، علاوه بر این افتتاح حساب بانکی بین المللی به منظور معرفی به سایت آمازون و همچنین انجام معاملات بین المللی نیز توسط تیم الواپلای انجام می شود.

کسب درآمد دلاری از طریق توییچ

توییچ در واقع یک سرویس پخش ویدیو زنده است که افراد از طریق آن می توانند به صورت زنده محتوای ویدیویی خود را در معرض نمایش قرار دهند، اما چگونه می توان از طریق توییچ درآمد دلاری کسب کرد؟

در ادامه این بخش از نوشته به راه های کسب درآمد از طریق سایت توییچ می پردازیم.

کسب درآمد از طریق دونیت در توییچ

یکی از راه های کسب درآمد در سرویس توییچ به این شرح است که کاربران توییچ در ازای تماشای محتوای آنلاین شما در سایت، می توانند به مقدار دلخواه به شما کمک کنند، این کمک می تواند با واحد پول مخصوص توییچ و یا دلاری باشد.

کسب درآمد در توییچ از طریق اشتراک

تولید کنندگان محتوای ویدیویی در توییچ می توانند با استفاده از فروش اشتراک صفحه خود از بازدیدکنندگان مبلغی را دریافت کنند، این مبلغ به صورت ماهیانه پراخت می شود و جالب است بدانید که این روش یکی از رایج ترین راه های کسب درآمد از طریق توییچ می باشد، البته برای کسب درآمد دلاری از این روش باید ابتدا به جذب مخاطب بپردازید.

 

کسب درآمد دلاری از طریق توییچ

 

کسب درآمد از طریق توییچ افیلیت – Twitch’s Affiliate

افیلیت در واقع امتیازیست که تولید کنندگان محتوای آنلاین در صورت جذب مخاطب و همچنین فعالیت مستمر از آن بهره مند می شود، زمانی که بتوانید به Twitch’s Affiliate بپیوندید، قادر خواهید بود که از طریق پخش تبلیغات، اسپانسرینگ و غیره در توییچ درآمد کسب کنید.

به طور کلی اگر از علاقمندان به تولید محتوای آنلاین هستید توییچ می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد، در نظر داشته باشید که برای دسترسی به درآمدی که طریق توییچ کسب می کنید باید یک حساب بانکی بین المللی داشته باشید.

 

نظر دادن و پاسخگویی در سایت‌های خارجی

از دیگر روش‌های کسب درآمد دلاری نظر دادن و یا پاسخگویی به کاربران در برخی از سایت‌های انگلیسی زبان است. یکی از این سایت‌هایی که می‌شود با پاسخگویی به نظر کاربران در آن‌ها کسب درآمد کرد، سایت Ask Wonder   نام دارد. این ‌سایت از سایت‌های بسیار معتبر در این حوزه محسوب می‌شود. بنایراین سالانه تعداد زیادی از افراد در آن درآمدزایی می‌کنند.

سایت بعدی که می‌شود باز هم از درآمد دلاری داشت، Just Answer نام دارد. این سایت هم گزینه‌ی خوبی برای به دست آوردن درآمد دلاری است. باید بدانید که برای این نوع درآمد زایی هم در بیشتر مواقع شما نیاز به یک حساب بانکی بین‌المللی خواهید داشت. پس اگر مایل هستید به این طریق درآمدزایی کنید، در پی اقدام برای بازگشایی حساب بانکی بین‌المللی خود باشید.

 

راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی

 

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

از دیگر راه‌های کسب درآمد دلاری افتتاح فروشگاه اینترنتی است. به دلیل اینکه فضای اینترنت فضایی جهانی است، شما می‌توانید، محصولاتتان را بفروشید و از طریق فروش آن‌ها به افراد خارجی درآمد دلاری کسب کنید. قطعا شما اگر فروشگاهی عادی در حیطه‌ی محصولاتتان داشته باشید، فقط می‌توانید مبلغی به صورت پول رایج ایران به دست آورید، اما در فروشگاه اینترنتی به طور قطع اوضاع بهتر خواهد بود.

حالا مسئله‌ای که اینجا پیش می‌آید این است که بفهمیم چگونه محصولاتمان را بعد از فروش به کشورهای دیگر بفرستیم؟ برای پاسخ به این سوال راه حل‌های بسیار متنوعی پیشنهاد شده است‌. از جمله‌ی این راه حل‌ها داشتن حساب بین‌المللی و همچنین قرارداد با پیک‌های ترکیه‌ای است. قبل از بستن این قرارداد نیاز است که ذکر کنید حمل کالای فروخته شده‌ توسط شما باید با قیمت کمتری نسبت به مابقی افراد انجام گیرد.

این نکته را بدانید که شما برای برای فروش به کشورهای دیگر به غیر از ترکیه، باز هم باید هزینه‌ای را برای دستمزد به پیک  بپردازید. در واقع شما باید هزینه‌ای مضاعف بپردازید تا محصول شما از ترکیه به کشور مقصد برسد. حالا اگر در سایت خود قید کنید که هزینه‌ی فروش با مشتری است، اوضاع شما بهتر خواهد بود. اما باز هم به دلیل تحریم‌ها کمتر کسی حاضر می‌شود از ایران خرید کند. پس کار دشواری را در پیش رو خواهید داشت.اما راه حل برای گریز از این مشکل چیست؟

پیشنهاد ما به شما برای کسب درآمد دلاری از این طریق، فروش محصولاتی است که بتوان آن‌ها را دانلود کرد. با فروش این محصولات دیگر دغدغه‌ی فرستادن محصول تا کشور‌های دیگر را نخواهید داشت. اما نکته‌ای که باید در این هنگام بدانید چگونگی دریافت دستمزد خود پس از فروش است. برای این مشکل ما به شما دو راه حل پیشنهاد می‌کنیم. اول حساب بین‌المللی و دوم درگاه پرداخت ارزهای دیجیتال.

 

کسب درآمد دلاری با استفاده از ارزهای دیجیتال

راه حل بعدی برای درآمد دلاری از مابقی راه حل‌ها آسان‌ تر است. اما چرا؟ چون در این روش می‌توانید درآمد دلاری بدون حساب بین‌المللی داشته باشید. این روش خرید و فروش ارزهای دیجیتال و یا همان رمز‌ارزها است. امروزه در همه‌ی نقاط جهان من جمله ایران خرید و فروش ارزهای دیجیتال بسیار پرطرفدار شده است. دلیل این محبوبیت روز افزون هم استفاده‌ی آسان از آن‌ها و همچنین درآمدزایی خوب به واسطه‌ی آن‌ها است.

شما برای اینکه خرید و فروش ارزهای دیجیتال راآغاز کنید، کافیست که در یک صرافی ثبت نام کنید و بعد خرید و فروش و یا حتی سرمایه گذاری را در پیش بگیرید. روش‌هایی که می‌شود از طریق آن‌ها از ارزهای دیجیتال درآمد داشت، موارد زیر است.

 • استخراج ارزهای دیجیتال با استفاده از دستگاه‌های مخصوص
 • ترید کردن
 • خرید و هولد

باید بدانید که ترید و سرمایه گذاری نیاز به آموزش دارد. بنابراین برای موفقیت در این راه باید از قبل دوره‌هایی را ببینید. در ضمن به یاد داشته باشید خارج از آموزش‌های مربوطه، شما باید از قبل با صرافی‌ها نیز آشنا باشید.

صرافی‌های معتبری در جهان وجود دارد که شما به راحتی می‌توانید در آن‌ها ثبت ‌نام کنید. اما چون در این مورد هم به دلیل تحریم‌ها ممکن است شما را بلاک کنند، بنابراین پیشنهاد می‌شود که با دقت بیشتری این کار را انجام دهید. منظور ما از دقت بیشتر برای کار، دقت زیاد در انتخاب صرافی پیش از سرمایه گذاری است. برای مثال صرافی بایننس چندی پیش با ارسال ایمیلی به ایرانیان و سایر کشورهای شامل تحریم اخطار داد که از بایننس بیرون بیایند.

اما صرافی‌های بین‌المللی هم وجود دارند که با تحریم مشکلی ندارند و شما به راحتی می‌توانید در آن‌ها فعالیت کنید. علاوه بر فعالیت در برخی از صرافی‌های بین‌المللی شما می‌توانید در صرافی‌های ایرانی مثل نوبیتکس هم حسابی باز کنید و درآمدزایی خود را آغاز کنید. چون ارزهای دیجیتال ماهیتی جهانی دارند، به واسطه‌ی آن‌ها حتی در صرافی‌های ایرانی هم می‌توانید درآمد دلاری کسب کنید.

 

کسب درآمد دلاری با استفاده از بازی های دیجیتال

 

کسب درآمد دلاری با استفاده از بازی های دیجیتال!

روش بعدی درآمد دلاری برای اشخاصی است که عاشق بازی هستند. تعدادی از بازی‌های دیجیتال در جهان وجود دارند که می‌شود از آن‌ها درآمد دلاری به واسطه‌ی بیت کوین داشت. این موضوع یعنی اینکه شما در صورت به دست آوردن نتیجه‌ی مد نظر بازی طراحی شده، می‌توانید درآمدی به صورت بیت کوین داشته باشید.

از جمله‌ بازی‌هایی که این آپشن را برای مخاطبان خود گذاشته است، بازی‌های Bitcoin Aliens  و Bitdrip  نام دارند. برای اینکه درآمد خود از این بازی‌ها را بتوانید از سایت بگیرید، کافی است که آدرس کیف پول ارز‌ دیجیتال خود را به سایت بازی مد نظر بدهید. البته برای این روش هم می‌توانید از حساب بانکی بین‌المللی استفاده کنید. اما اگر با ارزهای دیجیتال آشنایی داشته باشید، قطعا به نفع شما خواهد بود.

 

کسب درآمد دلاری از طریق فروش عکس به صورت آنلاین

اگر به عکاسی و طراحی گرافیک علاقه‌مند هستید و در این زمینه فعالیت دارید، می‌توانید با فروش عکس‌های خود به صورت آنلاین درآمد دلاری داشته باشید. وب‌سایت‌هایی مانند Unsplash، Dribble و Teespring این امکان را فراهم کردند تا بتوانید با آپلود عکس درامد کسب کنید. همچنین برای اینکه عکس‌ها را به صورت لایه باز بفروشید، وب‌سایت‌های Yeespring و Shutterstock می‌توانند گزینه مناسبی برای درامد دلاری محسوب شوند.

 

چقدر زمان می برد تا به درآمد دلاری برسیم؟

بسیاری از افرادی که قصد دارند کار خود را ارتقا دهند و در سطح بین‌المللی فعالیت داشته باشند، تصور می‌کنند که در مدت زمان کوتاهی به درامد دلاری خواهند رسید. اما این تصور اشتباه است! کسب درامد دلاری نیازمند وقت، تلاش و پشتکار مستمر و زیاد است تا به عنوان یک متخصص شناخته شوید و درامد ارزی داشته باشید.

بنابراین در این راه باید صبوری پیشه کنید تا با تلاش و پشتکار بسیار بتوانید به موفقیت برسید. به عنوان مثال اگر بخواهید از پلتفرم یوتیوب درامد دلاری بدست آورید، باید حداقل 6 ماه زمان بگذارید تا کانال یوتیوب شما جزو کانال‌های درامدزا شناخته شود و در ازای بازدید محتوای خود مبلغی را دریافت کنید.

 

درآمد ارزی را چگونه می توان نقد کرد؟

یکی از سوالات پرتکراری که در رابطه با درامد ارزی وجود دارد، این است که چگونه می‌توان درامد ارزی را نقد کرد؟ حتما می‌دانید که به دلیل تحریم‌های اعمال شده بر روی بانک‌های کشور براحتی نمی‌توان ارز را به ریال یا تومان تبدیل کرد. برای این کار روش‌های بسیاری وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان افتتاح حساب در خارج از کشور به صورت مستقیم یا شرکت‌‌های واسط ویزا کارت (مستر کارت) اشاره کرد.

 

مقایسه سایت های فریلنسری معروف

در جدول زیر به مقایسه چهار وب سایت پرطرفدار در زمینه پروژه‌های فریلنسری می‌پردازیم:

مقایسه سایت های فریلنسری معروف

 

افتتاح حساب بین المللی در ترکیه و کسب درآمد دلاری

همانطور که در تمامی بخش های پیشین اشاره کردیم، برای کسب درآمد دلاری به دلیل تحریم های بانکی موجود برای ایرانیان، به یک حساب بانکی در خارج از کشور نیاز دارید، بانک های ایش و زراعت واقع در کشور ترکیه از معدود بانک هایی هستند که اجازه افتتاح حساب بدون نیاز به اقامت را به افراد می دهند.

بنابراین اگر قصد رسیدن به درآمد دلاری را دارید پیشنهاد ما به شما افتتاح حساب ارزی در یکی از بانک های مذکور می باشد، موسسه مهاجرتی الواپلای با ارائه خدمات پشتیبانی از حساب می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور می توانید به این مقاله مراجعه کنید.

با تشکر از همراهی شما کاربران عزیز، امیدواریم مطالب موجود در این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با شرایط و راه های رسیدن به درآمد دلاری را کسب کرده باشید و این نوشتار برایتان مفید واقع شود.

 

سوالات متداول

 1. آیا می ‌توان در ایران درامد دلاری کسب کرد؟

بله این امکان وجود دارد که در ایران بتوانید در سطح بین‌المللی کار کنید و به صورت دلاری درامد داشته باشید. همچنین برای نقد کردن درامد خود می‌توانید از شرکت‌های واسط استفاده کنید.

 

 1. بهترین روش کسب درامد دلاری در ایران کدام است؟

روش‌های بسیاری برای کسب درامد دلاری وجود دارند که باتوجه به حوزه فعالیت خود می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید. فعالیت در کانال یوتیوب، ارزهای دیجیتال، فروشگاه اینترنتی، افتتاح حساب در ترکیه، گوگل ادسنس، توییچ و بسیاری از موارد دیگر که در این مقاله گفته شد، از روش‌های کسب درامد دلاری به شمار می‌آیند.

 

 1. فریلنسر چه کسی است و درامد او چقدر است؟

فریلنسر به فردی گفته می‌شود که وابسته به شرکت و ارگانی نیست و به صورت آزاد در حوزه کاری خود فعالیت می‌کند. درامد فریلنسرها نیز به صورت پروژه محور است.

 

      4. کدام وب سایت های فریلنسری برای درامد دلاری مناسب هستند؟

سایت‌هایی مانند Freelancer، Upwork، Fiverr، PeoplePerHour و Toptal از جمله سایت‌هایی هستند که می‌توانید از طریق آن‌ها پروژه‌های فریلنسری دریافت کنید و به درامد دلاری برسید.

امتیاز خود را ثبت کنید


چه قدر این پست برایتان مفید بود؟
3.4 از 5 با 23 رای

 • فاطمه محمدنژاد

  1402-06-31 در 3:29 ق.ظ

  سلام من مهندس معماری هستم چگ.مه می تونم پروژه از سایت خارجی قبول کنم و فریلنسری کار کنم

  • شیوا داداش زاده

   1402-09-07 در 8:22 ب.ظ

   سلام
   سایت های فریلنسری در این مقاله معرفی شده اند.

 • farhad

  1400-03-19 در 4:29 ق.ظ

  سلام وقت بخیر
  من یک برنامه نویس هستم و به حساب بانکی با ویزاکارت و اثبات اقامت در ترکیه دارم
  مثلا یک اجاره نامه که برای تایید اقامتم در ترکیه بتونم به شرکت های خارجی ارائه بدم
  البته من فعلا در ترکیه قصد اقامت ندارم و فقط میخوام یک مدرکی داشته باشم برای ارسال به شرکت هایی مثل گوگل، پایونر و… که حسابم وریفای بشه. خدماتی در این مورد دارید؟ ممنون میشم

  • شیوا داداش زاده

   1400-03-20 در 9:44 ق.ظ

   سلام
   با شماره 02188884645 تماس بگیرید تا کامل راهنماییتون کنند.

تماس با ما
درخواست مشاوره رایگان

ما همراه شما خواهیم بود

برای دریافت مشاوره رایگان، این فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان الو اپلای در سریعترین زمان، با شما تماس بگیرند

آدرس: تهران, میدان ونک, خیابان گاندی جنوبی, خیابان بیست و پنجم پلاک ۲۴ طبقه 2
آدرس و لوکیشن دفتر استانبول : DAP Vadi,Z ofis ,S Blok ,No 56 Kağıthane İstanbul
021-88884645 | 021-88850364
۸ الی ۲۱
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .