whatsapp
الو اپلای
همه چیز درباره دنیز بانک ترکیه

نویسنده :  شیوا داداش زاده

بروزرسانی شده در :  11 فروردین 1400

تعداد نظرات :  0

همه چیز درباره دنیز بانک ترکیه

دنیز بانک ترکیه یک شرکت مالی و بانکداری است که در زمینه ارائه خدمات بانکداری خرد، بانکداری سرمایه ‌گذاری، بانکداری شرکتی، مدیریت امور اقتصادی و … فعالیت می کند.

این بانک در سال ۱۹۳۸ راه اندازی شد. شرکت زورلو هلدینگ در سال ۱۹۹۷ با اخذ مجوز بانکی از اداره خصوصی سازی، دنیز بانک را در دست گرفت. در تاریخچه ی این بانک سه بار سهامداران آن تغییر یافته اند و یکبار نیز سهام آن به عموم عرضه شده است.

در چارچوب مطالعات هویت سازمانی در سال 1997 برای استخدام پرسنل جدید و افتتاح شعب در همه شهرهای ترکیه ، این بانک با اجرای برنامه «بازگشت به زندگی» درچهارچوب هویت جدید شرکت فعالیت خود را ادامه داد.

همه این مطالعات در چهارچوب برنامه راهبردی پنج ساله انجام شده و کلیه اهداف پیش بینی شده در این طرح محقق گردید.

این بانک با حمایت هایی که بر اساس سرمایه قوی و قدرت مالی خوب و همچنین پیشرفت های سریع در این بخش به دست آورد، توانست موقعیت فعلی خود را در مدت زمان کوتاهی بهبود بخشد.

گروه خدمات مالی دنیزبانک در سال ۲۰۰۳برای ایجاد سوپرمارکت مالی راه اندازی شد که خدمات مالی مختلفی در این زمینه برای مشتریان خود ارائه می دهد.

دنیز بانک پس از پیوستن به Dexia یکی از پیشرفته ترین گروه های مالی اروپا در اکتبر ۲۰۰۶ فعالیت های خود را به صورت گسترده ادامه داد.

همچنین این بانک از ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۲ زیر سقف sberbank بزرگترین بانک روسیه قرار گرفت. سرانجام در سال 2019 سبربانک روسیه، دنیز بانک را به شرکت Emirates NBD مستقر در امارات متحده ی عربی فروخت.

دنیز بانک که از زمان تاسیس سرمایه گذاری قابل توجهی در نوآوری، تکنولوژی و تحقیق و توسعه در امور بانکی انجام داده است، در سال 2012 بخش اولین نسل بانکداری دیجیتال ترکیه را راه اندازی کرد و در امور بانکی چه به شکل حضوری و چه به شکل دیجیتال، خواسته های مشتریان را به بهترین وجه به انجام رساند، طوری که در آمریکا و اروپا به عنوان خلاق ترین بانک جهان شناخته شده است.

دنیز بانک ترکیه

این بانک که برای آینده ی کشور و مردم ترکیه تلاش بسیاری نموده است، دربخشهای بهداشت، کلوپهای ورزشی، شهرداریها، دریانوردی، توریسم، آموزش، زیرساختها و کشاورزی سرمایه گذاریهای عمده ای انجام داده، به علاوه برای تامین احتیاجات اقتصادی کارگاههای کوچک و متوسط، مدلهای اقتصادی مناسبی طراحی کرده است.

دنیز بانک صاحب شبکه ی بانکی می باشد که همه اقشار جامعه را دربر می گیرد. علاوه بر 706 شعبه در داخل کشور و در بحرین، 43 شعبه نیز در وین دارد که به این وسیله در کشورهای اتحادیه ی اروپا فعالیت می نماید. شعبه ی مسکو دنیز بانک نیز به مشتریانی که در روسیه فعالیت می نمایند، خدمات دهی می نماید.

گروه خدمات مالی دنیزبانک علاوه بر دنیزبانک دارای پنج شرکت داخلی و سه شرکت بین المللی و شش شرکت تابعه غیر مالی داخلی و شعبه ای در بحرین است.

در حال حاضر با بیش از ۷۰۰ شعبه در سراسر ترکیه و با ۱۰۰۰۰ کارمند یکی از معروف ترین و معتبر ترین بانک های ترکیه به شمار می آید.

همچنین این بانک جزء بانک های مورد اعتماد در ترکیه است که مشتریان بسیاری را تا کنون از خود راضی نگه داشته است. شما نیزبرای افتتاح حساب بانکی در ترکیه می توانید به این بانک اعتماد کنید.

با خدمات دنیز بانک ترکیه بیشتر آشنا شویم

MobilDeniz

با این برنامه شما می توانید با تلفن همراه خود به تمامی محصولات و خدمات بانکی که دنیزبانک ارائه می دهد، خیلی سریع و راحت دسترسی داشته باشید. با این برنامه شما می توانید معاملات بانکی خود را در هر زمان و در هر کجا که باشید، خیلی راحت انجام دهید.

چگونه MobilDeniz را در گوشی خود نصب کنیم:

شما می توانید به صورت رایگان از طریق برنامه های
App store
Google play store
MobilDeniz را دانلود کنید.

پس از بارگیری، شما می توانید بلافاصله آن را با نام کاربری و رمز عبور بانکی خود استفاده کنید. با استفاده از ویژگی یاد آوری من ، شما می توانید بدون وارد کردن نام کاربری خود وارد شوید و با فعال کردن ویژگی رمز یکبار مصرف، می توانید با وارد کردن رمز سریعتر وارد این سیستم شوید.

چگونه رمز یکبار مصرف MobilDeniz را دریافت کنم

خدمات دنیز بانک ترکیه

اگر مشتری بانکداری اینترنتی دنیز بانک هستید؛ می توانید با همان نام کاربری و رمز عبور بانکی خود وارد سیستم شوید. اما اگر قبلا وارد MobilDeniz نشده اید، می توانید خیلی راحت در این سیستم رمز عبور بانکی خود را ایجاد کنید و بلافاصله شروع به استفاده از این برنامه بکنید.

برای این کار با کلیک بر روی دکمه kullanıcı oluştur در صفحه ورود به سیستم، و با وارد کردن شماره شناسنامه و تلفن همراه و اطلاعات کارت بانکی خود، رمزعبور یک بار مصرف را تهیه کنید.

هنگامی که با استفاده از نام کاربری و رمز عبور بانکی خود وارد سیستم MobilDeniz می شوید :

شما می توانید حساب بانکی کوتاه مدت و یا بلند مدت برای خود باز کنید و از طریق تلفن همراه این حساب ها را کنترل کنید و اگر تمایل داشته باشید سپرده خود را برداشت کرده و در یک حساب دیگر واریز کنید.معاملات بانکی از قبیل چک و سفته و … را انجام دهید.

شما می توانید قبض های خود را از طریق این سیستم کنترل و پرداخت کنید.
شما می توانید دستور پرداخت بدهی های خود را به طور خودکار بدهید.

سایر خدمات دنیز بانک ترکیه

اگر شما به دنبال سرمایه گذاری در ترکیه هستید، افتتاح حساب در دنیز بانک می تواند برای شما جذابیت هایی داشته باشد. دنیز بانک ترکیه از جمله بانک هایی است که در ترکیه برای اتباع خارجی وام های بسیاری را ارائه می دهد از جمله:

  • وام مسکن
  • وام ازدواج
  • وام نیازمندی ها
  • وام تحصیلی
  • وام مسافرت

چگونه از وام مسکن دنیز بانک بهره مند شویم

اتباع خارجی که در ترکیه اقامت می کنند و یا افرادی که از طریق خرید ملک قصد سرمایه گذاری در ترکیه را دارند، می توانند برای دریافت وام مسکن به دنیز بانک مراجعه کنند. این بانک از سال ۲۰۱۲ وام های مسکن زیادی برای اتباع خارجی در نظر گرفته است.

یکی از مزیت های وام مسکن دنیز بانک این است که برای دریافت آن لازم نیست که حتما در ترکیه اقامت داشته باشید، برای بهره مندی از این وام کافی است اقدام به افتتاح حساب بین المللی در ترکیه کنید و یک ضامن معتبر و سندی برای اعلام درآمد خود داشته باشید.

وام مسکن دنیز بانک

این بانک که با دادن وام به اتباع خارجی مشهور است، همچنین از طریق کمپین های ویژه برای اتباع خارجی امکان صدور کارت اعتباری را نیز فراهم می آورد.

دنیز بانک در بین بانک های ترکیه از جمله بانک هایی است که با دادن وام هایی با سود کمتر و همچنین وام های مختلفی از جمله وام مسکن و وام نیازمندی که در اختیار اتباع خارجی قرار می دهد، بیشتر مورد ترجیح افرادی است که در ترکیه اقامت دارند، و همان طور که گفتیم با برگزاری کمپین های مختلف اقدام به ارائه کارت اعتباری برای اتباع خارجی می کند.

شماره تلفن خدمات مشتری دنیز بانک

با افتتاح حساب بانکی در ترکیه ،مشتریانی که در دنیز بانک دارای حساب بانکی و یا کارت اعتباری هستند، می توانند بدون مراجعه به شعب بانکی معاملات خود را با کمک نماینده مشتری انجام دهند.

افرادی که می خواهند به نماینده مشتری دنیز بانک وصل شوند، می توانند با شماره تلفن زیر تماس بگیرند، بدون نیاز به مراجعه به شعبه می توانند معاملات بانکی خود را به صورت آنلاین یا تلفنی انجام دهند.

با تماس با شماره خدمات مشتری دنیزبانک می توانید پاسخ سوالات خود را در باره کارت اعتباری و یا حساب بانکی خود دریافت کنید. شماره تماس : ۰۸۰۰۲۲۰۸۵۰

امتیاز خود را ثبت کنید


چه قدر این پست برایتان مفید بود؟
3.7 از 5 با 10 رای

اولین کسی باشید که برای این پست کامنت میگذارید!
تماس با ما
درخواست مشاوره رایگان

ما همراه شما خواهیم بود

برای دریافت مشاوره رایگان، این فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان الو اپلای در سریعترین زمان، با شما تماس بگیرند

آدرس: تهران, میدان ونک, خیابان گاندی جنوبی, خیابان بیست و پنجم پلاک ۲۴ طبقه 2
آدرس و لوکیشن دفتر استانبول : DAP Vadi,Z ofis ,S Blok ,No 56 Kağıthane İstanbul
021-88884645 | 021-88850364
۸ الی ۲۱
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .