whatsapp
الو اپلای
کاشت مو در ترکیه

نویسنده :  شیوا داداش زاده

بروزرسانی شده در :  11 فروردین 1400

تعداد نظرات :  5

کاشت مو در ترکیه

زمانی که بحث کاشت مو به میان می آید، ترکیه جزء اولین کشورهاست. از کشورهای اروپایی و عربی درخواست های باور نکردنی برای کاشت مو در ترکیه، وجود دارد. شما نیز اگر با مهاجرت به ترکیه به دنبال عمل کاشت مو می باشید، بهتر است که این مقاله را مطالعه نمایید.

در سال 2019 کاشت مو در ترکیه ماهانه به حجمی در حدود 1.5 میلیارد دلار رسید. کاشت مو عملی است که به جراحی زیبایی و تجربه نیاز دارد. با کار گروهی خوب هم نتایج فوق العاده ای می تواند بدست آید.

بسیار خوب، پس بهترین مراکز کاشت مو در ترکیه کجاها هستند؟ در واقع این مورد جزء بیشترین کلمات مورد جستجو می باشد. مخصوصاً تکنیک فییو را کدام دکتر بهتر استفاده می کند؟، کدام مرکز کاشت مو بیشتر موفق است؟

با آغاز زندگی در ترکیه، متوجه خواهید شد که در استانبول مراکز کاشت مو در حد باور نکردنی افزایش یافته است. تا آن حد که تقریباً تمام جراحان زیبایی به کار کاشت مو روی آوردند. این امر اگرچه در موضوع کاشت مو خللی در نام استانبول ایجاد می کند؛ اما استانبول در موضوع مراکز کاشت مو در دنیا در جایگاه نخست قرار دارد.

در این مورد می توان از متخصص هایی همچون ایلهان سردار اوغلو و کورای اردوغان که در سطح جهانی مشهور هستند، نام برد که در استانبول خدمات کاشت مو ارائه می نمایند.

می توان گفت قیمت ها نیز نصف قیمت های دنیاست. برای کاشت موی با کیفیت و خوب و با اطمینان خاطر می توانید مراکز کاشت مو در ترکیه را انتخاب کنید. در واقع اگر بخواهید موفق ترین دکترهای کاشت مو در دنیا را جستجو کنید، دکترهای کاشت مو در ترکیه، در ردیف های نخست عرض اندام می کنند.

نه تنها در استانبول بلکه در آنکارا هم مراکز کاشت موی خیلی موفق، افتتاح شدند. مخصوصاً دکترهای مشهوری همچون سردار گورکم و فهمی آرمانی در موضوع کاشت مو وجود دارند. در واقع مراکز کاشت مو در آنکارا در مورد قیمت از مراکز کاشت مو استانبول خیلی مناسب ترند.

مراکز کاشت مو در ترکیه

پس در مرحله انتخاب دکتر کاشت مو به چه چیزهایی بایستی دقت نمود؟ چیزی که باید در مرحله اول دقت نمود ؛ بررسی کارهایی است که دکترها انجام داده اند. عکس های مربوطه در فرم های متنوع به اشتراک گذاشته می شود. دومین نکته اساسی اهمیت زیاد کاشت مودرمحیط بیمارستان است.

شرایط استریل بایستی مناسب باشد. در شرایط اورژانسی باید پرسنل مورد احتیاج حاضر باشند. سومین نکته کارگروه کاشت مو است که لازم است خوب و مجرب باشند.

کسانی که از ریزش ناحیه ای و یا ریزش عمومی مو شکایت دارند و نمی توانند از ریزش موهایشان جلوگیری کنند، به ناچار به کاشت مو روی می آورند. در میان علل ریزش مو گرچه عواملی همچون استرس و زندگی مملو از ترافیک کاری حائز اهمیت است ، عامل ژنتیکی هم نقش بسزایی در این میان دارد.

بهمین علت برای تعیین بهترین مرکز کاشت مو تحقیقات مو شکافانه ای در راستای گزارشات مطرح شده از سوی کمیسسون اروپا در این نوشته آورده شده است. شما نیز پس از مهاجرت به ترکیه می توانید با کمک این نوشته بهترین مرکز و بهترین روش کاشت مو را بیابید.

کاشت مو در ترکیه

براساس نتایج تحقیقات انجام یافته اخیر قرار گرفتن ترکیه در جایگاه نخست بخش توریسم سلامت، فاکتور بسیار مهمی برای نشان دادن موفقیت بیشتر این کشور در این موضوع است.

وقتی موضوع کاشت مو به میان می آید، موفقیت ترکیه مشخص است و هم هموطنان ترکیه ای و هم خارجی ها برای این موضوع پی در پی از مراکز کاشت مو دیدن می نمایند.

بهمین خاطر ما هم برای شما بعنوان بهترین مرکز کاشت مو، موضوع را محدود نکرده از میان بهترین ها ،از تعدادی مراکزو متخصصان فوق العاده حرفه ای در فعالیت هایشان بحث خواهیم کرد.

در کاشت مو کدام روش را باید در اولویت قرار دهیم؟

روش کاشت موی FUE: روش رایج و روزمره و زیربنای دیگر روشهاست. این روش، کاشت مویی بدون برش و بخیه و بدون جاگذاری رد و اثر است. در نتیجه کاشت موی طبیعی در این روش برای جلوگیری از ریزش مو، ترجیح عموم در سطح دنیاست.

چونکه قبل از FUE در روش FUT با تیغ، عمل جراحی بر پشت سر مریض ها انجام می شد و در نتیجه آن مراجعه کنندگان از اثرات بجا مانده از بخیه بعد از عمل ممکن بود ناراضی باشند.

روش کاشت موی DHI: تنها تفاوت مابین DHI با FUE مدت زمان انتقال پیوندهاست. در روش FUE پیوندها برداشته می شود، بعد از آن کار کانال کشی؛ در آخر هم پیوندها جاگذاری می شود. در روش DHI ریشه موهای برداشته شده، همزمان با عمل کانال کشی جاگذاری می شود.

به این علت دراین روش مدت زمان عمل نسبت به روش FUE خیلی کوتاهتر است. در روش DHI پیوندهای برداشته شده با قلم های ایمپلنت ویژه در کانال های باز شده جاگذاری می شود.

روش کاشت موی FUE:

روش پرکوتان: جدیدترین روش کاشت موست. متفاوت ترین ویژگی روش کاشت موی پرکوتان نتیجه طبیعی بعد از عمل است. بانک مو در این روش، موهای پشت سر است.

تارهای مو که با دستگاهی بنام میکرو موتور شل شده اند با آلتی شبیه موچین جمع آوری شده، بعداً یکی یکی به حالت کاشت مو در آورده می شود. در اینجا بارزترین ویژگی، مدت زمان باز کردن کانال است.

اهمیت این مسئله این است که کانال های گرد ریشه های مو را بهتر در برمیگیرد و به دلیل اینکه در سطح میکرو می باشد امکان کاشت متراکم تر ریشه های مو را فراهم می کند.

روش کاشت موی FUE GOLD: یک تکنیک کاشت مو با ویژگی غنی از امتیازات است. آلت های مورد استفاده در این روش با سبک خاصی طراحی و برای حساسیت بیشتر کاشت مو به طریق خاصی تولید می شود. در این روش تمامی آلت های مورد استفاده در FUE از طلا درست می شود. به دلیل عدم زیان دهی طلا در مواقع تماس با پوست، ساختار طبیعی مو و فرم پوست مودار را از بین نمی برد. به این ترتیب کیفیت پیوندهای برداشته شده هم محافظت می شود.

روش کاشت موی ICE GRAFT FUE: مبنای تکنیک، نگهداری پیوندهای برداشته شده برای کاشت مو در محلول های سرد است که برای حفاظت از پویایی آنها بکار گرفته می شود. با نگه داشتن پیوندهای برداشته شده در محلول سرد ویژه از هدر رفتن سلول و بافت ممانعت می گردد. بدین ترتیب با انتقال ریشه های سالم تر مو می توان به نتایج موفق تری دست یافت.

لیست بهترین مراکز کاشت مو در ترکیه

در پایان ده مرکز برتر کاشت مو در ترکیه را به شما معرفی می کنیم که قیمت مناسب و کیفیت مطلوبی برای این کار ارائه می نمایند. اگر شما هم زندگی در ترکیه را انتخاب کرده اید، حتما نام این مراکز به گوشتان خورده است.

 1. Hermest Hair Clinic  مرکز کاشت مو هرمست
 2. Neopital  مرکز کاشت مو و جراحی زیبایی نئوپیتال
 3. دکتر ا. مطلب کسر Dr. A. Muttalip KESER
 4.  دکتر هاکان دوغانای Dr. Hakan DOĞANAY
 5.  مرکز کاشت مو آسمد Asmed Hair Transplant
 6.  دکتر زکریا کول Dr. Zekeriya KUL
 7. مرکز بین المللی کاشت مو آنکارا،( فوق دکترا کاشت مو سردار گوکرم) Ankara International Saç Ekimi Doç. Dr. Serdar GÖKREM
 8.  مرکز کاشت مو کلینیک هیر Clinic Hair Saç Ekimi Merkezi
 9.  مرکز کاشت مو مگا هیر ترنس Mega Hairtrans Saç Ekimi Merkezi
 10.  مرکز کاشت مو استه ورلد Esteworld Saç Ekimi Merkezi

امتیاز خود را ثبت کنید


چه قدر این پست برایتان مفید بود؟
4.5 از 5 با 42 رای

 • Yahya hassanyar

  1401-02-18 در 3:40 ق.ظ

  میخواهم کاشت مو انجام بدهم

  • شیوا داداش زاده

   1401-02-22 در 10:20 ق.ظ

   سلام
   با شماره 02188884645 تماس بگیرید راهنماییتون کنند.

 • زهرامحمدى

  1400-11-10 در 1:42 ب.ظ

  تكنسين كاشت مو هستم براى كار در تركيه اطلاعات ميخوام و آيا ميشه از اين شغل مهاجرت كرد؟

  • شیوا داداش زاده

   1400-11-15 در 10:27 ب.ظ

   سلام
   شرایط کاری هر شغل متفاوت هست لطفا با کارشناسان الو اپلای تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

  • شیوا داداش زاده

   1400-11-20 در 3:20 ب.ظ

   سلام
   خیر متاسفانه برای این رشته به خصوص اگر تحصیلات مرتبط نداشته باشید مهاجرت کاری سخت خواهد بود.

تماس با ما
درخواست مشاوره رایگان

ما همراه شما خواهیم بود

برای دریافت مشاوره رایگان، این فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان الو اپلای در سریعترین زمان، با شما تماس بگیرند

آدرس: تهران, میدان ونک, خیابان گاندی جنوبی, خیابان بیست و پنجم پلاک ۲۴ طبقه 2
آدرس و لوکیشن دفتر استانبول : DAP Vadi,Z ofis ,S Blok ,No 56 Kağıthane İstanbul
021-88884645 | 021-88850364
۸ الی ۲۱
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .