whatsapp
الو اپلای
بانک ICBC چین در ترکیه

نویسنده :  شیوا داداش زاده

بروزرسانی شده در :  26 فروردین 1403

تعداد نظرات :  2

بانک ICBC چین در ترکیه

ICBC بانک چین مخفف ( Industrial and Commercial Bank of China ) می باشد.
ICBC در سال 1984 در جمهوری خلق چین تأسیس شد و طیف گسترده ای از محصولات و خدمات مالی را به مشتریان خود ارائه می دهد. سهام ICBC به طور همزمان در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ و بورس شانگهای در اکتبر 2006 به بازار عرضه شد.

پس ازگذراندن سالهای توسعه بین المللی ، ICBC عملیات خود را در سطح شش قاره در 48 کشور و منطقه گسترش داد. ICBC با داشتن شبکه گسترده پوشش جهانی ، 428 سازمان خارج از کشور ، 26.548 سرویس بانکی سلف سرویس و کانال های توزیع متشکل از 86 هزار و 331 دستگاه خودپرداز و همچنین توسط طیف گسترده ای از خدمات بانکی اینترنتی و تلفنی و مراکز بانکی سلف سرویس که یک ساختار عملیاتی متنوع و بین المللی مبتنی بر اطلاعات را تشکیل می دهند، در حال ارائه خدمات جامع مالی به 7.628 هزار مشتری حقوقی و 627 میلیون مشتری حقیقی می باشد.

ICBC بانک در ترکیه

فعالیت این بانک در ترکیه، از طریق موسسه رقابت در تاریخ 2014 اوت و با مصوبه شماره 20 14-29 / 593-259 و موسسه Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’ndan (BDDK) (موسسه تنظیم و بازرسی بانکی) در تاریخ 2 آوریل 2015 با مصوبه شماره 6262 تاییدیه گرفت.

در 13 نوامبر 2015 عنوان این بانک به عنوان شرکت سهامی خاص بانک ICBC ترکیه تغییر یافت. این بانک یکی از بانک هایی است که جهت افتتاح حساب بین المللی در ترکیه توصیه میشود .

ICBC ترکیه با فعالیت در زمینه های بانکداری شرکتی ، بانکداری تجاری ، خرده فروشی ، خدمات مالی متنوعی را با رویکرد مشتری محور و بدون فدا کردن کیفیت ارائه می دهد و بانک مناسبی جهت افتتاح حساب بانکی در ترکیه می باشد.

ICBC ترکیه با داشتن دفتر مرکزی در استانبول ، 43 شعبه در سطح کشور ، 47 دستگاه خودپرداز ، همراه بانک ، شعبه اینترنتی و شعبه تلفنی 440050 خدمات مستمر24 ساعته به مشتریان خود ارائه می دهد.
در چارچوب تفاهم بانکی بین المللی ، این بانک با رویکرد نوآورانه ، توسعه گرا، سریع و دقیق و با ارائه خدمات با کیفیت و ریسک محافظه کارانه در حال تبدیل شدن به اولویت نخست برای مشتریان است.

ICBC بانک در ترکیه

چشم انداز ICBC بانک

یافتن راه حل های ویژه برای نیازهای کنونی و آینده مشتریان، ایجاد ارتباط های دایمی مبتنی بر دانش و خلاقیت و ارانه خدمات با کیفیت بالا، کمک به اقتصاد ملی با ایجاد ارزش های اجتماعی و اقتصادی و ایجاد ارزش مستمر برای مشتریان ، کارمندان ، سهامداران، چشم انداز آینده ی این بانک است.

اهداف استراتژیک ICBC

• با حفظ ترازنامه و ساختار سرمایه قوی و با شناسایی دقیق خطرات و در عین حال با توجه به جنبش های سیاسی و نوسانات مالی جهانی در جغرافیای اطرافمان ، دست یافتن به رشد محتاطانه و پایدار از اهداف این بانک است.
• رشد در بخش شرکتی و تجاری
• ادامه روند رشد در بانکداری حقیقی با فراهم نمودن فرصتهای مختلف
• نظارت دقیق بر هزینه ها و ارائه تدابیری برای پس انداز تا حد امکان.

سرمایه گذاری در ترکیه و بانک ICBC

سرمایه گذاری در ترکیه و بانک ICBC

ICBC ترکیه تمهیدات زیادی جهت سرمایه گذاری در ترکیه در دستور کار خود دارد.
با قدرت و همکاری شبکه جهانی ICBC ، به موسسات بین المللی و داخلی، برای سرمایه گذاری های عظیم ، خدمات بانکی ارائه می دهد.

ارائه خدمات مشاوره ای در بانک ICBC شامل :

مشاوره ادغام و خرید

موسسات و سازمان های بین المللی که قصد ارزیابی بازارهای ترکیه و ورود به این بازارها را دارند، می توانند از خدمات مشاوره ای این بانک بهره برند. با دسترسی جهانی فراهم شده توسط شبکه ICBC که در 43 کشور گسترش یافته است، این بانک قادر است در حد وسیع راه حل های جایگزین را برای مشتریان خود ارائه دهد.

این بانک خدمات مشاوره ای را به موسسات و سازمان های خارجی و بین المللی ارائه می دهد. تجربه ای که این بانک دارد، این امکان را می دهد تا اطلاعات کاملی درباره بخش ها و شرکت های ترکیه ارائه دهد و قادر به هدایت درست مشتریان خود هست و مرجع مناسبی جهت سرمایه گذاری در ترکیه ، می تواند باشد.

مشاوره مالی ساختاری

بازپرداخت بدهی ، تجدید ساختار و خرید مشاوره مالی در مؤسسات و سازمانهای داخلی و بین المللی در محدوده مشاوره تجدید ساختار بدهی ارائه می شود. علاوه بر تکنیک های تأمین مالی کلاسیک که تاکنون مورد استفاده قرار گرفته است ، ICBC نیازهای تأمین مالی میان مدت و بلند مدت مشتریان را درک کرده و مناسب ترین گزینه تأمین مالی را ارائه می دهد.

ارائه مشاوره در خصوص سطوح ریسک ، منابع مالی دارایی های اساسی یا تأمین مالی براساس بازارهایی که در آن معامله می شود که شامل تأمین اعتبار بدهی ، تأمین مالی ادغام و خرید نیز می شود.

خدمات مشاوره بازار سرمایه

خدمات مشاوره بازار سرمایه

ارائه مشاوره و راهکارهایی در زمینه تامین مالی شرکتها به موسسات و سازمانهای داخلی و بین المللی و موسسات مالی و سرمایه گذارانی که به دنبال سرمایه گذاری در ترکیه هستند.

زیر سایه تجربه حاصل از فعالیت سالهای متمادی در بازارهای سرمایه ی ترکیه و شبکه جهانی این بانک، خدمات مشاوره ی این بانک در زمینه های عرضه عمومی سهام، عرضه عمومی اسناد بدهی و خدمات ارزیابی شرکت ها به موسسات بین المللی و محلی ارائه می شود.

سهام اوراق بهاداری است که توسط شرکتهای سهامی صادر شده و سهم مشخصی از مشارکت در سرمایه شرکت سهامی را نشان می دهد. در این بانک، خدمات کارگزاری برای خرید و فروش سهام ارائه می شود که نشان دهنده درصد شرکت های بازرگانی عمومی است.

شبکه آژانس سرمایه گذاری ICBC با کاربری تلفنی و بانک اینترنتی خدمات کارگزاری را به صورت ایمن و سریع به معاملات شما ارائه می دهد.

خط مشی ICBC ترکیه جهت مشاوره های سرمایه گذاری در ترکیه:

متخصصان این بانک باید سرمایه گذار را از نزدیک در سرویس مشاوره سرمایه گذاری ببینند ، آنالیز ریسک / بازده را به درستی انجام دهند تا بتوانند مناسب ترین استراتژی و گزینه های سرمایه گذاری را برای نیازهای سرمایه گذار ارائه دهند. مشاوران سرمایه گذاری؛ هماهنگی با بازارهای داخلی ، بازارهای خارجی و بخشهای تحقیقاتی ، تحلیلگران و انتظارات تجار را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و آنها را به پیشنهادهای سرمایه گذاری خصوصی برای سرمایه گذاران خود تبدیل می کنند. تصمیمات معاملات سرمایه گذاران توسط مشاوران سرمایه گذاری اجرا می شود.

امتیاز خود را ثبت کنید


چه قدر این پست برایتان مفید بود؟
4 از 5 با 7 رای

 • فریما سید

  1401-08-16 در 7:14 ب.ظ

  چطور میتوانم در بانکicbc
  در اسکندرون حساب باز کنم

  • شیوا داداش زاده

   1401-08-18 در 10:21 ق.ظ

   سلام
   اقامت ترکیه رو دارید؟

تماس با ما
درخواست مشاوره رایگان

ما همراه شما خواهیم بود

برای دریافت مشاوره رایگان، این فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان الو اپلای در سریعترین زمان، با شما تماس بگیرند

آدرس: تهران, میدان ونک, خیابان گاندی جنوبی, خیابان بیست و پنجم پلاک ۲۴ طبقه 2
آدرس و لوکیشن دفتر استانبول : DAP Vadi,Z ofis ,S Blok ,No 56 Kağıthane İstanbul
021-88884645 | 021-88850364
۸ الی ۲۱
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .