whatsapp
الو اپلای
تحصیل در ترکیه افتتاح حساب در ترکیه اقامت در ترکیه

فیلترهای جستجو

حذف فیلترها

آماده تحویل

مناسب اخذ شهروندی

پروژه Mia Port پیشنهاد ویژه ترکیه
ازمیر 32 طبقه

پروژه Mia Port

پروژه ای مجلل در محله بورنوا در ازمیر ترکیه
ازمیر 6 طبقه

پروژه ای مجلل در محله بورنوا در ازمیر

پروژه ای لاکچری در محله قاضی امیر در ازمیر ترکیه
ازمیر 3 طبقه

پروژه ای لاکچری در محله قاضی امیر در ازمیر

خانه دوبلکس 170 متری در اورلا ازمیر ترکیه
ازمیر 2 طبقه

خانه دوبلکس 170 متری در اورلا ازمیر

خانه 105 متری در اوده‌میش ازمیر ترکیه
ازمیر 4 طبقه

خانه 105 متری در اوده‌میش ازمیر

خانه 55 متری لوکس در بایراکلی ازمیر ترکیه
ازمیر 4 طبقه

خانه 55 متری لوکس در بایراکلی ازمیر

خانه 55 متری در کارشیاکا ازمیر ترکیه
ازمیر 3 طبقه

خانه 55 متری در کارشیاکا ازمیر

خانه 150 متری دوبلکس در بالچوا ازمیر ترکیه
ازمیر 4 طبقه

خانه 150 متری دوبلکس در بالچوا ازمیر

خانه 85 متری لوکس در منه‌من ازمیر ترکیه
ازمیر 3 طبقه

خانه 85 متری لوکس در منه‌من ازمیر

خانه 157 متری زیبا در اوده‌میش ازمیر ترکیه
ازمیر 4 طبقه

خانه 157 متری زیبا در اوده‌میش ازمیر

خرید ملک در ازمیر | لیست املاک در سال 2024 به همراه قیمت

ازمیر یکی از مهمترین و سومین شهر بزرگ ترکیه بعد از استانبول و آنکارا می باشد که استانداردهای بسیار بالایی را برای زندگی به خود اختصاص داده است. شهری ساحلی ، بندری و توریستی که توانسته است نظر بسیاری که در فکر مهاجرت به ترکیه هستند را به خود جلب کند.

می توان گفت قسمت اعظم مهاجران ایرانی که ترکیه را برای زندگی و یا کار انتخاب کرده اند این شهر نیز جزء شهرهایی می باشد که یکی از انتخاب های آنها می تواند باشد. هر ساله بالغ بر 1 میلیون و 800 هزار گردشگر خارجی به ازمیر مسافرت می کنند.

و این تعداد جمعیت نشان دهنده اهمیت این شهر می باشد. در سال های اخیر با توجه به قوانین جدید اخذ شهروندی در ترکیه تعداد بیشماری اقدام به خرید خانه در ازمیر کرده اند و از این طریق توانسته اند تابعیت کشور ترکیه را اخذ کنند.

اقامت کوتاه مدت در ترکیه به خصوص در شهر ازمیر برای بسیاری از ایرانیان تجربه خوشایندی به همراه داشته است و سبب شده است که ایرانیان را به سمت اقامت بلند مدت در ترکیه و به دنبال آن اخذ اقامت خانوادگی در ترکیه سوق دهد.

ازمیر بعد از استانبول دومین شهری بوده است که در سال 2024 ایرانیان بیشترین خرید ملک در ترکیه را در آنجا داشته اند. استانداردهای زندگی بالا در این شهر از یک سمت و از سمت دیگر هزینه های پایین زندگی سبب شده است که بسیاری از اتباع خارجی این شهر را برای سکونت خود و خانواده شان در نظر بگیرند. در این مقاله سعی شده است تا شما را با برخی از محله های ازمیر و همچنین قیمت خرید خانه در ازمیر در سال 2024 آشنا کنیم.

⏱ حداقل مبلغ خرید ملک در ازمیر 75000 دلار
🎯 در همه مناطق ازمیر می تونیم خونه بخریم؟ خیر
🎁 دریافت اقامت با خرید ملک در ازمیر بله
💎 خرید ملک در ازمیر برای پاسپورت ترکیه بله

محله نارلی دره (Narlıdere )

قیمت خرید خانه در ازمیر به نسبت سایر شهرهای بزرگ ترکیه به مراتب معقول تر می باشد. به خصوص با قیمت مناسب در محله های خوبی در ازمیر می توان اقدام به خرید خانه کرد. یکی از دلایل استقبال و جذابیت این محله را می توان به نزدیکی آن به شبه جزیره چشمه (Çeşme) دانست. منطقه Narlıdere یکی از مناطقی است که با سرعت قابل توجهی در حال رشد در بخش مسکن در ازمیر می باشد.

در این محله ساختمان هایی با استانداردهای جهانی ساخته شده است که علاوه بر مباحث ایمنی از نظر زیبا شناسی نیز از معماران بسیار معروف ترکیه استفاده شده است. از نظر تردد نیز این منطقه به راحتی با جاده ها و مناطق اصلی شهر در ارتباط می باشد.

در سالهای اخیر ، سرمایه گذاران خارجی که در فکر خرید خانه در ترکیه و در شهر ازمیر بوده اند محله های نارلی دره ، گزل باهچه و اورلا را برای خرید انتخاب کرده اند. محله گوزل باحچه(Güzelbahçe ) یکی از مدرن ترین و جدیدترین محله های ازمیر می باشد.

این محله به دلیل مجاورتش با دریا و بزرگ راه های آیدین و چشمه از سمت بسیاری از ساکنین ازمیر ترجیح داده می شود. با تغییر در سبک زندگی در سال های اخیر می توان اذعان کرد مردم امروزه زندگی در مراکزی را انتخاب می کنند که به دور از شلوغی و حرکت مراکز شهرها می باشد و از همچنین دارای مشکلات رفت و آمد و پارکینگ نباشد.

قیمت خرید خانه در مناطق مختلف نارلی دره بسیار متفاوت است مثلا در صورتی که شما تمایل داشتهباشید در بخش آتاتورک محله نارلی دره در مجتمع یک خانه تک خواب بخرید به صورت میانگین بایستی 700 هزار لیر برای آن در نظر بگیرید. یا در منطقه یئنی کاله در نارلی دره یک واحد 4 خوابه در برج را به صورت میانگین می توانید به ارزش 3 ملیون 100 هزار لیر خریداری کنید.

مناطقی که در نارلی دره واقع شده اند به ترتیب زیر می باشند:

محله سلجوک(Selçuk)

می توان به جرات گفت یکی از آرام ترین محله های ازمیر محله سلجوک می باشد که در کنار خط ساحلی شهر ازمیر و دریای اژه قرار گرفته است. فضای بسیار آرام و سرسبز این محله باعث شده است که بسیاری از مهاجران این منطقه را برای اقامت و زندگی انتخاب نمایند. در این منطقه بیشتر از مجتمع ها شاهد خانه ای نرمال هستیم. شما می توانید در منطقه ای به مانند 14 ماییس یک خانه نوساز 3 خوابه را به طور میانگین بخ مبلغ 450 هزار لیر خریداری کنید. منطقه هایی به مانند آتاتورک یک واحد 3 خوابه را می توانید به طور متوسط با 200 هزار لیر خریداری کنید.

مناطقی که در محله سلجوک واقع شده اند به قرار زیر می باشند:

قیمت خرید خانه در ازمیر در محله کوناک(Konak)

منطقه کوناک در مرکز شهر ازمیر از بهترین محله های مسکونی می باشد که در امتداد خیابان آتاتورک واقع شده است. این محله دارای مناطق بسیار وسیعی می باشد. در ارتباط با این محله در نظر داشته باشید که : در این محله شما می توانید ساختمان های تقریباً قدیمی را مشاهده کنید که از عمرشان ۳۰ سال گذشته است و این نشان دهنده قدمت بالای این محله می باشد.

البته خانه های بسیار مدرن و نوساز نیز در این محله به وفور وجود دارد. قیمت ها بسیار تنوع دارد مثلا در محله گوزل یالی یک خانه نرمال 3 خوابه را می توانید به طور متوسط با هزینه 600 هزار لیر خریداری کنید این در حالی است که در محله آلسانجاک که یکی از معروفترین و بهترین محله های ازمیر می باشد شما یک خانه دو خوابه را به طور متوسط می توانید با 800 هزار لیر خریداری نمایید. یا در محله معمار سینان برای خرید یک واحد سه خوابه باید بودجه ای در حدود 1 میلیون لیر در نظر بگیرید.

از مهمترین منطقه های این محله می توان به مناطق زیر اشاره کرد:

 • Basmane
 • Eşrefpaşa
 • Gazi Bulvarı
 • Gültepe
 • Gürçeşme
 • Güzelyalı
 • Hatay
 • Kahramanlar
 • Kemeraltı
 • Konak
 • Küçükyalı
 • Pasaport
 • Yenişehir
 • Alsancak

محله بورنووا (BORNOVA)

از دیگر محله های بسیار معروف ازمیر می توان به محله بورنووا اشاره کرد. محله های (Atatürk ، Kızılay ، önönü) واقع در شمال منطقه Bornova عموما توسط افراد با درآمدهای متوسط و بالا ترجیح داده می شوند. متوسط قیمت یک واحد سه خوابه نوساز در محله آتاتورک بین 800 هزار لیر الی 1 میلیون لیر می باشد.

در این محله منطقه های Ergene و Kazımdirik که در مرکز محله بورنووا قرار دارند توسط گروه های با درآمدهای بالا ترجیح داده شده اند. برای یک واحد سه خوابه را می توانید از 1 میلیون لیر خریداری کنید.

در این محله شما می توانید شاهد پردیس های دانشگاهی به مانند دانشگاه اژه، دانشگاه یاشار باشید.

همچنین مراکز خریدی به مانند Forum Bornova و Ege Park و همچنین شهرکهای صنعتی کوچک در مرزهای این محله واقع شده اند. و همین موراد سبب شده است که ما شاهد توسعه بخش مسکن در این محله باشیم.

ترکیب دو محله Karşıyaka و Bornova سبب به وجود آمدن محله جدید به نام ayraklı شده است. با ساخت و سازهای مسکونی واجد شرایط در محله های Manavkuyu ​​و Mansuroğlu ، که ادامه منطقه Bornova Ozkanlar است شاهد توسعه این قسمت از ازمیر هستیم.

منطقه های محله بورنووا عبارتند از:

 • Altındağ
 • Atatürk
 • Bornova
 • Çamdibi
 • Işıkkent
 • Kazımdirik
 • Naldöken
 • Pınarbaşı
 • Köyler

محله بایراکلی (Bayraklı)

قیمت خرید خانه در ازمیر و در محله بایراکلی می تواند با توجه به منطقه متغیر باشد. این محله در همسایگی محله بورنووا واقع شده است و می توان اعلام کرد که یکی از محله هایی است که مورد استقبال اتباع خارجی در سال های اخیر بوده است. هم خانه های قدیمی و هم خانه های تازه ساخته شده در این محله وجود دارند. همچنین در این محله ساختمان خدمات شهرداری واقع شده است.

این محله را افرادی با سطح درآمد متوسط بیشتر از بقیه افراد انتخاب می کنند. با عملی شدن برنامه های جدید مرکز شهر و پروژه های تحول شهری Bayraklı شهرداری کلانشهر ازمیر، این منطقه را به یکی از مناطق مورد علاقه سرمایه گذاران تبدیل کرده است. در مرکز محله Bayraklı در سال های گذشته شاهد افزایش قیمت مسکن بوده ایم. افرادی که در فکر سرمایه گذاری در ترکیه هستند می توانند از این محله بازدید نمایند.

پروژه های بسیار لوکس و لاکچری در این محله وجود دارد. مثلا در منطقه منصوراوغلو در صورتی که در نظر داشته باشید که واحد 3 خوابه نوساز را به قیمت یک میلیون و 500 هزار لیر خریداری کنید و یا یک واحد 3 خوابه را در محله کورفز به قیمت 950 هزار لیر می توانید خریداری نمایید.

البته مناطق ارزانتر هم در این محله وجود دارند به مانند گوموش پالا که می توانید با مبلغ 300 هزار لیر یک واحد دو خوابه تهیه کنید.

منطقه های محله بایراکلی عبارتند از:

 • Alpaslan
 • Bayraklı
 • Gümüşpala
 • Manavkuyu
 • Soğukkuyu

محله کارشی یاکا (Karşıyaka )

کارشی یاکا منطقه ای مسکونی در ازمیر می باشد که پروژه های مسکونی زیادی طی سالهای اخیر در آن به اجرا درآمده است. در واقع در شمال غربی منطقه Karşıyaka ،منطقه Mavişehir وجود دارد که یک منطقه به طور مداوم در حال توسعه است و می توان دید که سرمایه گذاری های جدیدی را به این محله جذب کرده است. پروژه های مسکن در دست احداث یا تازه تکمیل شده در این منطقه را می توان به وفور مشاهده کرد.

کارشی یاکا یکی از بهترین محله های ازمیر می باشد که بسیاری از مناطق آن منظره ساحل را دارند. در این محله و در منطقه ماوی شهیر شما می توانید یک واحد 4 خوابه نوساز رو به دریا را به طور میانگین به قیمت 3 میلیون لیر خریداری کنید. یا یک واحد دو خوابه را در محله نرگیز به طور متوسط به قیمت 700 هزار لیر خریداری کنید. در محله هایی به مانند ایمباتلی یک واحد یک خوابه نوساز در مجتمع مسکونی را به قیمت 500 هزار لیر خریداری کنید.

منطقه های کارشی یاکا عبارتند از:

 • Alaybey
 • Cumhuriyet
 • Denizbostanlısı
 • İmbatlı
 • Karşıyaka
 • Nergiz
 • Yalı
 • Köyler

محله چیلقی (ÇİĞLİ)

این محله در بخش جنوبی ازمیر واقع شده است. به دلیل امکانات بسیار در دسترسی به تمام نقاط شهر در سال های اخیر توسعه بسیاری داشته است. به خصوص که خط مترو منمن – آلیشا از این محله عبور می کند. در محدوده واین محله، منطقه صنعتی سازمان یافته آتاتورک واقع شده است که به دلیل افزایش فرصت های شغلی و حمل و نقل راحت تراکم بالایی را سبب شده است.

در طی سالرهای اخیر به دلیل رد شدن خطوط مترو متفاوت از این محله رشد قابل توجهی را در قیمت مسکن در این مناطق شاهد هستیم. مثلا در منطقه ای به مانند اگه کند یک واحد سه خوابه را میتوان به صورت میانگین با هزینه ای حدود 650 هزار لیر خریداری کرد و یا در منطقه ای دیگر به مانند بویوک چیغلی در مجتمع مسکونی یک واحد سه خوابه را در حدود 850 هزار لیر می توان خرید.

مناطق این محله عبارتند از:

 • Ataşehir
 • Balatçık
 • Büyükçiğli
 • Egekent
 • Merkez
 • Sasalı

قیمت خرید خانه در ازمیر:محله بالچووا (BALÇOVA)

محله بالچووا یکی از در دسترس ترین محله های واقع در ازمیر می باشد. افراد بسیاری که ثبت شرکت در ترکیه و یا اقامت خانوادگی در ترکیه را انتخاب می کنند و در ازمیر سکونت می گزینند این محله را انتخاب می کنند. از نظر امکانات رفاهی می توان گفت این محله با دارا بودن امکانات حمل و نقل و وجود مراکز رفاهی و فعالیت های اجتماعی، زیرساخت های تفریحی مناسب توانسته است توجه ساکنین را به خود جلب نماید و به منطقه ای ارجح تبدیل شود. Balçova با خانه های زیبای خود توانسته است ظاهر جدیدی از شهر ارایه دهد.

در منطقه ای به نام ائیتیم شما می توانید یک واحد نوساز دو خوابه را در مجتمع به طور متوسط در حدود 500 هزار لیر خریداری کنید و یا در منطقه ای دیگر به مانند فوزی یک واحد سه خوابه را در حدود 600 هزار لیر تهیه کنید.

از مناطق این محله می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

تماس با ما
درخواست مشاوره رایگان

ما همراه شما خواهیم بود

برای دریافت مشاوره رایگان، این فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان الو اپلای در سریعترین زمان، با شما تماس بگیرند

آدرس: تهران, میدان ونک, خیابان گاندی جنوبی, خیابان بیست و پنجم پلاک ۲۴ طبقه 2
021-88850364 - 021-88884645 +98 912 407 1 406 - +90 552 641 22 34
۸ الی ۲۱
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .