برگزاری دوره های آموزش خلبانی در اکراین

برگزاری دوره های آموزش خلبانی در اکراین

دوره های آموزش هوانوردی در بسیاری از کشورهای مختلف در حال برگزاری می باشد اما مهمترین و پرطرفدارترین رشته هوانوردی خلبانی می باشد. مهمترین چیزی که باید قبل از اقدام در زمینه آموزش خلبانی متقاضیان در نظر داشته باشند این مورد است که بعد از پایان دوره که متضمن صرف هزینه های کمی نمی باشد بتواند اجازه پرواز در ایرلاین های مختلف را به عنوان خلبان کسب کند که عموما این امر به دلیل مسائل مختلف در ایران برای متقاضیان خلبانی امکان پذیر نمی باشد.

الو اپلای توانسته است با همکاری کالج های آموزش خلبانی بسیاری از این مشکلات را برطرف کند. آن چیزی که شما لازم دارید دیپلم ریاضی می باشد تا بتوانید در این دوره ها شرکت کنید. دوره آموزش خلبانی در اکراین 4 ساله می باشد که از همان ترم اول در کنار آموزش های تئوریک و عملی شما اجازه پرواز خواهید داشت و بعد از پایان دوره در تمام خطوط هوایی می توانید به عنوان خلبان مشغول به کار شوید. در این دوره شما تمام مقاطع

آموزش خلبانی که در زیر به آنها اشاره شده است را سپری خواهید کرد:

دوره GPL

این دوره به زبان انگلیسی به صورت عمومی و تخصصی به همراه دوره های پرواز برگزار می گردد. آموزش دروس تخصصی هواپیما در این دوره قرار دارد. در نظر داشته باشد که در این دوره که به زبان انگلیسی برگزار می گردد آموزش تکمیلی زبان انگلیسی نیز گنجانده شده است.

دوره ATPL

در این دوره دانشجویان در کنار آموزش پرواز به ردیف 3 آموزش دروس تخصصی هواپیمایی نیز آشنا می شوند . اجازه پروازهای آزمایشی را دانشجویان خواهند داشت. در واقع دانشجویان در پایان این دوره به درجه سرخلبان می رسند که اجازه می یابند با تمامی هواپیماهای حمل و نقل هوایی پرواز نمایند.
از سایر مراحل خلبانی می توانیم به AFII,AFI,ME,INST اشاره کنیم .

اکراین یکی از برترین خطوط هواپیمایی مسافربری را در اختیار دارد به همین دلیل می تواند فرصتی را برای متقاضیان فراهم کند تا بتوانند به راحتی بعد از طی کردن کالج در تمام خطوط هوایی اروپا مشغول به کار شوند.

اشتراک این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *