whatsapp
الو اپلای
دریافت اقامت ترکیه برای شهروندان افغانستان

نویسنده :  شیوا داداش زاده

بروزرسانی شده در :  21 دی 1400

تعداد نظرات :  104

اقامت ترکیه برای شهروندان افغان

اقامت ترکیه برای شهروندان افغان :  در کشور ترکیه شهروندان افغانی بسیاری زندگی می کنند. شرایط زندگی برای افغانها در ترکیه بسیار مناسب می باشد. شهروندان افغانی که از راه اخذ ویزا به ترکیه وارد شده اند، می توانند به دنبال کسب اقامت توریستی بروند.

ولی افغانیهایی که از راههای قاچاق وارد ترکیه شده اند و به دلیل جنگهای داخلی در کشورشان مجبور به ترک افغانستان شده اند و به سبب تهدید خطر جانی در کشور خود از راهای مختلف از وطنشان فرار کرده و به کشورهای دیگر وارد شده اند، پناهنده محسوب می گردند و برای اقامت ترکیه باید مجوز پناهندگی یا مجوز اقامت انسانی کسب نمایند.

در ترکیه برای اخذ پناهندگی وکلای ترکیه به کمک شهروندان افغان می آیند و می توانند درخواستهای پناهندگی آنها را به اداره کل مهاجرت ترکیه ارائه دهند.

 

دریافت ویزای ترکیه برای شهروندان افغانستان

 

ویزای ترکیه برای شهروندان افغانستان

شهروندان افغانستان که دارای گذرنامه ی عمومی هستند و اقامت بیش از سه ماه در ترکیه را برنامه ریزی کرده اند، باید قبل از آغاز سفر، شخصا به نمایندگی های ترکیه در افغانستان مراجعه نماید. با توجه به تاخیر در مراحل صدور ویزا، بهتر است حداقل یک ماه قبل از تاریخ سفر برنامه ریزی شده ، درخواست های ویزا داده شود.

متقاضیان باید مدارک لازم برای اخذ ویزا را بر اساس هدف سفر به ترکیه ارائه نموده، پروسه ی درخواست ویزا از نمایندگی های ترکیه را طی نمایند.

با این حال ، باید دانست که به شهروندان خارجی ، از جمله شهروندان افغانستان ، ویزاهای کاملی برای ورود به ترکیه ارائه نمی شود. تصمیم نهایی و صلاحیت مجوز ورود به ترکیه با مقامات مرزی ترکیه می باشد.
از کلیه متقاضیان ویزا که مایل به بازدید از ترکیه هستند ، درخواست می شود که صاحب بیمه ی درمانی باشند که مدت زمان حضور آنها در ترکیه را پوشش دهد.

مدت زمانی که به اعتبار ویزا می توان در ترکیه حضور داشت ؛90 روز به ازای 6ماه می باشد به عبارتی در طی 180 روز نباید مدت حضور از 90 روز بیشتر باشد. این قانون در مورد شهروندان افغانستان نیز صدق می کند. در حقیقت ، در همه نوع درخواست ویزا ، ویزا با حداکثر 90 روز اقامت در نمایندگیهای خارجی ترکیه اعطا می شود و برای اتباع خارجی که می خواهند بیش از 90 روز در کشور ترکیه بمانند، این امکان وجود دارد که تمدید اقامت خود را با مراجعه به دبیرخانه های مهاجرت استان برای “اقامت کوتاه مدت” انجام دهند.

شهروندان افغانستان زیر 18 سال برای هر منظوری که به ترکیه می آیند، در پروسه ی اخذ ویزا باید رضایت هر دو والدینشان را داشته باشند. اگروالدین آنها جدا شده اند یا فوت یکی از آنها ابراز می شود، در صورت ارائه ی سندی که حضانت کودک را ثابت نماید، ویزای مربوط به قصد اقامت فرد صادر می گردد.

ویزای الکترونیکی ترکیه به چه معنی است؟

ویزای الکترونیکی جای ویزاهایی که قبلا هنگام عبور از مرز در ترکیه با مهر مالیاتی یا مهر ویزا داده می شد، را گرفته است. متقاضیان می توانند با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز از آدرس اینترنتی E-Visa و پرداخت با کارت اعتباری ، ویزاهای خود را بصورت الکترونیکی تهیه کنند.

پس از اتمام برنامه ویزای الکترونیکی با موفقیت ، ویزاهای الکترونیکی به آدرس پست الکترونیکی شخص ارسال می شوند. ثبت نام کنندگان موظف هستند ویزای الکترونیکی خود را چاپ کرده و آن را به شرکتهای هواپیمایی و گمرک نشان دهند و آن را تا پایان سفر حفظ کنند.

علاوه بر ویزای الکترونیکی، برای کسب هر نوع ویزای کار یا تحصیل، متقاضیان باید شخصا در نمایندگی های ترکیه در افغانستان حضور یابند.

ویزای کاری ترکیه برای شهروندان افغان

شهروندان افغانی ، برای کسب مجوزهای کاری لازم برای کار در ترکیه ،ملزم به مراجعه به نمایندگی های ترکیه در افغانستان هستند. شهروندان افغانستان به موازات ارائه ی درخواست به این نمایندگی ها باید درخواست خود را همزمان به وزارت کار و تأمین اجتماعی ترکیه نیز ارائه دهند.

درخواستهای اجازه کار شهروندان خارجی ،توسط وزارت کار و تأمین اجتماعی پاسخ مثبت یا منفی دریافت می نمایند. مجوزهای کاری در عین حال،جایگزین مجوز اقامت نیز می شوند. به همین دلیل ، ازشهروندان افغانی که موفق به کسب مجوز کار شده اند، هزینه ویزای ورودی ، هزینه صدور گواهینامه کار و هزینه اقامت نیز اخذ می شود.

کارت اجازه کار صادر شده توسط نمایندگی های خارجی ترکیه به عنوان جایگزین اجازه اقامت در ترکیه و با هدف ورود، به مدت حداکثر 90 روز صادر می شود.

پس از یک دوره اجازه کار قانونی یک ساله ، اجازه کار فعلی را می توان به مدت دو سال تمدید کرد به شرط آنکه در همان محل کار و همان شغل باشد.

در پایان کل دوره کار حقوقی سه ساله ، اجازه کار فعلی را می توان برای سه سال دیگر تمدید کرد ، مشروط بر اینکه در همان حرفه و با کارفرمای مورد نظر خود کار کنند. شهروندان افغانی که به طور قانونی و بدون وقفه به مدت حداقل هشت سال، در ترکیه کار کرده اند، می توانند برای کسب اجازه کار نامحدود اقدام نمایند.

شرایط دریافت اقامت ترکیه برای افغانی ها

مجوز اقامت ترکیه برای شهروندان افغان

اتباع خارجی در ترکیه ، با عناوین اجازه ی اقامت کوتاه مدت،اجازه ی اقامت خانواده ، مجوز اقامت دانشجویی ، اجازه اقامت طولانی مدت، پناهندگی و اقامت بشردوستانه قربانیان قاچاق انسان، می توانند اقامت کند. بدین ترتیب اقامت از طریق ازدواج برای افغانها امکان پذیر می باشد.

شهروندان افغانستانی که دارای اجازه اقامت معتبر هستند، می توانند از مرز ترکیه بدون ویزا عبور کنند.اجازه ی کار شهروندان افغانستان در ترکیه یا گواهی معافیت کار آنها، به عنوان اجازه اقامت در نظر گرفته می شود.
کسانی که تمایل دارند بیش از نود روز در ترکیه بمانند، باید مجوز اقامت کسب نمایند. درخواست اجازه اقامت از نمایندگی های ترکیه در افغانستان انجام می شود.

شهروندان افغانستان پس از گذشت شصت روز قبل از پایان مجوز اقامت ، باید درخواست تمدید اجازه اقامت دهند. قبل از انقضاء اجازه اقامت ، درخواست تمدید باید در هر صورت انجام شود.

کسب شهروندی ترکیه برای شهروندان افغان

شهروند یک کشور خارجی که مایل به اخذ تابعیت ترکیه است می تواند با تصمیم مقام ذیصلاح تابعیت ترکیه را بدست آورد ، در صورتی که کشور وی تابعیت دوگانه ی او را بپذیرد و شرایط مندرج در قانون شهروندی ترکیه را رعایت نماید.

شرایط کسب تابعیت ترکیه برای شهروندان افغانی

الف) کسانی که مطابق قانون ملی خودشان بی تابعیت محسوب می شوند و مطابق قوانین ترکیه عاقل و صاحب قدرت تشخیص می باشند.
ب) از تاریخ درخواست برای اقامت ، پنج سال بدون وقفه در ترکیه زندگی کرده باشند.
ج) رفتاری که نشان دهد وی تصمیم گرفته در ترکیه مستقر شود (یک یا چند شرط زیر برای اثبات اینکه وی تصمیم به اقامت در ترکیه گرفته است) ، انجام دهد:

خرید ملک در ترکیه ، ایجاد محل کار در ترکیه ،ایجاد تجارت در ترکیه ، سرمایه گذاری در ترکیه ، انتقال یک مرکز تجاری به ترکیه، اخذمجوز کار برای کاردر یک محل کار در ترکیه، ازدواج با یک شهروند ترکیه، تقاضای شهروندی به شکل خانوادگی، نسبت فامیلی با پدر ، برادر یا فرزندانی که قبلا تابعیت ترکیه را کسب کرده است ، تحصیلات خود را در ترکیه به پایان رسانده باشد.

با توجه به موارد ذکر شده، افتتاح حساب برای افغانها یکی از راههایی است که با سپرده گذاری مبلغ ۵۰۰ هزار دلار می توانند تابعیت ترکیه را کسب نمایند. خرید ملک برای افغانها روش دیگری برای کسب تابعیت ترکیه می باشد.

چ) نداشتن بیماری خطرناک
د) داشتن احساس مسئولیت در جامعه ، دارای اخلاق خوب و قابل اعتماد
ه) آگاهی کافی از زبان ترکی
ف) داشتن درآمد یا حرفه ای برای زندگی خود در ترکیه ،
ز) از نظر امنیت ملی و نظم عمومی مانعی وجود نداشته باشد.

امتیاز خود را ثبت کنید


چه قدر این پست برایتان مفید بود؟
4.3 از 5 با 230 رای

 • محمدعارف حفیظی

  1402-09-05 در 12:18 ق.ظ

  آیا ترکیه برای افغانهاویزه یااقامت درترکیه میدهد

  • شیوا داداش زاده

   1402-09-07 در 8:01 ب.ظ

   سلام
   فعلا خیر

 • محمدعارف حفیظی

  1402-09-05 در 12:17 ق.ظ

  ندارم

  • شیوا داداش زاده

   1402-09-07 در 8:20 ب.ظ

   ؟

 • عارف بابایی

  1402-07-30 در 9:43 ب.ظ

  سال ۱۳۸۸اقامت موقت ترکیه را گرفته بودم وبه مدت ۵سال اعتبارداشت اما من ازان کشورغیرقانونی خارج شدم وبه ایران عودت نمودم آیا مدارک آن وقت بدردم می خوردتا بتوانم برگشت نمایم

  • شیوا داداش زاده

   1402-08-28 در 9:59 ق.ظ

   سلام
   خیر

 • گلالی علیزهی

  1402-07-18 در 6:49 ق.ظ

  سلام من می‌خوام با خانواده ام پناهندگی کنم یا ترکیه برای افغانها پناهندگی دارد من با خانواده ام یک سال میشی تو ایران زندگی میکنم خانواده من مشکل مالی دارد تو ایران خونه نداریم خیلی سخت است

  • شیوا داداش زاده

   1402-08-28 در 10:08 ق.ظ

   سلام
   برای پناهندگی خدمات نداریم.

 • جاوید دوستی

  1402-07-12 در 3:02 ب.ظ

  من جاوید هستم از افغانستان دوسال میشه از افغانستان آمدم و درافغانستان فعال مدنی وکارمنددولت بودم من میتونم درخواست پناهندگی سیاسی در کشور تورکیه داشته باشم

  • شیوا داداش زاده

   1402-09-07 در 8:08 ب.ظ

   سلام
   موسسه ما در ارتباط با پناهندگی اطلاعات و خدمات نداره

 • Shirmohammad mohamadi

  1402-02-21 در 3:25 ب.ظ

  سلام میخواهم ویزای تر کیه رادریابم

  • شیوا داداش زاده

   1402-03-09 در 11:40 ق.ظ

   سلام
   در حال حاضر برای ویزا خدمات نداریم

 • Mostafa

  1402-02-15 در 11:13 ب.ظ

  سلام ببخشید من در ایران اقامت دارم آیا میتونم ویزای توریستی ترکیه بگیرم بعدش برام ترکیه اقامت کاری بگیرم

  • شیوا داداش زاده

   1402-03-09 در 12:00 ق.ظ

   سلام
   در حال حاضر سفارت ترکیه ویزا صادر نمی کند

 • شفیق احمد جامی

  1402-01-11 در 6:45 ب.ظ

  سلام
  من بیست سالم هست با مادرم در ایران زندگی میکنم اگر با یکی از شهروندان ترکیه ازدواج کنم اقامه ترکیه برای خودم و مادرم داده میشود

  • شیوا داداش زاده

   1402-03-06 در 12:16 ق.ظ

   سلام
   خیر فقط برای خودتان داده می شود.

 • شفیق احمد جامی

  1402-01-11 در 6:44 ب.ظ

  سلام من ۲۰ سالمه با مادرم در ایران زندگی میکنم اگر با یکی از شهروندان ترکیه بخواهم ازدواج کنم ایا برای خودم و مادرم اقامه ترکیه داده میشو

  • شیوا داداش زاده

   1402-03-09 در 12:09 ق.ظ

   سلام
   فقط برای خودتان

 • شیرزاد

  1402-01-06 در 9:30 ق.ظ

  سلام عرض ادب واحترام
  بنده هشت ماه قبل از ترکیه شهر استانبول دیپورت شدم علت دیپورتی ورود غیر قانونی بودن حالان میخواهم دوباره برگردم آیا شما کمک کرده می‌توانند تا برام ویزه بگیرید
  و رفع ممنوع ورود شود
  میشه شماره واتسپ بفرستید

  • شیوا داداش زاده

   1402-03-06 در 12:17 ق.ظ

   سلام
   در ارتباط با ویزا خدمات نداریم

 • سیدقربان حسینی

  1401-12-08 در 10:28 ب.ظ

  سلام 2ساله من در ترکیه زندگی میکنم ولی به من کمیلیک ندادن برای کمیلیک گرفتن باید چکار کنم آیاراهی داره کمیلیک بگیرم

  • شیوا داداش زاده

   1402-03-09 در 12:21 ق.ظ

   سلام
   از چه طریقی الان اقامت دارید؟

 • سیدقربان حسینی

  1401-12-08 در 10:26 ب.ظ

  سلام 2ساله من در ترکیه زندگی میکنم هروقت رفتم گوجداره سی به من کمیلیک ندادن نمیدونم چرا

  • شیوا داداش زاده

   1402-03-06 در 12:22 ق.ظ

   سلام
   بدون اقامت موندید؟

 • زکریا صالحی

  1401-12-02 در 12:56 ق.ظ

  میتونم از راه قاچاق به ترکیه برم بعد میتونم اقامت بگیرم

  • شیوا داداش زاده

   1402-03-06 در 12:34 ق.ظ

   سلام
   خیر نمی تونید

 • مرسل احمدی

  1401-11-20 در 5:57 ق.ظ

  سلام مه زیاد خواستیم که کملیک بیگیرم ولی ندان چون خودم حامله استم داکتر معاینه نمی کنه بیدون کملیک نمیفهمم چی کار کنیم

  • شیوا داداش زاده

   1402-03-09 در 12:29 ق.ظ

   سلام
   در این زمینه نمی تونم راهنماییتون کنم

 • مرسل احمدی

  1401-11-20 در 5:41 ق.ظ

  ما کوشش کردیم کملیک بیگیرم ولی ندان چون خودم حامله استم ۹ ماه شفا خانه بیدون کملیک قبول نمی کنه نمیفهمم چی کار کنم لطفن کومک کنین

  • شیوا داداش زاده

   1402-03-09 در 12:29 ق.ظ

   سلام
   در این زمینه اطلاعات نداریم متاسفانه

 • آصف یوسفی

  1401-10-29 در 8:50 ب.ظ

  سلام، اگر یک فرد به صورت غیر قانونی وارد کشور ترکیه شود و بعد بخواهد به کشورهای اروپای برود، آیا تا چند مدتی که در ترکیه می‌ماند می‌توان در خواست پناهنده گی کرد تا بتوان کارت کیملیک پناهنده را بدست آورد؟

  • شیوا داداش زاده

   1402-03-06 در 12:37 ق.ظ

   سلام
   در خصوص پناهندگی اطلاعات ندارم متاسفانه

 • شیلا نوری

  1401-07-20 در 8:05 ب.ظ

  سلام وقت بخیر من ۸ماه میشه از افغانستان به ترکیه آمدم به ما کملیک ندادن برگه که به ندادن هر ۱۵روز میریم برای امضا بچه هامو مدرسه هم نگرفتن

  • شیوا داداش زاده

   1401-07-23 در 11:05 ق.ظ

   سلام
   برای ثبت نام در مدارس ترکیه حتما شما باید کارت اقامت داشته باشید.

 • Hossaini

  1401-07-06 در 3:47 ب.ظ

  آیا اگر فامیلم از ایران بیاد ترکیه و در خواست اقامه ترکیه کند و خانه بی‌خرد چیجوری است من از افغانستان هستم

  • شیوا داداش زاده

   1401-07-07 در 10:36 ق.ظ

   سلام
   حداقل مبلغ خرید ملک برای دریافت اقامت ترکیه مبلغ 75000 دلار می باشد.که به خود شخص، همسر و فرزندان زیر 18 سال وی اقامت داده می شود.

 • Farhad ahmadi

  1401-06-19 در 11:19 ب.ظ

  سلام
  ببخشید برای اقامت در ترکیه باید ویزا بگیریم و خرید ملک انجام بدیم نیاز به دعوتنامه نیست ؟

  • شیوا داداش زاده

   1401-06-20 در 11:06 ق.ظ

   سلام
   برای اتباع کشور افغانستان نیاز به گرفتن ویزا می باشد

 • مشتاق محمد سلطان

  1401-06-04 در 5:17 ق.ظ

  اگر بخواهيم اقامه كشور تركيه را بگيريم آيا سفارت تركيه در كابل براي مان اقامه مي دهد

  • شیوا داداش زاده

   1401-06-06 در 4:03 ب.ظ

   سلام
   خیر باید از داخل خاک ترکیه اقدام کنید

 • Zahid noori

  1401-05-30 در 12:10 ق.ظ

  یک باب خانه در حاشیه های ترکیه برای یک فامیل هشت نفری ارزان ترین قیمت درحدود چند است

  • شیوا داداش زاده

   1401-05-30 در 12:05 ق.ظ

   سلام
   خیر متاسفانه

 • بنیامین حسنی

  1401-05-20 در 8:22 ق.ظ

  سلام ایران زندگی میکنم دارای پاسپورت خانواری و دیپلم دارم برای درخواست اقامت یا کیملیک ترکیه چه اقدامی باید انجام بدم.
  از اقوام در ترکیه زندگی میکنن و کیملیک دارن ایا انها میتوانند کمکی ب من کنند؟
  با سپاس

  • شیوا داداش زاده

   1401-05-23 در 4:05 ب.ظ

   سلام
   در حال حاضر امکان اقامت برای اتباع خارجی در ترکیه فقط با خرید ملک به ارزش حداقل 75000 دلار امکان پذیر می باشد.
   و ورود به ترکیه برای اتباع افغانستان با ویزا و همچنین داشتن دعوت نامه امکان پذیر می باشد.

 • بنیامین حسنی

  1401-05-20 در 5:11 ق.ظ

  سلام من در ایران زندگی میکنم، دیپلم دارم و دارای پاسپورت خانواری، برای درخواست اقامت و یا کیملیک ترکیه باید چه اقدامی کنم و اگر نیاز به دعوت نامه دارم ایا اقوام که دارای کیملیک ترکیه میباشند میتوانند دعوت نامه بفرستند یا باید حتما ترک خود ترکیه دعوت نامه بفرستد؟
  با سپاس

  • شیوا داداش زاده

   1401-07-07 در 10:45 ق.ظ

   سلام
   حتما دعوت نامه را باید یک شهروند کشور ترکیه برای شما ارسال کند.

 • داوود محمدی

  1401-03-31 در 12:13 ق.ظ

  راهای گرفتن اقامت در ترکیه از راه قاچاق را میخواستم چیقسم اسناد لازم است و چیقسم یک شخص واجد شرایط به اخذ اقامه میباشد

  • شیوا داداش زاده

   1401-04-01 در 12:37 ق.ظ

   سلام
   متاسفانه راه قانونی گرفتن اقامت برای افرادی که از طریق قاچاق وارد خاک ترکیه می شوند وجود ندارد

 • میرویس محمدی

  1401-02-25 در 12:00 ق.ظ

  خیلی ممنون بابت معلومات شما🥰🥰

 • میرویس محمدی

  1401-02-24 در 10:14 ب.ظ

  سلام خسته نباشید خدمت شما میخواستم بدونم که من در ایران زندگی میکنیم پاسپورت هم دارم چهار سال میشه قانونی اومدم الان میخوام برم ترکیه به طور قانونی یعنی وازای ترکیه بگیرم آیا ویزا میده یا نه ؟اگر ویزا میده چقد هزینه داره .اگر ویزا نمیده میشه یک معلومات بدین ممنون

  • شیوا داداش زاده

   1401-02-25 در 10:45 ق.ظ

   سلام
   متاسفانه به سختی ویزا می ده و حتما باید از یک شهروند ترک دعوت نامه داشته باشید.

 • محمود علیزاذه

  1401-02-14 در 4:52 ق.ظ

  سلام من افغانم و ذر ذانشگاه در مشهد مشغول ب تحصیلم چگونه ویزای اقامت ترکیه را بگیرم؟ و ادامه درس رو اونجا بگذرونم و هزینش چقدر ه؟

  • شیوا داداش زاده

   1401-02-22 در 10:27 ق.ظ

   سلام
   بله تمام ورودی ها باید با آزمون yos باشه.

 • بهرام حیدری

  1401-02-07 در 3:21 ب.ظ

  سلام من ۲۴ سالمه مدرک لیسانس از کامپیوتر سانس دارم و حدود سه سال تجربه کار در بخش ساخت نرم افزار و وب انجینرنگ باز شرکت ها معتبر داخلی و خارجی دارم و میخوام برای کار به ترکیه بیام اکا فعلا جاب آفر ندارم و میخوام خودم بیام برای پیدا کردن کار حالا مبخواستم بدون اگه با ویزا تحصیلی وارد ترکیه بشم بعد از پیدا کردن کار امکان تغیر ویزا تحصیلی به کار هست؟ در اون مدت تا پیدا کردن کار هم زبان ترکی بخونم البته هم زبان ترکی و انگلیسی آشنایی دارم انگلیسی بیشتر اگه امکان نداره لطفا بهم رهنمایی کنن از چی طریقه بهتره به ترکیه بیام؟

  • شیوا داداش زاده

   1401-02-25 در 11:04 ق.ظ

   سلام
   بله می تونید تبدیل ویزا به ویزای کاری رو داشته باشید. برای رشته های شما زبان خیلی اهمیت نداره می تونید با هر دو زبان دنبال کار بگردید.

 • سید ذکرالله سیدی

  1401-01-20 در 6:23 ق.ظ

  من برای خودم کملیک یا کارت ترکی میخواهم

  • شیوا داداش زاده

   1401-01-20 در 10:38 ق.ظ

   سلام
   در حال حاضر شما در ابتدا باید درخواست ویزای ترکیه را داشته باشید بعد از گرفتن ویزا از طریق خرید ملک می توانید اقامت بگیرید.

 • سید ذکرالله سیدی

  1401-01-20 در 3:24 ق.ظ

  من قاچاقچی داخلی ترکیه شدم چی قیسم کملیک یا کارت ترکی بگیرم

  • شیوا داداش زاده

   1401-01-20 در 10:39 ق.ظ

   افرادی که به صورت غیر قانونی وارد خاک ترکیه می شوند نمی توانند برای اقامت درخواست دهند.

 • سید ذکرالله سیدی

  1401-01-20 در 3:20 ق.ظ

  من فعلا ترکیه استم

  • شیوا داداش زاده

   1401-01-20 در 10:39 ق.ظ

   ؟

 • صفا احمدی

  1401-01-19 در 1:08 ب.ظ

  سلام خدمت شما و همکاران عزیز تون
  ببخشید می خواستم درباره خرید خانه در ترکیه معلومات بگیرم میشه قیمت های رو به تومان بگید و اینکه درباره شرایط کار هم معلومات بدید
  مثلا میشه دو واحد خرید و یکی رو به اجاره داد ؟؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • شیوا داداش زاده

   1401-01-20 در 10:41 ق.ظ

   سلام
   از طریق ساید ملک الو اپلای و یا اینستا می توانید مدل و قیمت خانه ها را مشاهده نمایید. و برای اطلاعات بیشتر با شماره های 02188884645 تماس بگیرید.

 • صفا احمدی

  1401-01-18 در 2:46 ب.ظ

  سلام میخواستم درباره خرید خانه در ترکیه سوال بپرسم
  میشه قیمت ها رو به تومان بگید
  و اینکه چقد پول داشته باشم برای سرمایه گذاری و شرایط کار در ترکیه ؟ ممنون میشم جواب بدین

  • شیوا داداش زاده

   1401-01-20 در 10:43 ق.ظ

   سلام
   لطفا با شماره 02188884645 تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

 • نیهان

  1401-01-17 در 11:39 ب.ظ

  من افغان هستم در ایران ۱۱سال تحصیل کرده ام میخواهم سال دوازدهم را به ترکیه بروم و تحصیل کنم آیا ترکیه تحصیلات ایران را قبول میکند؟؟؟

  • شیوا داداش زاده

   1401-01-20 در 10:53 ق.ظ

   سلام
   بله قبول می کنند.

 • امیدالله نعیمی

  1400-12-28 در 12:49 ق.ظ

  من قاچاق داخل خاک ترکیه شده ام میخوام اقامت انسانی بگیرم با تشکر

  • شیوا داداش زاده

   1401-01-01 در 10:39 ب.ظ

   سلام
   متاسفانه موسسه ما برای افراد پناهنده خدمات ندارد.

 • Farhad

  1400-12-24 در 1:38 ق.ظ

  سلام،توضیحاتی که دادیدروخوندم ونیازبه اعطلاعات دقیق تری دارم اماقبلش‌بپرسم شماخدمات مهاجرتی انجام میدیدیا صرفاًجهت اعطلاع عموم نوشتید؟

  • شیوا داداش زاده

   1401-01-01 در 10:41 ب.ظ

   سلام
   برای اتباع خارجی متاسفانه نه

 • خلیل احمد قادری

  1400-12-20 در 10:57 ب.ظ

  من شهروند افغان هستم و قصد ادامه تحصیل در یکی از پوهنتون های دولتی کشور ترکیه را دارم …
  چی قسم میتانم به هدفم برسم ؟
  از طریق بورسیه یا از طریق اقامت گرفتن ؟

  • شیوا داداش زاده

   1400-12-21 در 4:17 ب.ظ

   سلام
   در ارتباط با تحصیل با کارشناسان الو اپلای تماس بگیرید با توجه به شرایط شما راهنماییتون کنند.

 • Amir mohammadi

  1400-12-12 در 3:13 ق.ظ

  سلام. وقتتون بخیر، من 5 سال شده ترکیه هستم و کملیک سازمان ملل دارم میخوام درخواست شهروندی ترکیه را بدم آیا امکان دارد بتوانم شهروندی ترکیه را بگیرم بدون خرید ملک یا کارهای پرهذینه؟

  • شیوا داداش زاده

   1400-12-21 در 4:26 ب.ظ

   سلام
   خیر
   در صورتی که پناهنده باشید برای شهروندی نمی تونید درخواست بدید.

 • عبدالعلی

  1400-12-11 در 10:54 ق.ظ

  سلام محترم
  من یک اتباع افغان در کشور ایران هستم اگر از ایران ویزه الکترونیکی بگیریم آیا ده ترکیه می توانیم اقامه یک ساله بگیریم؟

  • شیوا داداش زاده

   1400-12-21 در 4:43 ب.ظ

   سلام
   باید دعوت نامه داشته باشید و درخواست ویزا بکنید

 • نصیر جان عزیزی

  1400-12-10 در 6:10 ب.ظ

  سلام
  من پاسپورت دارم و می‌خوام از تهران حرکت کنم تا برم ترکیه بعد از ترکیه برم آمریکا چطوری باید این کار رو بکنم من اطباع هستم و میشه برم سازمان ملل و از اونجا برم

  • شیوا داداش زاده

   1400-12-21 در 4:44 ب.ظ

   سلام
   برای ترکیه باید درخواست ویزا بکنید برای آمریکا موسسه الو اپلای خدمات ندارد.

 • ساشا ساشایی

  1400-10-12 در 8:13 ب.ظ

  سلام من بصورت قاچاقی اومدم ترکیه و هیچ مدرکی همراهم نیست میترسم برم پیش پلیس منو دیپورت کنه یا منو در کمپ نگهداری کنه دسترسی به اقوام خود و به مدارکم تو افغانستان هم ندارم چیکار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟

  • شیوا داداش زاده

   1400-10-20 در 8:38 ب.ظ

   سلام
   متاسفانه در این زمینه اطلاعات نداریم.

 • حامد

  1400-08-24 در 11:26 ق.ظ

  سلام من کارت شناسایی دارم میشه با همون کارم راه بیوفته برای سفر به ترکیه پاسپورت ندارم من

  • khaleghi

   1400-09-18 در 11:30 ق.ظ

   سلام
   خیر باید پاسپورت داشته باشید.

  • khaleghi

   1400-09-30 در 3:52 ب.ظ

   خیر امکانش نیست

 • Abdulsatar Rahimi

  1400-06-27 در 2:04 ب.ظ

  سلام من قبلا در ترکیه محصل بودم وحالا در افغانستان می‌باشم من اقامت کارت ۴ ماهه دارم که تاریخ آن گذشته و دوباره تمدید ننموده ام آیا امکان دارد دوباره تمدید شود و چطور و هزینه آن چقدر خواهد بود ممنون

  • شیوا داداش زاده

   1400-06-28 در 11:18 ق.ظ

   سلام
   در حال حاضر اگر دانشجو باشید می تونید اقدام به تمدید کنید.

 • امان الله

  1400-05-31 در 12:20 ق.ظ

  سلام من امان الله مرادی هستم از افغانستان از شهر کابل به شما پیوستم و میخواهم که از شما درخواست کمک نماییم

  • شیوا داداش زاده

   1400-06-03 در 4:26 ب.ظ

   سلام.
   در خدمتتون هستیم.

 • خدیجه

  1400-04-19 در 4:53 ب.ظ

  سلام خدیجه هستم عضو نیروی ارتش افغانستان میخواهم یک سفر سیاحتی در کشور دوست ترکیه داشته باشم باید چطور اقدام کنم

  • شیوا داداش زاده

   1400-04-20 در 6:20 ب.ظ

   با سلام و درود
   متاسفانه برای اتباع افغان در حال حاضر ویزا صادر نمیشود.

 • احمد عاشوری

  1400-04-03 در 10:48 ق.ظ

  با عرض سلام و خسته نباشید
  احمد عاشوریم ۱۹ سالم
  توی ایران زندگی میکنیم پاسپورت داریم ۱۶ ساله
  ورزشکارم مقام کشوری و استانی دارم
  مربی گری ورزش نینجا رنجرم دارم
  امسالم دوازدهم تموم کردم
  برای ویزا گرفتن ترکیه باید چیکار کنم؟
  ممنون میشم کمکم کنید سپاسگزارم🌹🙏

  • شیوا داداش زاده

   1400-04-05 در 5:09 ب.ظ

   سلام
   از سفارت ترکیه در ایران باید اقدام کنید
   حتما باید دعوت نامه داشته باشید.

 • راهب

  1400-02-05 در 4:09 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  ویزای اقامتی ۱ساله ایران رو دارم با این میتونم درخواست ویزه ترکیه بدم؟
  هزینه ویزا و و…چقدر میشه ؟
  ممنون میشم راهنمایی ب

  • شیوا داداش زاده

   1400-02-12 در 2:48 ب.ظ

   سلام
   با کارت اقامت ایران و پاسپورت برای اتباع افغانستان البته به شرط داشتن دعوت نامه امکان درخواست ویزا وجود دارد.

 • راهب

  1400-02-05 در 4:07 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  ویزای اقامتی ۱ساله ایران رو دارم با این میتونم درخواست ویزه ترکیه بدم؟
  هزینه ویزا و و…چقدر میشه ؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

  • شیوا داداش زاده

   1400-02-12 در 3:35 ب.ظ

   سلام
   باید کارت اقامت ایران را داشته باشید به همراه پاسپورتتون، همچنین یک نفر رو داشته باشید در ترکیه که برای شما دعوت نامه ارسال کند.

 • عبدالصبور

  1399-12-05 در 7:15 ق.ظ

  تشکر از معلومات تان همی ویزه الکترونیکی چه قسم ویزه هست معلومات بدهید می توانم همرای از ای سفر به ترکیه نمایم

  • شیوا داداش زاده

   1399-12-09 در 10:48 ق.ظ

   سلام
   از سایت سفارت ترکیه برای درخواست ویزای الکترونیکی می توانید اقدام کنید توضیحاتش در مقاله آورده شده است.

 • Fatemeh

  1399-11-26 در 7:07 ب.ظ

  مشاوره نیاز دارم

  • شیوا داداش زاده

   1399-12-09 در 10:49 ق.ظ

   سلام
   برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 02188884645 تماس بگیرید.

 • حشمت رسولی

  1399-11-22 در 10:07 ب.ظ

  کملیک پنج ساله

  • شیوا داداش زاده

   1399-11-26 در 4:12 ب.ظ

   ؟متوجه منظورتون نشدم

   • حمیدالله صاقی

    1400-03-15 در 2:59 ب.ظ

    سلام وقت بخیر به از کشوری افغانستان هستم دو دختر دارم میخواهم که هماری فامیل خود به کشوری ترکیه بیایم

   • شیوا داداش زاده

    1400-03-20 در 9:58 ق.ظ

    سلام
    دقیقا متوجه سوالتون نشدم

تماس با ما
درخواست مشاوره رایگان

ما همراه شما خواهیم بود

برای دریافت مشاوره رایگان، این فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان الو اپلای در سریعترین زمان، با شما تماس بگیرند

آدرس: تهران, میدان ونک, خیابان گاندی جنوبی, خیابان بیست و پنجم پلاک ۲۴ طبقه 2
آدرس و لوکیشن دفتر استانبول : DAP Vadi,Z ofis ,S Blok ,No 56 Kağıthane İstanbul
021-88884645 | 021-88850364
۸ الی ۲۱
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .