whatsapp

درباره ما

درباره ما
0 نظر

شرایط اقتصادی ، علاقه به تحصیل در خارج از کشور، مهاجرت یا پناهندگی، همه این موارد می تواند دلیلی برای اقدام به مهاجرت باشد. در یک دهه اخیر مهاجرت به ترکیه ، کانادا و … بسیار مورد توجه بوده است. به ویژه این که ترکیه از جمله کشورهای همسایه است که از نظر فرهنگی، آداب و سنن شباهت های بسیاری با ایران دارد و می تواند یک گزینه بسیار عالی برای مهاجرت یا اقامت موقت و دائم باشد. اشتیاق هموطنان برای مهاجرت به این کشور سبب شد تا ما با افتتاح الو اپلای در تلاش باشیم چالش‌های پیش روی این عزیزان را کاهش داده و دیگر نگرانی جز دوری از وطن و خانواده برای آنها وجود نداشته باشد.

خدماتی که در الو اپلای می توانید دریافت کنید

وقتی پای مهاجرت در میان باشد، بسیاری از چالش‌ها پیش روی شما صف می بندند. اخذ اقامت، افتتاح حسابهای بانکی، ازدواج در کشور مقصد، خرید ملک، راه اندازی یک شرکت و کسب و کار، یافتن شغل و … تنها بخشی از مشکلاتی است که در کشور مقصد در انتظار شما است.

برخورداری از راهنمایی، مشاوره یا همراهی یک منبع آگاه، مطمئن و معتبر می تواند باعث انگیزه و اعتماد به نفس بیشتر شما برای مهاجرت باشد. ضمن این که دیگر نگران امور اداری و سازمانی در کشوری دیگر نخواهید بود.

در الو اپلای همه خدماتی که برای اخذ اقامت و مهاجرت به ترکیه نیاز دارید در اختیار شما قرار می گیرد. شرح کامل این خدمات شامل موارد زیر است:

مهاجرت تحصیلی به ترکیه

اگر قصد دارید برای ادامه تحصیل به ترکیه مهاجرت کنید، نیاز است که علاوه بر انتخاب رشته و دانشگاه در این کشور در آزمون های بین المللی نیز شرکت کنید. برای کسانی که قصد دارند در دانشگاه‌های انگلیسی زبان تحصیل کنند آزمون   YDS، TOFEL یا IELTS الزامی است. برای کسانی که در دانشگاه‌های آلمانی زبان قصد تحصیل دارند نیز آزمون TELC برگزار می شود. همچنین برگزاری آزمون‌های دیگری چون آزمون استعداد تحصیلی، آزمون ALES و … برای اقامت تحصیلی در ترکیه ضروری است. مشاوره برای شرکت در این آزمون های بین المللی یکی از خدماتی است که در الو اپلای می‌توانید دریافت کنید.

بعد از قبولی در آزمون مدارک شما باید ترجمه، ثبت قانونی و معادل سازی شوند که هر کدام از این مراحل می تواند بسیار سخت و چالش برانگیز باشد، به ویژه اگر به زبان ترکی مسلط نباشید و یا روال قانونی چنین کارهایی را به خوبی ندانید. با کمک مشاوران الو اپلای می توانید بدون هیچ دغدغه‌ای مراحل دریافت ویزای تحصیلی را پشت سر گذاشته و تحصیل در رشته و دانشگاه مورد نظر خود را آغاز کنید.

ترجمه مدارک در ترکیه

یکی دیگر از چالش های پیش روی مهاجران در ترکیه، ترجمه مدارک به زبان ترکی است. برای کسانی که برای اولین بار است به این کشور سفر می‌کنند، پیدا کردن دارالترجمه رسمی و معتبر کار سختی به نظر می‌رسد. از طرفی آپوستیل (قانونی کردن مدارک) و نوتر (ترجمه رسمی مدارک) یکی از ضروری ترین  اقدامات اولیه برای اخذ اقامت ترکیه است. شما می توانید با مشاورین الو اپلای تماس بگیرید تا از خدمات ترجمه در دارالترجمه رسمی این شرکت در ترکیه بهره‌مند شوید.

ثبت شرکت در ترکیه

سرمایه گذاری در ترکیه یکی دیگر از انگیزه های مهاجرت به آن کشور است. با این حال قبل از هر اقدامی نیاز است تا  در این زمینه بیشتر بدانید و از مراحل ثبت شرکت در ترکیه آگاه باشید. مراحل قانونی برای ثبت شرکت و یا انحلال ثبت شده شرکت در ترکیه بسیار پیچیده است و نیازمند آگاهی شما از قوانین و مقررات این کشور در زمینه ثبت شرکت است، اما الو اپلای در کنار شما است تا بتوانید با مشاوره و راهنمایی کارشناسان ما در این زمینه برای ثبت شرکت و یا انحلال شرکت ثبت شده در ترکیه اقدام کنید.

افتتاح حساب بانکی در ترکیه

مهاجرت تحصیلی، کاری، اقامت دائم و … به هر حال زندگی در ترکیه سبب می شود که شما نیاز به یک حساب بانکی برای دریافت و پرداخت‌های خود باشید. افتتاح حساب‌های بین المللی در ترکیه، حساب های ارزی بانک زراعت و ایش بانک به همراه کارت‌های ویزا ، مستر، گلد و پلاتینیوم از جمله خدماتی است که موسسه الو اپلای می‌تواند مشاوره و کمک به افتتاح حساب بین المللی در ترکیه است.

اخذ شهروندی ترکیه

برای کسانی که قصد گرفتن شهروندی کشور ترکیه را دارند یا برای اخذ پاسپورت ترکیه ای تلاش می کنند، روش های زیادی وجود دارد، آگاهی ازقوانین مرتبط و شرایط اخذ اقامت ترکیه می تواند به کسانی که قصد انجام این کار را دارند بسیار کمک کند، اما همراهی افراد با تجربه و  وکلای حرفه‌ای در امر اخذ اقامت می تواند کار را برای شما بسیار آسان تر نماید. شرایطی چون اخذ شهروندی از طریق سرمایه گذاری، خرید ملک، تولد، ازدواج و … می تواند کار را برای اخذ اقامت آسان‌تر نماید. در کنار الو اپلای می توانید به راحتی برای اخذ ویزا از طریق هریک از روش‌های ذکر شده اقدام کنید.

ثبت ازدواج در ترکیه

دوستانی که قصد دارند عقد ازدواج خود را در کشور ترکیه به ثبت برسانند، می‌توانند همراه با مشاوره از وکلای حرفه ای و با تجربه الو اپلای برای این کار اقدام کنند.

الو اپلای؛ همراه شما در همه مراحل مهاجرت

با توجه به تغییر مداوم قوانین و شرایط اخذ اقامت و تابعیت کشور ترکیه یا سایر کشورهای بین المللی انجام اموری چون سرمایه گذاری، تحصیل، ازدواج، افتتاح حساب بانکی و … می تواند بسیار سخت و چالش برانگیز باشد. به ویژه برای افرادی که هیچ تجربه ای در مسافرت‌های خارج از ایران و قوانین کشورها در این ارتباط ندارند. ما در الو اپلای تلاش می کنیم که همه امور مربوط به انواع مهاجرت به کشور ترکیه در کنار هموطنان عزیز باشیم.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هریک از شرایط یاد شده با مشاوران الو اپلای در تماس باشید و از تجربیات ما در این رابطه بهره مند شوید. برای مشاوره با الو اپلای به صورت  آنلاین کافی است فرم درخواست مشاوره را پر کنید، همچنین از طریق شماره تماس های موسسه می توانید با کارشناسان در تماس باشید.

 


چه قدر این پست برایتان مفید بود؟
4 از 5 از 1 رای


مشاوره رایگان (الو اپلای)

اشتراک این مطلب

اولین کسی باشید که برای این پست کامنت میگذارید!