موسسه مهاجرتی الو اپلای
۴۵ ۴۶ ۸۸۸۸ ۰۲۱ ۳۶۴ ۵۰ ۸۸۸ ۰۲۱

آزمون های بین المللی

برای مطالعه کامل شرایط و شرکت در هر یک از آزمون های بین المللی روی آن کلیک کنید.

آزمون SAT

آزمون اس ای تی – ثبت نام آزمون SAT – شرکت در آزمون سات – نمونه سوالات آزمون اس ای تی


آزمون TOMER

آزمون تومر – ثبت نام آزمون تومر – منابع و کتابهای آزمون تومر – برگزاری آزمون TOMER


آزمون YOS

آزمون یوس – ثبت نام آزمون YOS – منابع و کتاب های آزمون یوس – برگزاری آزمون YÖS


آزمون YDS

آزمون YDS – ثبت نام آزمون YDS – منابع و کتابهای آزمون YDS – برگزاری آزمون YDS


آزمون ALES

آزمون آلس ترکیه – ثبت نام آزمون ALES – دانلود کتاب آلس – ALES exam – منابع آزمون آلس


آزمون GRE

ثبت نام آزمون جی آر ای – آزمون GRE – مراکز برگزاری آزمون جی آر ای – کتاب های جی آر ای


آزمون ACCA

آزمون ای سی سی ای – ثبت نام آزمون ACCA – شرکت در آزمون ACCA


آزمون TELC

آزمون تلک – ثبت نام آزمون TELC – شرکت در آزمون TELC – نمونه سوالات آزمون تلک


آزمون CFA

آزمون CFA – ثبت نام آزمون CFA – شرکت در آزمون سی اف ای – نمونه سوالات آزمون CFA


آزمون USMLE

آزمون یو اس ام ال ای – ثبت نام آزمون USMLE – شرکت در آزمون USMLE – نمونه سوالات USMLE


آزمون IELTS

آزمون یو اس ام ال ای – ثبت نام آزمون USMLE – شرکت در آزمون USMLE – نمونه سوالات USMLE


آزمون TOEFL

آزمون تافل – ثبت نام آزمون TOEFL – شرکت در آزمون تافل – نمونه سوالات آزمون تافل

در سال های اخیر بر تعداد دانشجویانی که تحصیل در کشورهای دیگر را انتخاب کرده اند افزوده شده است. بسیاری از این متقاضیان برای ورود به دانشگاه های کشورهای مختلف به اخذ نمرات بالا در آزمون های بین المللی احتیاج دارند. آزمون SAT آزمون ورود به رشته های پزشکی و دندان پزشکی دانشگاه های آمریکا، اروپا و ترکیه می باشد. گر چه متقاضیانی در صورتی که به زبان ترکی مسلط بوده و یا موفق به اخذ نمره بالا در آزمون تومر شده باشند یا درصدد شرکت در آزمون TOMER باشند می توانند به جای آزمون اس ای تی از آزمون YOS برای ورود به دانشگاه های ترکیه استفاده کنند. بسیاری از دانشگاه های ترکیه برای ورود به مقطع کارشناسی از متقاضیان در خواست نمرات بالا در آزمون یوس را دارند. البته در نظر داشته باشید که بسیاری از این دانشجویان را افرادی تشکیل می دهند که در نظر دارند برای تحصیلات تکمیلی به کشورهای دیگر مهاجرت کنند. آزمونهایی که در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری کاربرد دارد آزمون GRE و همچنین آزمون Ales در ترکیه خواهد بود. البته که آزمون جی آر ای به نسبت بیشتر از آزمون آلس حتی در کشور ترکیه مورد استقبال دانشگاه و دانشجویان قرار گرفته می شود. جدای از این آزمون ها دانشجویان در صورتی که بخواهند در کشورهای انگلیسی زبان تحصیل کنند می بایستی در آزمون تافل و یا آزمون آیلتس شرکت کنند. البته فرمت ساده تر این آزمونها در ترکیه آزمون YDS می باشد که بیشتر در کشور ترکیه مورد استقبال قرار گرفته است.

دانشجویانی که قصد دارند در دانشگاه های انگلیسی زبان ثبت نام کنند بهتر است به جای آزمون YDS از آزمون TOFEL و یا آزمون IELTS استفاده کنند. البته برخی از دانشگاه ها در ترکیه دروس را به زبان آلمانی نیز در اختیار دانشجویان قرار می دهند که در این صورت از دانشجویان درخواست شرکت در آزمون TELC را دارند. در واقع آزمون تلک آزمون بین المللی ارزیابی سطح دانش زبان آلمانی متقاضیان می باشد. از طرف دیگر در صورتی که متقاضیان پزشک باشند و بخواهند که در آمریکا نیز طبابت کنند به ناچار باید در آزمون USMLE شرکت کنند. شرکت در آزمون یو اس ال ام ای برای اخذ مدرک طبابت در آمریکا و کانادا الزامی می باشد ولی در صورتی که پزشکی بخواهد در ترکیه به فعالیت ادامه دهد باید در آزمون sts شرکت کند. البته آزمون اس تی اس در کشورهای کانادا و آمریکا نیز مورد پذیرش می باشد.

آزمون بین المللی انجمن حسابداران دنیا به نام آزمون ای سی سی ای شناخته می شود. در واقع آزمون ACCA فرصتی را به حسابداران برای ورود به دنیای کار بین المللی می گشاید. البته آزمون CFA نیز یکی دیگر از آزمون های بین المللی حوزه مدیریت مالی می باشد. آزمون سی اف ای یک آزمون تخصصی در حوزه بازار سرمایه می باشد.
در صورتی که متقاضیان در نظر داشته باشند نسبت به ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون های بین المللی اقدام نمایند می توانند با موسسه مهاجرتی الو اپلای تماس بگیرند تا از این خدمات در اسرع وقت استفاده نمایند.

اشتراک این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *