whatsapp
الو اپلای

افتتاح حساب در ترکیه 2024【حضوری 1 ساعته – غیرحضوری 8 روز 】

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از حساب های مورد نیاز و شرایط خود٬ روی حساب بانکی مورد نظر کلیک کنید:

مراحل افتتاح حساب مدت زمان: 1 روز

1

قدم اول

تماس با موسسه الو اپلای

2

قدم دوم

هماهنگی برای افتتاح حساب

3

قدم سوم

مراجعه به شهر استانبول

4

قدم چهارم

اخذ کد ورگی توسط موسسه

5

قدم پنجم

اخذ سیم کارت ترکیه

6

قدم ششم

مراجعه به بانک زراعت ترکیه (شعبات اصلی ارزی)

7

قدم هفتم

افتتاح حساب ارزی لیر ، دلار و یورو

8

قدم هشتم

فعال کردن همراه بانک و اینترنت بانک

9

قدم نهم

تحویل 3 دفترچه حساب لیر ، دلار و یورو + کارت مستر و ویزا به نام شخص

10

قدم دهم

اتمام کار

مراحل افتتاح حساب مدت زمان: 10 روز

1

قدم اول

تماس با موسسه الو اپلای

2

قدم دوم

دادن وکالت برای افتتاح حساب به نام شخص

3

قدم سوم

امور مربوط به ترجمه و تاییدات مدارک

4

قدم چهارم

ارسال به دفتر استانبول

5

قدم پنجم

اخذ کد ورگی به نام شخص

6

قدم ششم

اخذ سیم کارت ترکیه

7

قدم هفتم

تایید بانک

8

قدم هشتم

افتتاح حساب ارزی لیر ، دلار و یورو

9

قدم نهم

ارسال مدارک به صورت پلمپ شده به دفتر تهران

10

قدم دهم

فعال کردن همراه بانک و اینترنت بانک

11

قدم یازدهم

اتمام کار

افتتاح حساب بانکی در ترکیه از جمله خدمات بین‌المللی بانکی است که کاربران ایرانی از طریق آن به راحتی می‌توانند از سرویس‌ها و خدمات بانکی در سطح بین‌المللی بهره‌مند شوند و در شبکه جهانی امور مالی خود را انجام دهند. از این‌رو باز کردن حساب بانکی در ترکیه برای اتباع خارجی بدون اقامت امکانپذیر است. درواقع زارعت بانک ترکیه (Ziraatbank) امکان افتتاح حساب بانکی در ترکیه را برای شهروندان ایرانی فراهم کرده و کاربران می‌توانند بدون حضور در شعب بانک نسبت به افتتاح حساب اقدام کنند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا بیشتر با شرایط، مراحل و هزینه افتتاح حساب در ترکیه 2024 و خدمات الواپلای در این زمینه آشنا شوید.

مشاغل جدید به وجود آمده است که در گذشته وجود نداشته است و درآمد این مشاغل به ارزهای متنوعی به صاحبان آن کسب و کارها پرداخت می گردد. ما در این مقاله سعی کردیم تا شما را نه تنها با افتتاح حساب در ترکیه آشنا کنیم بلکه در نظر داریم با مشاغل مختلفی که درآمد ارزی برای شما به بار می آورد نیز آشنا کنیم از یوتیوب گرفته تا بازی های اینترنتی، از تبلیغات در اینستاگرام گرفته تا قراردادهای کاری متنوع در همه جای دنیا که فقط نیاز به تجربه و تبحر شما دارد. و برای صاحبان کار اهمیتی ندارد که شما تابعیت کدام کشور را داشته باشید. این موقعیت هم برای شما و هم برای صاحبان کار می تواند فرصت بسیار خوبی باشد که در صورت داشتن تبحر و تجربه می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

 

⏱ مدت زمان لازم برای افتتاح حساب در ترکیه 1 روز
🎯 حساب ارزی ترکیه دارای سوئیفت کد می باشد؟ بله
🎁 آیا غیر حضوری می توان اقدام به افتتاح حساب کرد؟ بله
💎 حساب ارزی که در ترکیه دائم می باشد؟ بله

 

خدمات الو اپلای برای باز کردن حساب بین المللی در ترکیه چیست؟

موسسه الو اپلای می تواند برای شما اقدام به باز کردن انواع حساب بانکی بین المللی در کشورهای مختلف در کمترین زمان ممکن نماید، می تواند برای شما ویزا کارت و یا مستر کارت به نام خودتان بگیرد تا بتوانید از تجربه یک شهروند جهانی لذت ببرید و تمام امور ارزی خود را به انجام برسانید. هر شخصی چه حقیقی و چه حقوقی می تواند با در دست داشتن مدارک نسبت به باز کردن حساب در ترکیه اقدام نماید. در واقع الو اپلای نه تنها می تواند برای شما حساب شخصی باز می کند می تواند حساب شرکتی ارزی نیز به نام شرکتتان افتتاح نماید. البته خاطر نشان می کنیم که برای افتتاح حساب شرکتی در ابتدا شما باید اقدام به ثبت شرکت در ترکیه نمایید. داشتن حساب ارزی شخصی و شرکتی امکانات بسیاری را برای شما می تواند به بار بیاورد.

یکی از مهمترین مزیت های افتتاح حساب شخصی در ترکیه می تواند این نکنه باشد که به حساب های شخصی بر خلاف حساب های شرکتی مالیات تعلق نمی گیرد به همین دلیل شما می توانید با خیال راحت از این حساب ها استفاده نمایید.

افتتاح حساب بانکی در ترکیه سبب می گردد که شما بتوانید در سطح جهانی به مبادله تجاری بپردازید و درآمدهای حاصل از مبادلات تجاری خود را دریافت نمایید. تمام بانک های دارای مجوز و فعال در ترکیه مشمول قوانین بانکداری ترکیه هستند که از جانب بانک مرکزی ترکیه اعلام می گردد. برای همین چه در بانک های خصوصی و چه بانک های دولتی ترکیه حساب باز کنید مشمول قوانین بانکداری ترکیه خواهید بود.

جهت دریافت مشاوره رایگان روی دکمه ها کلیک کنید.

افتتاح حساب در ترکیه با موسسه معتبر الواپلای

موسسه الواپلای خدمات افتتاح حساب بین‌الملل، ویزاکارت و مستر کارت را در کمترین زمان ممکن خدمت شما ارائه خواهد داد. هر شخص حقیقی یا حقوقی می‌تواند با داشتن مدارک نسبت به باز کردن حساب در ترکیه اقدام نماید. حتی شما می‌توانید افتتاح حساب شرکت ارزی خود را به کارشناسان الواپلای بسپارید. البته توجه داشته باشید که جهت افتتاح حساب شرکتی می‌بایست در ترکیه شرکت خود را ثبت کنید. از این‌رو جهت افتتاح حساب در ترکیه همین حالا با کارشناسان مجموعه معتبر الواپلای تماس بفرمایید.

صفر تا صد افتتاح حساب بانکی در ترکیه 2024

موسسه الو اپلای صفر تا صد افتتاح حساب بانکی در ترکیه را انجام میدهد. در این مقاله به طور کامل در مورد مدارک مورد نیاز ، انواع حساب بانکی در ترکیه، هزینه افتتاح حساب درترکیه، انواع حساب ارزی، سود حساب بانکی در ترکیه، شرایط افتتاح حساب بانکی در ترکیه برای افراد زیر 18 سال و … برای شما توضیح داده ایم.

افتتاح حساب بانکی بین المللی در ترکیه

انواع حساب بانکی در ترکیه

جهت افتتاح حساب در بانک‌های ترکیه می‌توانید به دو صورت شخصی و شرکتی اقدام کنید که هر کدام از این حساب‌ها دارای ویژگی‌ها و مزایای مختص به خود هستند. حساب شخصی مناسب افراد معمولی بوده و در صورت برخورداری از اقامت این کشور می‌توانید در هر بانکی حساب باز کنید. اما در صورتی که اقامت ترکیه نداشته باشید تنها در زراعت بانک امکان افتتاح حساب وجود خواهد داشت. از این‌رو با ارائه پاسپورت ترجمه شده به زبان ترکی، شماره مالیاتی و وثیقه به مبلغ 30 هزار لیر می‌توانید در زراعت بانک حساب شخصی افتتاح کنید.

در مقابل، اگر در ترکیه شرکت ثبت کرده باشید قادر هستید حساب شرکتی باز کنید. در این حالت شماره مالیاتی، اسناد مرتبط با شرکت و مشخصات نماینده شرکت به همراه شماره مالیاتی شخص از جمله مدارکی هستند که جهت افتتاح حساب شرکتی در ترکیه لازم است به بانک ارائه دهید.

یکی از مهم‌ترین مزایای افتتاح حساب شخصی نسبت به حساب‌های شرکتی در ترکیه عدم تعلق مالیات است. افتتاح حساب بین‌المللی در ترکیه موجب شده تا بتوانید در سطح جهانی مبادلات تجاری انجام دهید. تمامی بانک‌های دارای مجوز و فعال در ترکیه مشمول قوانین بانکداری ترکیه زیرنظر بانک مرکزی این کشور هستند؛ به همین دلیل اگر در بانک‌های خصوصی و دولتی ترکیه حساب باز کنید مشمول قوانین بانکداری ترکیه خواهید بود.

انواع حساب ارزی در ترکیه

با افتتاح حساب ارزی در ترکیه بعد از طی مراحل کاری و قانونی می‌توانید نسبت به باز کردن حساب دلاری در ترکیه و یا لیر و یورو اقدام کنید. به طور معمول تحویل کارت اعتباری 6 روز کاری زمان خواهد برد. لازم به ذکر است برای حساب‌های لیر در ترکیه می‌توانید تا سقف ۱۴٪ سود سالیانه (در طی ۳۵ روز) دریافت کنید، اما اگر حساب شما ارزی (دلار و یورو) بوده و فعال نباشد هزینه‌ای بسیار ناچیز به صورت ماهیانه بابت نگهداری پول از حساب شما توسط بانک کسر خواهد شد مگر این که ماهانه حساب خود را فعال نگه دارید.

زمانی که در بانک‌های ترکیه اقدام به افتتاح حساب ارزی می‌کنید می‌توانید به ارزهای دلار، فرانک سوییس، پوند، یورو و لیر این کار را انجام دهید. در بسیاری از موارد شما حتی قادر خواهید بود حساب استرلینگ نیز باز کنید. البته زمانی که شما با پاسپورت ایرانی حساب باز می‌کنید سوئیفت برای شما به صورت یک طرفه خواهد بود یعنی شما فقط می‌توانید دریافت کننده حواله‌های سوئیفت باشید، این در حالی است که اگر شما از تابعیت مضاعف برخوردارید سوئیفت شما دو طرفه خواهد شد.

افتتاح حساب بانکی ارزی در ترکیه

زمانی که در بانک های ترکیه اقدام به باز کردن حساب ارزی می کنید می توانید به ارزهای دلار، یورو و لیر این کار را انجام دهید. در بسیاری از موارد شما حتی قادر خواهید بود حساب استرلینگ نیز باز کنید. البته باید توجه کنید زمانی که شما با پاسپورت ایرانی حساب باز می کنید سوئیفت برای شما به صورت یک طرفه خواهد بود یعنی شما فقط می توانید دریافت کننده حواله های سوئیفت باشید این در حالی است که اگر شما دارای تابعیت مضاعف باشید می توانید دارای سوئیفت دو طرفه باشید.

هزینه افتتاح حساب بانکی در ترکیه 2024

افتتاح حساب برای افراد دارای کارت اقامت ترکیه رایگان بوده و بانک‌ها در این زمینه از متقاضی مبلغ یا کمیسیونی دریافت نخواهند کرد. اما برای انجام حواله‌ها و نقل و انتقالات طبق روال تمام بانک‌ها در سرتاسر دنیا کارمزد کم خواهد شد. این کارمزدها با توجه به نوع حوله، تاریخ، روز هفته و ساعت روز می‌تواند متفاوت باشد. البته به این نکته توجه کنید که جهت سپرده‌گذاری باید مبلغ اولیه در حساب خود واریز کنید که در زراعت بانک این مبلغ 10 هزار لیر به مدت سه ماه خواهد بود. این مبلغ در حساب شما بلوکه شده و برداشت آن امکانپذیر نیست. پس از گذشت سه ماه می‌توانید مبلغ را به همراه سود برداشت کرده و مبالغ بالاتری را در بانک سپرده‌گذاری کنید.

افتتاح حساب بانکی در ترکیه بدون اقامت

بسیاری از بانک‌های ترکیه برای افتتاح حساب قوانین و شرایط مشخصی دارند، با این حال به دلیل تحریم‌ها خیلی از کشورها نمی‌توانند برای ایرانیان به ویژه بدون داشتن شهروندی یا اقامت حساب باز کنند و حتی در صورت افتتاح حساب دپوزیت‌های بسیار سنگین یا کفیل درخواست می‌کنند. با این حال افتتاح حساب بانکی بدون داشتن اقامت با توجه به محدودیت‌های کاربران ایرانی به خدمات بانکی در ترکیه امکانپذیر است. بدین ترتیب شما می‌توانید بدون نیاز به حضور در ترکیه یا اقامت آن از طریق افتتاح حساب وکالتی در زراعت بانک حساب باز کنید.

افتتاح حساب بانکی بین المللی در زراعت بانک ترکیه

بانک زراعت یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های دولتی ترکیه بوده که دارای 25 شعبه برون مرزی است. دفتر اصلی بانک زراعت در استانبول و در محله بشیکتاش واقع شده و جزو بهترین بانک‌هایی است که شهروندان ایرانی به راحتی می‌توانند در آن حساب باز کنند. این بانک در تمام زمینه‌ها از جمله بانکداری خصوصی، سرمایه گذاری، بانکداری الکترونیک، امکان مدیریت حساب آنلاین، دریافت وجه از سایر کشورها، ویزاکارت به نام متقاضی، مسترکارت، افتتاح حساب سپرده گذاری برای دریافت سود، افتتاح حساب یورو، پوند و لیر، امکان اتصال به سیستم بانکداری جهان، امکان خرید اینترنتی و سایر، خدمات ارزنده‌ای ارائه می‌دهد.

 

از طرفی، امکان افتتاح حساب بانکی در ترکیه بر پایه یورو، پوند، فرانک سوییس و لیر به صورت غیر حضوری و وکالتی در زراعت بانک وجود دارد. اعتبار حساب شما مادام‌العمر بوده و یک کارت اعتباری از شبکه مستر/ ویزا کارت دریافت خواهید کرد. با افتتاح حساب در این بانک، به شما یک شماره IBAN، کد سوئیفت جداگانه، اینترنت بانک، موبایل بانک و اس ام اس بانک تعلق خواهد گرفت.

با برخورداری از این کارت‌ها در همه جای دنیا قادر هستید به راحتی از فروشگاهای آنلاین خرید کنید، از دستگاه‌های خودپرداز پول دریافت نموده و یا ارز جابه جا نمایید. البته در نظر داشته باشید که کارت‌های اعتباری زراعت بانک در سه نوع کلاسیک، گلد و پلاتینیوم صادر خواهد شد که هر کدام دارای مزایای مختص به خود هستند. همچنین، خدمات پشتیبانی زراعت بانک ترکیه به صورت ۲۴ ساعته در دو زبان ترکی استانبولی و انگلیسی به مشتریان ارائه خواهد شد.

 

 

افتتاح حساب بانکی بین المللی ایش بانک ترکیه

ایش بانک، بانکی خصوصی در ترکیه بوده و ۵۰٪ از سهام آن مربوط به بخش خصوصی و ۵۰٪ دیگر آن دولتی است. در صورتی که اتباع خارجی در ترکیه قصد افتتاح حساب در ایش بانک را داشته باشند باید کارت اقامت خود را ارائه دهند؛ در غیر این صورت افتتاح حساب امکانپذیر نخواهد بود. با افتتاح حساب در ایش بانک ترکیه می‌توانید از کارت‌های اعتباری مانند ویزا کارت یا مستر کارت بهره‌مند شوید. برای باز کردن حساب در ایش بانک ترکیه ارائه اصل پاسپورت و کارت اقامت به همراه شماره مالیاتی الزامی است. همچنین، شما می‌توانید مانند ایران حساب مشترک در بانک‌های ترکیه افتتاح کنید که از بین آن‌ها یک حساب، حساب اصلی باشد و دیگر به عنوان حساب تابع در نظر گرفته شود.

نکته: شما می توانید به مانند ایران حساب مشترک در بانک های ترکیه افتتاح نمایید. که از بین آنها یک حساب، حساب اصلی باشد و دیگر به عنوان حساب تابع در نظر گرفته شود.

نکته: زمانی که اقدام به افتتاح حساب در کشور ترکیه می نمایید به دلیل این که حساب ها سوئیفت و ای بان دارند می توانید پس از افتتاح حساب سوئیفت و ای بان حساب خود در ترکیه را اخذ نمایید.

افتتاح حساب ویزا کارت

باز کردن حساب ویزا کارت در ترکیه کمتر از یک روز زمان لازم دارد به شرطی که مدارک مورد نیاز بانک از قبل حاضر بوده باشد. ویزا کارت در انواع کلاسیک، گلد و پلاتینیوم در دسترس متقاضیان قرار می گیرد. تاریخ انقضای کارت با توجه به نوع آن می تواند بین 2 الی 10 سال متفاوت باشد ولی حساب ها مادام العمر می باشند.

مقدار مبلغ دپوزیتی هم که در بانک می گذارید با توجه به نوع کارت از 22000 لیر الی 250000 لیر متغیر می باشد. البته این مبلغ دپوزیت به مدت سه ماه برای حساب های دبیت و به صورت دائمی برای حساب های کردیت در بانک بلوکه خواهد بود و بعد از این مدت شما می توانید آن را برداشت کنید. شما می توانید حساب دلار، یورو، لیر با کارت ویزا یا مستر داشته باشید.

افتتاح حساب مستر کارت

باز کردن حساب مستر کارت نیز به مانند ویزا کارت می باشد. فقط در باز کردن حساب ها توجه داشته باشید که نوع کارتی که درصدد استفاده از آن هستید می خواهید دبیت باشد یا کردیت. در صورتی که حساب مورد نظر شما دبیت باشد همان روز که به بانک مراجعه کردید می توانید کارت خود را دریافت کنید ؛ ولی در صورتی که حساب مورد نظر شما کردیت باشد و یا ترجیح می دهید اسم شما بر روی کارتتون حک شده باشد باید یک هفته صبر کنید چون پروسه صدور کارت از سمت بانک که نام شما بر روی کارت حک شده باشد یک هفته خواهد بود.

از کارت های فیزیک بانک زراعت چه ویزا و چه مستر به راحتی می تواند از همه جای دنیا از دستگاه پوز خرید کنید و یا از دستگاه های خودپرداز پول نقد دریافت کنید، اقدام به خرید اینترنتی کنید، بوک انجام دهید و … .

سود حساب بانکی در ترکیه

در نظر داشته باشید که سیستم بانکی ترکیه در بسیاری از موارد با سیستم بانکداری ایران متفاوت است. به عنوان مثال حساب لیر سود بانکی بیشتری نسبت به حساب دلاری یا حساب یورو خواهد داشت. در صورتی که شما قصد داشته باشید از سود شناور در ترکیه استفاده کنید مبلغ واریزی سود شما هر ماه با توجه به تورم اعلامی بانک مرکزی ترکیه محاسبه خواهد شد، به عنوان مثال ممکن است طی سه ماه سود ۱۵درصدی دریافت نموده و ماه دیگر سود ۲۰ درصدی بگیرید. البته در صورتی که از سود ثابت استفاده کنید با توجه به مدت زمان قرارداد شما با بانک، مبلغ سودی که در قرارداد مشخص شده هر ماه به حساب شما بر اساس آن نرخ واریز خواهد شد.

همچنین لازم به ذکر است بر خلاف ایران سود بانکی در ترکیه هر ۳۵ روز به حساب واریز می‌شود؛ یعنی سود ۳۰ روز در ۳۵ روز پرداخت خواهد شد. در حال حاضر با سیاست‌های جدید بانک مرکزی نرخ سود بانکی در ترکیه به نسبت سال‌های قبل افزایش قابل ملاحظه‌ای داشته است در حال حاضر نرخ سود بانکی در بانک‌هایی مانند بانک زراعت برای حساب‌های لیر سالانه ۴۰% و در واکیف بانک ۴۵% هست که به صورت ماهانه با کسر مالیات به حساب شما پرداخت خواهد شد و می‌توانید سود خود را هر ماه دریافت کنید.

سقف انتقال و برداشت وجه در ترکیه چقدر است

سقف برداشت از دستگاه‌های خودپرداز در ترکیه هر 24 ساعت 5 هزار لیر بدون کارمزد است و اگر مبلغ بیشتر باشد کارمزد بالاتری کسر خواهد شد. البته در صورتی که قصد حواله بین بانکی در ترکیه را داشته باشید می‌توانید تا سقف ۵۰۰.۰۰۰ لیر روزانه از طریق اینترنت بانک، همراه بانک یا تلفنبانک در ترکیه انجام دهید. در نظر داشته باشید که کارمزد انتقال وجه با توجه به مبلغ انتقال و بانک موردنظر ممکن است متفاوت باشد ولیکن به طور متوسط در حدود ۵ لیر خواهد بود. در صورتی که قصد برداشت ارز دلار یا یورو را از طریق خودپرداز در ترکیه دارید تنها از داخل شعبه می‌توانید ارز را برداشت کنید و از خودپردازها فقط امکان دریافت لیر را خواهید داشت.

زراعت بانک در اپلیکیشن خود از قابلیت تنظیم مقدار خرید اینترنتی برخوردار هست که حداکثر تا ۲00 هزار لیر خواهد بود. مقدار پول ارسالی به حساب زراعت بانک و غیر زراعت از طریق اینترنت بانک حداکثر ۵۰۰ هزار لیر بوده که از طریق متصدی بانک در شعبه قابل تغییر است. همچنین، چنج دلار و یورو در اینترنت بانک و همراه بانک زراعت هر روز سه بار و هر بار حداکثر ۲۰ هزار دلار و یا یورو است.

مدارک لازم برای باز کردن حساب بانکی در ترکیه

اتباع خارجی در ترکیه برای افتتاح حساب لازم است مدارک زیر را به بانک مربوطه ارائه دهند:

 • پاسپورت معتبر (افتتاح حساب برای افراد زیر ۱۸ سال در ترکیه امکانپذیر نیست)
 • دریافت کد ورگی از ورگی دایرسی شهر محل سکونت
 • ارائه شماره تماس (شما می‌توانید از یکی از اپراتورهای تلفن همراه ترکیه با در دست داشتن پاسپورت خود سیم کارت خریداری کرده و به بانک ارائه دهید)
 • ارائه کیملیک کارت (افتتاح حساب در بانک زراعت بدون داشتن اقامت ترکیه نیز مقدور است)
 • تکمیل فرم‌های مربوطه و امضای آن‌ها
 • واریز مبلغ 800 دلار ( یا معادل آن به لیر و یورو)

مدارک لازم جهت اخذ کد مالیاتی در ترکیه

 1. اصل پاسپورت
 2. کپی از صفحه ی که آخرین ورود شما به ترکیه ثبت شده است.

نکات ضروری حساب بانکی در ترکیه

 • با افتتاح حساب در ترکیه امکان دریافت دبیت کارت یا کارت اعتباری وجود دارد. در دبیت کارت پول شما بلوکه نمی‌شود ولی در کارت اعتباری مبلغی از پول شما بابت اعتبار و ضمانت شما بلوکه خواهد شد.
 • به غیر از زراعت بانک که از طریق وکالت امکان افتتاح حساب وجود دارد، حضور شما برای افتتاح حساب در سایر بانک‌های ترکیه الزامی است.
 • جهت استفاده از خدمات بانکداری نوین در ترکیه داشتن سیم کارت ترکیه ضروری است. حتی با خرید سیم کارت ترکیه و فعال کردن گزینه خدمات خارج از ترکیه می‌توانید از خدمات همراه بانک در خارج از ایران هم استفاده کنید.
 • در صورتی که بخواهید مبلغی را به عنوان سپرده‌گذاری برای سود بانکی بگذارید بهتر است از پلن‌های ۳ یا ۶ ماهه استفاده نمایید.
 • بابت سپرده گذاری در ترکیه از متقاضی مالیاتی دریافت نخواهد شد.
 • در صورت جابه جایی بین بانکی بهتر است این موارد در روزها و ساعات کاری انجام شود، زیرا در غیر ساعات کاری کارمزد بیشتری دریافت خواهد شد.

افتتاح حساب در ترکیه برای اتباع خارجی

برای این که شخص حقیقی و یا حقوقی و یا حتی شرکت های خارجی بتوانند نسبت به باز کردن حساب بین المللی در بانک های ترکیه اقدام نمایند بدون این که اقامت داشته باشند می توانند درخواست خود را ارایه دهند.

افتتاح حساب در ترکیه برای اتباع خارجی

مراحل افتتاح حساب در ترکیه برای اتباع خارجی

اتباع خارجی جهت افتتاح حساب در ترکیه می‌بایست مراحل زیر را انجام دهند:

  1. ارائه آدرس محل سکونت و شماره تماس
  2. گرفتن کد مالیاتی مختص اتباع خارجی از اداره دارایی ( اداره دارایی برای اعلام کد مالیاتی به اتباع خارجی در ترکیه هیچ گونه حق‌الزحمه ای دریافت نخواهد کرد. دریافت کد مالیاتی برای اتباع خارجی الزامی است)
  3. به همراه داشتن اصل و کپی گذرنامه معتبر
  4. تایید مهر آخرین ورود شما به ترکیه در پاسپورت
  5. مراجعه به بانک و باز کردن حساب‌های ارزی در ترکیه به یورو و دلار یا لیر ترکیه
  6. واریز مبلغ حداقل 800 دلار به حساب جهت دریافت کردیت

بانک های مجاز افتتاح حساب بانکی برای اتباع خارجی

بانک‌های مختلفی در کشور ترکیه وجود دارند که اتباع خارجی می‌توانند در هر یک از آن‌ها حساب مدنظر خود را افتتاح کنند؛ اما به دلیل تحریم‌ها و وجود محدودیت‌ها، این امر برای کاربران ایرانی به راحتی امکانپذیر نیست. با این حال زراعت بانک ترکیه از بهترین بانک‌ها برای افتتاح حساب کاربران ایرانی به شمار می‌آید. دریافت مسترکارت، افتتاح حساب سپرده گذاری برای دریافت سود، افتتاح حساب یورو، دلار و لیر و اتصال بانک زراعت ترکیه به سیستم بانکداری جهان از جمله مزایای افتتاح حساب در زراعت بانک ترکیه محسوب می‌شوند. البته علاوه بر زراعت بانک، ایش بانک نیز مجوز لازم جهت باز کردن حساب برای اتباع خارجی را داراست با این تفاوت که جهت افتتاح حساب در ایش بانک می‌بایست اقامت ترکیه را داشته باشید.

افتتاح حساب بانکی بین المللی در کشور ترکیه برای چه کسانی ضروری است؟

در صورتی که قصد راه‌اندازی یک کسب و کار در ترکیه را دارید در ابتدا باید نسبت به ثبت شرکت اقدام کنید. در این حالت لازم است حساب شخصی و حساب شرکتی افتتاح کنید تا بتوانید به راحتی مبادلات مالی خود را انجام دهید. اگر خواهان دریافت اقامت یا اخذ شهروندی ترکیه هستید، جهت خرید ملک باید در ترکیه حساب بانکی داشته باشید تا مبلغ خرید از حساب شما به حساب فروشنده واریز شود و سپس بتوانید برای اخذ شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک اقدام نمایید.

اگر فعالیت کاری شما به صورت آزاد یا فریلنسری باشد به طور حتم برای دریافت درآمد ارزی خود نیاز به حساب بانکی بین‌المللی خواهید داشت که حساب‌ ارزی ترکیه می‌تواند در این زمینه انتخاب مناسبی باشد. حتی برای تحصیل در ترکیه یا اجاره ملک جهت انجام تراکنش‌های مالی می‌بایست حساب بانکی در ترکیه افتتاح کنید.

 

ضرورت داشتن حساب بانکی بین المللی برای ایرانیان

بسیاری از کشورها حاضر به افتتاح حساب برای ایرانیان بدون داشتن اقامت و یا شهروندی آن کشور نیستند. این مشکلات فقط مختص افرادی که کار تجاری انجام می دهند نبوده است بلکه متوجه قشر عظیمی از دانشجویان، فروشندگان کالا در آمازون، یوتیوبرها و تمام افرادی هستند که به صورت فریلنسر کار می کنند.

مدارک لازم جهت اخذ کد مالیاتی در ترکیه

عموما تمام این افراد در دریافت درآمدهای خود با مشکلات زیادی روبه رو می شوند به طوری که ممکن است حتی قادر به دریافت درآمدهای خود نباشند. اما راهکار چه چیزی می تواند باشد؟ دولت ترکیه با همکاری هایی که با دولت ایران داشته است به برخی از بانک های خود اجازه داده است که بدون داشتن اقامت و با دارا بودن شرایطی نسبت به افتتاح حساب بین المللی در ترکیه اقدام کنند و از خدمات جهانی آنها استفاده کنند.

چرا در ترکیه حساب باز کنیم؟

کیفیت خدمات در بانک زراعت برای اتباع ایرانی سبب شده است تا در ماه‌های اخیر بسیاری از ایرانیان اقدام به افتتاح حساب در ترکیه نمایند. به خصوص که این بانک بدون داشتن کارت اقامت نیز خدمات ارزنده‌ای به ایرانیان ارائه می‌دهد. همچنین در نظر داشته باشید به دلیل افت ارزش ریال و نوسانات ارزی در ایران بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند تا مبالغ و پس اندازهای خود را به خارج از ایران منتقل کنند.

از طرفی، بسیاری از حساب‌های ایرانیان به دلیل تحریم‌های آمریکا در کشورهایی مانند چین، گرجستان و عمارات بسته شدند این در حالی است که در طی ۱۰ سال اخیر هیچ حسابی از اتباع خارجی در ترکیه بسته نشده مگر در صورتی که حکم دادگاه ترکیه به آن رای داده باشد یا گردش حساب مشکوکی که مبداء و مقصد آن مشخص نبوده در گردش حساب شخص وجود داشته باشد.

بنابراین می‌توان گفت ترکیه یکی از بهترین و امن‌ترین کشورهایی هست که اتباع خارجی با خیال راحت در آنجا می‌توانند حساب باز کرده و از خدمات آن استفاده نمایند. به خصوص برای افرادی که قصد اخذ شهروندی در ترکیه یا حتی اخذ اقامت در ترکیه را دارند لازم است تا حساب بانکی فعالی در ترکیه داشته باشند.

کیفیت خدمات مناسب در بانک زراعت برای اتباع ایرانی سبب شده است تا در ماههای اخیر بسیاری از ایرانیان اقدام به باز کردن حساب در ترکیه نمایند.

چه مقدار پول باید در حسابتان در ترکیه بماند؟

برای باز کردن حساب در کشور ترکیه ما به شما پیشنهاد می کنیم که بانک زراعت را انتخاب نمایید. زمانی که اقدام به افتتاح حساب بین المللی در ترکیه نمودید مبلغ 22000 لیر ترکیه به عنوان دپوزیت می بایستی حداقل 90 روز کاری در حساب شما بماند.

البته لازم به ذکر است که شما می توانید حساب لیر خود را به وادلی(با سود بانکی) تغییر دهید. البته برای هر مبلغی که شما در حساب بانکی خود می گذارید نرخ سود بانکی 40٪ به صورت سالانه می باشد که به حساب شما واریز می گردد.

شرایط افتتاح حساب بانکی برای افراد زیر 18 سال

در حالت کلی اگر سن متقاضی زیر 18 سال باشد نمی‌تواند حساب بین‌المللی در ترکیه افتتاح کند؛ مگر در موارد خاص از طریق حساب مشترک با ولی یا قیم وی می‌تواند حساب بانکی داشته باشد که آن هم دارای شرایط و قوانین مختص خود است.

افتتاح حساب بانکی بین المللی در کشور ترکیه برای چه کسانی ضروری است؟

 

مراحل افتتاح حساب بانکی بین المللی حضوری در ترکیه

شما می توانید بعد از اینکه تصمیم به افتتاح حساب بانکی در ترکیه گرفتید با کارشناسان الو اپلای تماس بگیرید تا کارشناسان ما وقت مشاوره حضوری و یا غیر حضوری برای شما تنظیم کنند. تنها چیزی که لازم است تا از ایران با خود ببرید پاسپورتی می باشد که حداقل 6 ماه از اعتبار آن باقی مانده باشد.

تاریخ سفرتان را مشخص کنید و بعد از خرید بلیط هماهنگی های لازم به کارگزار در شهر مورد نظر انجام می شود . برای آماده سازی مدارک به همراه همکار الو اپلای در ابتدا باید به اداره مالیات مراجعه کنید و بعد از گرفتن کد ورگی باید سیم کارت ترکیه را تهیه کنید. نکته مهم در تهیه سیم کارت این می باشد که خدمات خارج از ترکیه یا همان رومینگ باید فعال گردد. بعد از آن به بانک مراجعه می کنید و امور مربوط به افتتاح حساب برای شما انجام می گردد.

مراحل افتتاح حساب بانکی بین المللی در کشور ترکیه برای شرکت ها

برای افتتاح حساب شرکتی در ترکیه نیازی به حضور تمام اعضای شرکت نیست بلکه نماینده شرکت که از سمت بقیه شرکاء که حق امضاء دارد می‌تواند جهت افتتاح حساب به بانک مراجعه کند. برای اخذ کد مالیاتی از اداره دارایی، نماینده شرکت باید با مدارک و اسناد ترجمه شده شرکت را به ادراه دارایی ارائه دهد. گرچه برای اخذ کد مالیاتی لازم است آدرس مشخصی را جهت ارسال ابلاغیه ارائه دهید، اما الزامی نیست که شما در ترکیه نمایندگی یا فعالیت تجارتی داشته باشید. در نهایت پس از دریافت کد مالیاتی، جهت افتتاح حساب به بانک مراجعه کنید. توجه داشته باشید که ترجمه مدارک باید به تاییده سرکنسولگری ترکیه رسیده باشد.

مدارک لازم جهت افتتاح حساب شرکتی در بانک‌های ترکیه عبارتند از:

 • کلیه مدارک مربوط به اساسنامه شرکت
 • مدارک مربوط به عضویت اتاق بازرگانی ترکیه
 • روزنامه و مدارک تاسیس شرکت در ترکیه
 • اسناد فعالیت شرکت در ترکیه
 • مدرک تحصیلی لیسانس برای نماینده شرکت

شرکت‌ها با افتتاح حساب اینترنتی می‌توانند تمام کارهای مربوط به حساب شرکت خود در ترکیه را از طریق اینترنت انجام دهند. همچنین اگر به دنبال افتتاح حساب در کشور ترکیه باشید هیچ محدودیتی در افتتاح حساب در بانک‌های ترکیه برای اتباع خارجی که اقدام به ثبت شرکت در ترکیه کردند وجود نخواهد داشت.

مراحل افتتاح حساب بانکی بین المللی حضوری در ترکیه با الواپلای

اگر قصد افتتاح حساب بانکی بین‌المللی در ترکیه به صورت حضوری را دارید، پیشنهاد می‌کنیم از خدمات حضوری موسسه الواپلای استفاده کنید. پس از تماس با کارشناسان، وقت مشاوره حضوری یا غیرحضوری برای شما تنظیم خواهد شد. کارشناس الواپلای در تمام فرآیند افتتاح حساب در ترکیه همراه شما خواهد بود. از این‌رو، با حضور در ترکیه جهت آماده‌سازی مدارک به همراه همکار موسسه الواپلای به اداره مالیات مراجعه کرده تا کد ورگی دریافت کنید. سپس باید یک سیم کارت ترکیه خریداری کرده و فعال کنید تا بتوانید امور مربوط به افتتاح حساب بانکی بین‌المللی در ترکیه را با موفقیت انجام دهید.

مزایای افتتاح حساب بانکی بین المللی در کشور ترکیه

با افتتاح حساب در بانک‌های ترکیه شما می‌توانید مستر کارت یا ویزا کارت به نام و مشخصات خودتان دریافت کنید و با کشورهای دیگر اروپایی و آمریکایی به طور مستقیم مبادله ارز انجام دهید. از طرفی، برای مدیریت حساب نیازی به حضور در ترکیه نیست و شما می‌توانید از طریق بانکداری اینترنتی حساب خود را مدیریت کنید.

از دیگر مزایای افتتاح حساب بانکی بین‌المللی در کشور ترکیه افتتاح حساب یورو، دلار، پوند، فرانک سوئیس و لیر به صورت هم‌زمان است. البته سود بانکی برای حساب‌های لیر شما سالانه از ۱۴٪ شروع شده و برای حساب دلار و یورو ۱٪ سود تعلق خواهد گرفت. علاوه بر این امکان تبدیل حساب لیر به یورو یا دلار به لیر نیز وجود دارد.

همچنین در صورتی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور دارید یا خواهان فعالیت تجاری در سطح بین‌المللی هستید افتتاح حساب ارزی در ترکیه می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. افتتاح حساب در ترکیه نه تنها موجب شده تا دارای حساب ارزی دلار و یورو، پوند و استرلینگ شوید بلکه شما را به یک شهروند جهانی تبدیل خواهد کرد؛ شهروندی که به راحتی می‌توانید تبادلات مالی با سایر نقاط جهان داشته باشید. با افتتاح انواع حساب ارزی در بانک‌های ترکیه قادر هستید به بازارهای جهانی دسترسی داشته و به راحتی از آن‌ها برای انجام امور مالی خود استفاده کنید.

EFT چیست؟

در صورتی که قصد انتقال مبلغی بین دو بانک مختلف در ترکیه را دارید و این انتقال در ساعات اداری صورت پذیرد به آن EFT گفته می‌شود. این وجه در همان روز به حساب شخص واریز خواهد شد ولی در صورتی که اقدام به جابجایی مبلغ در ساعات غیر کاری کنید مبلغ در فردای آن روز به حساب فرد واریز خواهد شد. در صورتی که بخواهید معادل این نوع واریز را در سیستم بانکی ایران بدانید ساتنا و پایا می‌تواند مثال مناسبی برای آن باشد. برداشت وجه از طریق شعب زراعت بانک هیچ گونه محدودیتی ندارد و از طریق حواله‌های EFT قادر هستید تا سقف 200 هزار لیر در هر شبانه روز از حساب خود برداشت کنید.

HAVALE چیست؟

در صورتی که در نظر داشته باشید که مبلغی را بین دو شعبه از یک بانک در ترکیه منتقل نمایید به آن HAVALE  گفته می‌شود. این انتقال چه در ساعات و روزهای اداری و چه در ساعات و روزهای غیر ادارای انجام پذیرد در همان روز به حساب شخص واریز خواهد شد. در واقع می‌توان گفت که این نوع از واریز همان عمل کارت به کارت در ایران است.

نکته مهم: در صورتی که کارت به کارت شما برای دو بانک مختلف باشد باز هم EFT به حساب خواهد آمد.

خدمات بانک ملت در استانبول

بانک ملت در استانبول که یکی از شعبات بانک ملت ایران هست به علت قرار داشتن در لیست تحریم‌های آمریکا هیچ گونه خدمات ارزی برای ایرانیان ارائه نمی‌دهد و فقط شهروندان ایرانی می‌توانند در این بانک حساب باز کرده و سپرده‌گذاری کنند.

دانستنی های ضروری حساب بانکی در ترکیه

 • با توجه به شرایط شما به شما دبیت کارت و یا کارت اعتباری داده می شود.
 • در دبیت کارت پول شما بلوکه نمی شود ولی در کارت اعتباری مبلغی از پول شما بابت اعتبار و ضمانت شما بلوکه خواهد شد.
 • حضور شما برای افتتاح حساب در ترکیه الزامی می باشد.
 • می توانید از خدمات اینترنت بانک و یا همراه بانک استفاده نمایید. حتی با خرید سیم کارت ترکیه و فعال کردن گزینه خدمات خارج از ترکیه می توانید از خدمات همراه بانک در خارج از ایران هم استفاده نمایید. برای استفاده از خدمات بانکداری نوین در ترکیه داشتن سیم کارت ترکیه ضروری می باشد.
 • در نظر داشته باشیدکه فقط با باز کردن حساب بانک ها موظف نیستند تا به شما تسهیلات دهند.
 • در صورتی که در نظر داشته باشید که مبلغی را به عنوان سپرده گذاری برای سود بانکی بگذارید بهتر است از 3 یا 6 ماهه استفاده نمایید.
 • از شما بابت سپرده گذاری در ترکیه مالیاتی گرفته نمی شود
 • در صورت جابه جایی بین بانکی بهتر است تا این موارد در روزها و ساعات کاری انجام شود زیرا در غیر ساعات کاری کارمزد بیشتر می شود.

سوالات متداول افتتاح حساب بانکی بین المللی در ترکیه

افتتاح حساب بانکی در ترکیه برای چه کسانی امکان پذیر است؟

کلیه افراد خارجی بالای ۱۸ سال امکان افتتاح حساب بانکی و استفاده از خدمات بانکی را دارند. ( برای افراد زیر ۱۸ سال حضور والدین الزامی میباشد)

آیا برای افتتاح حساب حتما باید کارت اقامت ترکیه و یا شرکت ثبت شده داشته باشیم ؟

خیر نیازی به کارت اقامت ترکیه یا شهروندی و شرکت ثبت شده در ترکیه نمیباشد و صرفا پاسپورت شما کافی است .

چه مدارکی برای افتتاح حساب بین المللی لازم است؟

اصل پاسپورت شما برگه کد مالیاتی دریافت شده از اداره مالیات ترکیه

آیا به صورت غیر حضوری هم در ترکیه می توان حساب باز کرد؟

بله در شعبات محدودی در استانبول به صورت غیر حضوری هم می توان اقدام به افتتاح حساب کرد.

آیا با استفاده از این حساب ها من می توانم درآمدهای ارزی خودم را دریافت کنم؟

بله قطعاً می توانید از همه جای دنیا پول دریافت کنید.

افتتاح حساب غیر حضوری چقدر زمان می برد؟

12 روز برای افتتاح حساب غیر حضوری زمان لازم است.

آیا حساب شرکتی هم در استانبول می تونیم باز کنیم؟

بله الو اپلای در کمتر از یک روز می تونه برای شما حساب ارزی شرکتی باز کنه.

آیا کردیت کارت و یا پلاتینیوم و گلد هم می تونیم بگیریم؟

بله، الو اپلای می تونه برای شما انواع کارت ها رو بگیره.

آیا این حساب ها دارای IBAN هستند؟

بله، هر سه حساب ارزی شما دارای IBAN هستند.

پروسه بانکی چه مدت زمان میبرد ؟

افتتاح حساب و مراحل اخذ کد مالیاتی برای شما یک روز کاری زمان خواهد برد و نماینده ما در این مدت کنار شما خواهد بود.

چه مقدار پول باید در حسابمان در ترکیه بماند؟

افتتاح حساب شما میتوانید با 10000لیر موجودی نیز انجام شود ولی توصیه ما این است که حداقل 22000لیر در حساب بانکی خود در ابتدای امر موجودی داشته باشید.

آیا حساب بانکی به اسم موسسه شما یا شخصی که شهروند ترکیه است افتتاح میشود ؟

قطعا خیر ، حساب بانکی به نام شما و در حضور شخص شما افتتاح شده و شما مالکیت کامل آن را دارید.

آیا از ویزا یا مسترکارتی که دریافت میکنیم میتوانیم در همه کشور ها استفاده کنیم ؟

بله شما میتوانید پس از باز کردن حساب با ویزا کارتی یا مستر کارتی که دریافت میکنید در سراسر دنیا و از همه فروشگاه ها و وب سایت ها خرید انجام دهید.

آیا بعد از سه ماه که سیم کارت توریستی از کار افتاد دسترسی به حسابمان قطع می شود؟

خیر شما همچنان می توانید از یک روش دیگر به حسابهایتان در خارج از ترکیه دسترسی داشته باشید.

امتیاز خود را ثبت کنید


چه قدر این پست برایتان مفید بود؟
4.1 از 5 با 352 رای

 • reza

  1402-06-24 در 10:37 ق.ظ

  سلام …با توجه به اینکه در مقاله نوشته شده برای اخذ کد مالیاتی باید یکبار به ترکیه سفر داشته باشید… میخاستم بپرسم برای کسی که سفر به ترکیه نداشته میتونید به صورت غیر حضوری افتتاح حساب انجام بدین و کد مالیاتی بگیرین؟؟

 • محمد

  1402-02-29 در 10:40 ق.ظ

  سلام مجدد.
  1- محدودیت های حساب ها به چه صورت میباشد؟ و ماهیانه و سالیانه چه مبالغی رو میشه باهاشون جابجا کرد؟
  2- در پیام هایی فرمودید که ما فقط دریافت کننده سوئیفت هستیم، سالها بعد از افتتاح حساب اگر خواستیم به ترکیه نقل مکان کنیم، بخاطر ایرانی بودن باز هم صرفا دریافت کننده سوئیفت خواهیم بود و یا میتونیم خودمون هم به هر حسابی واریزی انجام بدیم با همراه بانک و یا …؟
  3- از حساب های شخصی میشه برای کسب و کارهای کوچک هم استفاده کرد؟
  ممنون.

  • شیوا داداش زاده

   1402-03-01 در 1:11 ب.ظ

   سلام
   1. محدودیت در واریز حواله سوئیفت می باشد. و فقط انتقال وجه از سمت شما در داخل ترکیه امکان پذیر هست.
   2. در صورتی سوئیفت برای شما دو طرفه خواهد بود که با پاسپورتی غیر از پاسپورت ایران افتتاح حساب کنید .
   3. بله می تونید استفاده کنید.

 • محمد

  1402-02-29 در 10:34 ق.ظ

  سلام. وقت بخیر. سوالاتی داشتم.
  1- میخواستم بدونم که بعد از افتتاح حساب بین المللی در ترکیه، برای افتتا حساب پی پال، شما از کدام کشور این افتتاح رو انجام میدید؟ چرا که پی پال محدودیت های زیادی رو برای ترکیه اعمال کرده
  2- و قبلا فرموده بودید که حسا بهای بین المللی شما دارای ارز دلار نیستن و صرفا یورو و لیر هست. همچنان هم همینطور هست؟
  3- از آنجایی که شماره ی ترکیه از نوع لوکال یا محلی هست و بعد از 3 ماه در ایران دیگه جواب نمیده، میخواستم بدونم که در زمان افتتاح حساب میشه شماره ایران و یا شماره موبایل انگلیس رو به بانک معرفی کرد؟ و یا حتما باید ابتدا با سیم کارت ترکیه فعال بشه و بعد از طریق همراه بانک میشه شماره رو تغییر داد؟
  4- شماره ایران هم میشه به بانک معرفی کرد؟
  5- همزمان میشه 2 شماره رو به یه حساب بانکی متصل کرد؟ مثلا ایرانی و انگلیس
  ممنون.

  • شیوا داداش زاده

   1402-03-01 در 1:13 ب.ظ

   سلام
   1. پیپل در ترکیه خدمات ارائه نمی کند.
   2. برای ایرانی ها حساب دلار باز نمی شه ولی خرید دلار و یا دریافت دلار رو می تونید داشته باشید.
   3. از سیم کارت های جایگزین به مانند سیم کارت انگلیس یا استونی می تونید استفاده کنید.
   4. خیر
   5. خیر

 • محمدی

  1401-11-13 در 12:57 ق.ظ

  سلام
  آیا امکان داره به جای سیم کارت ترکیه از سیم کارت بین المللی استفاده کنیم؟

  • شیوا داداش زاده

   1401-11-16 در 10:39 ق.ظ

   سلام
   بله بعضی از سیم کارت های بین المللی را بانک های ترکیه می پذیرند البته سیم کارت های فیزیکی نه مجازی

 • ناصر شریف

  1401-09-24 در 12:57 ق.ظ

  سلام و وقت بخیر
  میخواستم بدونم بعد از افتتاح حساب به صورت غیر حضوری، سیم کارت تحویلی شما چه مدت کار میکنه؟

  • شیوا داداش زاده

   1401-09-26 در 2:17 ب.ظ

   سلام
   بدون اقامت سیم کارت های توریستی فقط 3 ماه فعال هستند ولی می تونید از سیم کارت های جایگزین استفاده کنید.

 • حسین

  1401-05-31 در 9:34 ق.ظ

  سلام . حسابی که باز می کنید (که باید ۱۰هزار لیر دیپوزیت داشته باشه) از نوع اعتباری هست یا نقدی ؟

  • شیوا داداش زاده

   1401-05-31 در 1:46 ب.ظ

   سلام
   حساب دبیت هست.

 • محمدعلی

  1401-05-22 در 11:05 ب.ظ

  سلام آیاحواله سوئیفت بانک زراعت امکان ارسال و دریافت حواله سوئیفت را دارد یا فقط امکان دریافت حواله سوئیفت رادارد؟

  • شیوا داداش زاده

   1401-05-23 در 3:32 ب.ظ

   سلام
   در صورتی که با پاسپورت ایرانی حساب باز کرده باشید فقط امکان دریافت حواله های سوئیفت رو خواهید داشت.

 • محمدعلی

  1401-05-22 در 11:04 ب.ظ

  سلام آیاحواله سوئیفت بانک زراعت امکان ارسال و دریافت حواله سوئیفت را دارد یا فقط دریافت؟

  • شیوا داداش زاده

   1401-05-23 در 3:32 ب.ظ

   سلام
   وقتتون بخیر
   در صورتی که با پاسپورت ایرانی حساب باز کرده باشید فقط امکان دریافت حواله های سوئیفت رو خواهید داشت.

 • سجاد

  1401-04-28 در 8:35 ب.ظ

  سلام دوست عزیز
  ایا میتونیم با کارتهای ایرانی مثلا ملت در صرافی های ترکیه از دستگاه کارت خوان ایرانی استفاده کنیم و در مقابل لیر یا دلار یا یورو بگیریم یا صراف انتقال بده به حساب ترکیه که باز کردیم

  • شیوا داداش زاده

   1401-05-23 در 4:08 ب.ظ

   سلام
   وقتتون بخیر
   بعضی از صراف ها که کارت خوان دارند این کار رو انجام می دن
   البته خدمات مربوط به کارت خوان رو دفتر الو اپلای در استانبول نیز انجام می ده

 • سجاد مظهری

  1401-04-28 در 8:30 ب.ظ

  عالی

 • ali

  1401-03-28 در 1:53 ب.ظ

  سلام و عرض ادب … میخواستم بپرسم شما حساب پایونیر رو از کشور ترکیه افتتاح میکنید؟؟

  • شیوا داداش زاده

   1401-03-29 در 2:33 ب.ظ

   سلام
   از کشورهای مختلف براتون افتتاح می شه

 • reza

  1401-03-28 در 1:50 ب.ظ

  سلام…وقتتون بخیر…سوالی درباره ی حساب پی پال داشتم…..
  میخواستم بپرسم دقیقا چند دلار وارد حساب پی پال بشه شامل مالیات میشه ؟؟؟؟ و باتوجه به اینکه من شهروند اون کشور نیستم و کد مالیاتی رو ندارم در اینده به مشکل نمیخورم؟؟؟؟ چون درواقع من حساب پی پال رو برای کسب درامد جدی میخوام داشته باشم و راجع به این مسئله اصلا اطلاعاتی ندارم…
  ممنون میشم به دو سوالم جواب بدین…

  • شیوا داداش زاده

   1401-03-30 در 4:32 ب.ظ

   سلام
   پیپل در ترکیه خدمات نداره

 • مهرداد ولی تبار

  1401-03-27 در 5:18 ب.ظ

  سلام . وقت بخیر .
  من شغلم فارکس هستش . حدودا ماهی هزار دلار قصد دارم پس انداز کنم . آیا باید مالیاتی بابت پول پرداخت کنم به کشور ترکیه یا خیر ؟؟ و آیا حسابی که در اختیار ما قرار می گذارند محدودیت و سقف واریزی سالیانه دارد یا می توانم تا هر میزان دلخواه پول واریز به حساب داشته باشیم ؟

  • شیوا داداش زاده

   1401-03-28 در 12:53 ق.ظ

   سلام
   شما می توانید حساب به نام خودتان را در ترکیه داشته باشید که مبالغ دریافتی شما مستقیم به حساب شما واریز گردند . حساب های شخصی در ترکیه مالیات ندارند. با شماره 02188884645 تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

 • فردین

  1401-02-31 در 3:15 ق.ظ

  سلام و عرض ادب ،
  مطالب بسیار بسیار عالی ، ارزنده و روشن ، سپاس از زحمات شما و گروه
  لطفا میزان حق الزحمه افتتاح حساب را اعلام بفرمایید.

  • شیوا داداش زاده

   1401-02-31 در 10:58 ق.ظ

   سلام
   ممنون از همراهی شما دوست عزیز
   دستمزد ما با توجه به نوع حساب درخواستی و حضوری یا غیر حضوری بودن تغییر پیدا می کند. با شماره 02188884645 تماس بگیرید خدمتتون اعلام کنند.

 • مهسا

  1400-11-02 در 2:51 ب.ظ

  چقدر پول باید تو حسابم بزارم تا بتونم برای اقامت ترکیه اقدام کنم ؟ ممنون

  • شیوا داداش زاده

   1400-11-07 در 12:26 ق.ظ

   سلام
   برای اخذ اقامت نیازی به تمکن مالی ندارید.

 • مجیدی

  1400-11-02 در 2:45 ب.ظ

  سلام و عرض ادب با توجه به تحریم های بانکی حال حاضر ، می توان مسترکارت فیزیکی دریافت کرد؟ با دریافت مستر کارت قابلیت انتقال پول از سایر کشورها به این کارت وجود دارد؟ تشکر

  • شیوا داداش زاده

   1400-11-07 در 12:31 ق.ظ

   سلام
   بله الو اپلای برای شما اقدام به افتتاح حساب به نام خودتون در ترکیه و پرتقال و بلژیک می کند. با شماره تماس 02188884645 تماس بگیرید راهنماییتون کنند.

 • شریفی

  1400-11-02 در 2:43 ب.ظ

  با سلام ، سقف تبادلات بانکی بین المللی در زراعت بانک ترکیه چقدر است؟ آیا امکان انتقال پول با مبالغ بالا به بانک اتریش وجود دارد؟

  • شیوا داداش زاده

   1400-11-07 در 12:35 ق.ظ

   سلام
   زراعت بانک در اپلیکیشن خود گزینه تنظیم مقدار خرید اینترنتی دارد که حداکثر تا ۲۰ هزار لیر می باشد
   مقدار پول ارسالی به حساب زراعت بانک و عیر زراعت از طریق اینترنت بانک حداکثر ۵۰۰ هزار لیر می باشد که از طریق متصدی بانک در شعبه قابل تغییر می باشد
   چنج دلار و یورو در اینتربانک زراعت هر روز سه بار و هر بار حداکثر ۲۰ هزار دلار و یا یورو ‌می باشد

 • مهدی زاده

  1400-11-02 در 2:14 ب.ظ

  باسلام . سقف واریز به مستر کارت چقدر هست ؟ آِیا این امکان وجود دارد که ارز دیجیتال مثل اتریوم و بیت کوین رو به حساب مسترکارت واریز کرد؟؟

  • شیوا داداش زاده

   1400-11-07 در 12:36 ق.ظ

   سلام
   زراعت بانک در اپلیکیشن خود گزینه تنظیم مقدار خرید اینترنتی دارد که حداکثر تا ۲۰ هزار لیر می باشد
   مقدار پول ارسالی به حساب زراعت بانک و عیر زراعت از طریق اینترنت بانک حداکثر ۵۰۰ هزار لیر می باشد که از طریق متصدی بانک در شعبه قابل تغییر می باشد
   چنج دلار و یورو در اینتربانک زراعت هر روز سه بار و هر بار حداکثر ۲۰ هزار دلار و یا یورو ‌می باشد
   بله می تونید

 • پیمان

  1400-10-20 در 1:49 ب.ظ

  سلام وقت به خیر، من میخوام از حساب ترکیه برای دریافت درآمدهای ارزی حاصل از سایتم استفاده کنم. درآمدی که از طریق سایتم دریافت می کنم مشمول مالیات ترکیه میشه؟ (پرداخت کننده ها از کشور ترکیه نیستن)

  • شیوا داداش زاده

   1400-10-20 در 8:30 ب.ظ

   سلام
   وقتتون بخیر
   خیر، حساب های شخصی مالیات بهشون تعلق نمی گیره

 • احسان

  1400-10-03 در 2:40 ب.ظ

  من میخواستم توی آنتالیا حساب باز کنم و خانه اجاره کنم..
  آیا امکان باز کردن حساب در آنتالیا وجود داره؟
  آیا خدماتی برای اجاره ملک هم دارید؟

  • khaleghi

   1400-10-04 در 10:25 ق.ظ

   سلام خدمات افتتاح حساب را در شعبات اصلی استانبول انجام میدهیم
   برای اجاره ملک نیز خدمات داریم

 • پیمان

  1400-10-02 در 5:31 ب.ظ

  سلام. آیا از طریق شهر وان ترکیه هم میشه افتتاح حساب کرد؟

  • khaleghi

   1400-10-04 در 10:35 ق.ظ

   سلام
   خیر فقط در شعبات اصلی استانبول افتتاح حساب انجام میدهیم

 • پاشا

  1400-06-28 در 3:08 ب.ظ

  سلام
  من خودم در استانبول کد ورگی و سیم کارت رو دریافت کردم اما در بانک به من گفتند برای افتتاح حساب به آدرس نیاز دارم .شما میتونید در ازای پرداخت هزینه به من یک آدرس برای افتتاح حساب بدید؟ هزینه چقدره؟هزینه رو توی استانبول میتونم پرداخت کنم؟

  • شیوا داداش زاده

   1400-06-29 در 11:32 ق.ظ

   سلام
   بله امکان پذیر هست
   با واتس آپ شماره 00989124071406 تماس بگیرید راهنماییتون کنند.

 • رضا

  1400-06-27 در 2:00 ق.ظ

  سلام ؛
  یه جا خوندم :
  امکان کارت به کارت و انتقال پول از طریق ویزا و مسترکارت وجود ندارد و انتقال وجه فقط از طریق بانکی که حساب ویزا کارت به آنها متصل شده است وجود دارد. اما پی پل سرویسی تحت عنوان ارسال پول یا Send money را راه اندازی کرده است که کاربران آن بتوانند به راحتی و با چند کلیک ساده انتقال وجه را بین حساب های PayPal خود انجام دهند و این انتقال از طریق ایمیل حساب ها قابل انجام است.
  حالا سوالم اینکه اگه ما تو بانک های نام برده شده در بالا حساب بازکنیم خود به خود بانک با اون مسترکارت متصل میشه و میشه پول رو کارت به کارت کرد یا نه بازم نیاز به افتتاح حسابی مثل پی پل هست ؟!
  خیلی ممنون

  • شیوا داداش زاده

   1400-08-10 در 3:12 ب.ظ

   سلام
   1. سوئیفت به دلیل تحریم های آمریکا یک طرفه است یعنی شما فقط دریافت کننده می تونید باشید نه ارسال کننده. البته در کشور ترکیه می تونید دو طرفه هست برای شما.
   2. پی پال تو ترکیه خدمات ندارد.

 • سمیه

  1400-06-19 در 2:05 ب.ظ

  ممنون استفاده کردیم

  • شیوا داداش زاده

   1400-06-21 در 12:46 ق.ظ

   ممنون از همراهی شما

 • حسن

  1400-05-02 در 1:34 ب.ظ

  سلام
  هزینه افتتاح حساب غیر حضوری چقدره و حداقل چه مبلغی باید تو حساب باشه؟
  حساب یوتیوب و ادسنس رو نوشتید دقیق متوجه نشدم. وریفای چطور انجام میشه؟ (تایید آدرس لازم داره)

  • شیوا داداش زاده

   1400-05-05 در 11:10 ق.ظ

   با سلام
   ۳۸۰۰ لیر هزینه افتتاح حساب غیرحضوری است. برای وریفای تایید آدرس لازم است. هزینه تایید آدرس ۴۰۰ لیر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسه الواپلای در تماس باشید.
   با سپاس از شما

 • Rasouli

  1400-02-12 در 4:22 ب.ظ

  سلام
  یه سوال داشتم. با توجه به بحث FATF که ایران وارد لیست سیاه شده آیا حساب های ما در ترکیه بسته میشه یا نه؟ لطفا راهنمایی کنید.
  ممنون

 • مهسا صمدی

  1400-01-29 در 12:06 ق.ظ

  سلام
  برای افتتاح حساب در زراعت بانک نیاز داره حتما در ترکیه حضور داشته باشیم ؟

  • شیوا داداش زاده

   1400-02-05 در 3:43 ب.ظ

   سلام
   خیر هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری می تونید اقدام به افتتاح حساب کنید.

 • حسین

  1399-12-22 در 6:53 ق.ظ

  سلام آیا اگر با حساب کار نشود حساب بسته میشود.

  • شیوا داداش زاده

   1399-12-23 در 2:09 ب.ظ

   سلام
   وقتتون بخیر
   بستگی به نوع حسابتون داره

   • حسین

    1399-12-23 در 8:23 ب.ظ

    سلام. حساب ارزی

 • حجت

  1399-10-03 در 8:40 ب.ظ

  سلام
  اگر حسابم رو با لیر باز کنم
  میتونم مبلغ یورو یا دلار رو به اون کارت انتقال بدم؟ تبدیل میکنن خودشون؟

  • شیوا داداش زاده

   1399-10-07 در 11:45 ق.ظ

   سلام
   الو اپلای برای شما سه حساب لرزی لیر دلار و یورو باز می کنه و هر نوع ارزی واریز کنید به همون حسابتون می شینه و از طریق اپلیکیشن زراعت بانک خودتون هم می تونید ارزها رو به هم تبدیل کنید.

 • علی

  1399-09-13 در 11:23 ب.ظ

  با سلام. برای افتتاح حساب حتما باید یک بار به صورت حضوری وارد خاک ترکیه بشیم؟

  • شیوا داداش زاده

   1399-09-14 در 9:13 ب.ظ

   سلام
   خیر می تونید به صورت غیر حضوری هم از طریق الو اپلای افتتاح حساب کنید.

 • محد امین خبازیان سردرود

  1399-07-03 در 9:03 ب.ظ

  با سلام
  اینجانب محمد امین خبازیان از موسسه شما تقاضا دارم که برای افتتاح حساب بین المللی در ترکیه بامن تماس گرفته و پیگیری کنند
  09376962131
  با تشکر

 • میلاد

  1399-06-20 در 3:00 ق.ظ

  میخواستم بدونم با توجه به اینکه امنیتی نیست که من پول نقد با خودم ببرم به ترکیه، اگه پول روی یه کارتی فرضاً ملت کارت باشه و من با خودم ببرم اون کارت رو به ترکیه، آیا زراعت بانک ترکیه میتونه به نسبت پولی که دارم توی حسابم لیرش کنه و توی حساب زراعت کارتم بریزتش؟

  • شیوا داداش زاده

   1399-07-19 در 5:01 ب.ظ

   سلام خیر انجام نمی ده براتون
   بهتره حساب غیر حضوری در بانک زراعت به نام خودتون باز کنید و مبالغتون رو از ایران به اون حساب واریز کنید.

 • مهدی

  1399-05-29 در 4:19 ب.ظ

  سلام
  برای کسی که ترکیه سکونت نداره هم افتتاح حساب ممکنه؟
  اگر بله آدرس کجا رو باید داد؟

  • شیوا داداش زاده

   1399-06-02 در 2:42 ب.ظ

   سلام
   الو اپلای بدون نیاز به اعلام آدرس برای شما اقدام به افتتاح حساب می کند.

 • amin

  1399-04-29 در 10:54 ق.ظ

  توی کشور های دیگه حساب باز نمیکنید ؟

  • شیوا داداش زاده

   1399-04-29 در 2:22 ب.ظ

   سلام
   خیر متاسفانه
   بدون اقامت فقط در ترکیه افتتاح حساب امکان پذیر می باشد.

 • kamiar

  1399-04-25 در 3:51 ب.ظ

  ببخشید بانکای ترکیه سود هم میدن یا مثل بانک های اروپایی و امریکایی اجاره ثبت پول میگیرن؟

  • شیوا داداش زاده

   1399-04-26 در 12:32 ق.ظ

   سلام
   بله در صورتی که حساب سپرده گذاری داشته باشید می توانید برای حساب های لیر سالانه 8 درصد سود بگیرید.

 • زهرا

  1399-04-25 در 11:21 ق.ظ

  سلام.عذر میخوام تمام این مراحل رو میشه از ازمیر انجام داد یا حتما باید به انکارا یا استانبول بریم؟

  • شیوا داداش زاده

   1399-04-26 در 12:55 ق.ظ

   سلام
   بله در ازمیر هم امکان باز کردن حساب هست.

 • امیر

  1399-04-24 در 11:46 ق.ظ

  سلام. دوست من پیش موسسه شما افتتاح حساب انجام داده بود. الان منم میخوام حساب باز کنم. آیا از ایران ممکنه؟؟؟

  • شیوا داداش زاده

   1399-04-26 در 1:07 ب.ظ

   سلام
   وقتتون بخیر
   بله انجام می شه
   برای هماهنگی با شماره تلفن 02188884645 تماس بگیرید.

 • ندا

  1399-04-23 در 10:01 ق.ظ

  سلام
  من ایران هستم و میخواستم از طریق افتتاح حساب ارزی در ترکیه در بازار فارکس فعالیت کنم و نیاز دارم مبالغ بالایی رو به حساب بروکر هایی در خارج از ترکیه واریز و برداشت کنم .آیا بدون داشتن اقامت ترکیه این کار امکان پذیره ؟
  اگر که نه چه راهکاری برای واریز و برداشت بین المللی هست ؟

  • شیوا داداش زاده

   1399-04-23 در 11:33 ق.ظ

   سلام
   بله با افتتاح حساب ارزی در بانک زراعت می توانید به تمام مواردی که اشاره کردید دسترسی داشته باشید. برای افتتاح حساب نیازی به اقامت ندارید.

 • مسعود

  1399-04-17 در 3:49 ب.ظ

  سلام و خسته نباشید. با افتتاح حساب تو ترکیه میشه از طریق همون حساب وارد فرا بورس شد و سهام خرید و فروش کرد؟

  • شیوا داداش زاده

   1399-04-18 در 12:17 ق.ظ

   سلام
   بله می تونید البته در برخی از موارد از شما کلرت اقامت خواسته می شود.

 • نیلوفر

  1399-04-17 در 3:48 ب.ظ

  من متوجه نمیشم! وقتی SWIFT اجازه نمیده هیچ پولی به حساب ایرانی ها در ترکیه واریز بشه پس حساب بانکی در ترکیه به چه درد ما میخوره؟ من چطوری الان میتونم از طرف یه شرکت اروپایی ۵۰ هزار دلار پول رو تو کارت های اعتباری مسترکارت دریافت کنم؟

  • شیوا داداش زاده

   1399-04-18 در 12:18 ق.ظ

   سلام
   شما دریافت کننده سوئیفت می تونید باشید. برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02188884645 تماس بگیرید.

 • حسن

  1399-04-17 در 3:43 ب.ظ

  باسلام و عرض ادب
  برای افتتاح حساب چقدر پول نیاز است؟ (حداقل پول مورد نیاز برای افتتاح حساب در بانک زراعت؟)
  حداقل موجودی برای حساب های زراعت بانک چقدر است؟
  (چنانچه برای افتتاح حساب مثلا نیاز به ۱۰،۰۰۰ لیر ترکیه باشد، پس از افتتاح و دریافت کارت؛ چقدر این پول را می توان برداشت کرد و چقدر باید در حساب باقی بماند؟)
  سوال آخر اینکه برای واریز پول به حسابمان در روزهای آتی بایستی خودمان حضورا به ترکیه رفته و واریز داشته باشیم یا از طریق دوستان یا آشنایانمان در ترکیه نیز می شود واریز به حساب داشته باشیم؟

  • شیوا داداش زاده

   1399-04-18 در 12:19 ق.ظ

   سلام
   حداقل دپوزیت 500 لیر
   برای واریز از ایران از طریق موسسات و صرافی ها می تونید انجام بدید.

 • سینا سعدی

  1399-04-17 در 3:39 ب.ظ

  سلام
  مایل به افتتاح غیرحضوری حساب یورویی و لیره ترکی در بانک زراعت شهر ایغدیر ترکیه بدون سپرده گذاری اولیه میباشم که هر دو حساب به یک دبیت ویزا/مسترکارت فیزیکی با اعتبار ده ساله به نام من متصل باشند.
  ۱. هزینه افتتاح حساب و تحویل کارت ارزی در تبریز به من چیست؟
  ۱. با توجه به تحریم سوئیفت آیا امکان پرداخت هزینه اپلای یا آیلتس کانادا و آمریکا با این کارت میسر هست؟

  • شیوا داداش زاده

   1399-04-18 در 12:21 ق.ظ

   سلام
   برای باز کردن حساب وکالتی با شماره تلفن 02188884645 تماس بگیریذ.
   بله می تونید استفاده کنید.

 • حسن

  1399-04-17 در 3:27 ب.ظ

  سلام
  مسترکارت یا ویزا کارت ایش بانک ترکیه چگونه هست ؟

  • شیوا داداش زاده

   1399-04-18 در 12:22 ق.ظ

   سلام
   بدون اقامت فقط در بانک زراعت می تونید حساب باز کنید در ایش بانک حساب باز کردن منوط به داشتن اقامت هست.

 • عرفان خدادوست

  1399-04-15 در 1:01 ب.ظ

  سلام. بنده در ترکیه هستم.هر بانکی رفتم برای افتتاح حساب با اینکه ترکی ام خوبه ولی حساب باز نکرد.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • شیوا داداش زاده

   1399-04-18 در 1:15 ب.ظ

   سلام
   برای افتتاح حساب با دفتر ما تماس بگیرید تا براتون انجام بدند.02188884645

 • محمد

  1399-04-14 در 3:43 ب.ظ

  با سلام سقف واریزی و برداشت روزانه از این حساب برای ایرانیان غیرمقیم چقدر هست ؟ روند مالیاتی واریزی ها به چه صورت هست یعنی از چه مبلغی به بالا مالیات تعلق میگیرد و چند درصد ؟

  • شیوا داداش زاده

   1399-04-18 در 2:06 ب.ظ

   سلام
   به حساب های شخصی مالیات تعلق نمی گیره
   سقف بستگی به نوع کارتتون از 5000 لیر الی 30000 لیر متفاوت می باشد.

 • mohammad

  1399-04-09 در 12:31 ق.ظ

  برای افتتاح ویزا کارت و مستر کارت چه مدارکی لازم است

  • شیوا داداش زاده

   1399-04-09 در 10:32 ب.ظ

   سلام
   پاسپورتتون، کد ورگی، سیم کارت و آدرس

 • pouya

  1399-04-08 در 10:48 ق.ظ

  میخواستم بدونم هزینه افتتاح حساب در بانک زراعت ترکیه چقدر هست و شما برای همراهی من در ترکیه برای این افتتاح حساب چقدر دریافت میکنید.

  • شیوا داداش زاده

   1399-04-08 در 11:04 ب.ظ

   سلام
   با شماره تلفن 02188884645 تماس بگیرید.

 • فریبا

  1399-04-07 در 1:27 ب.ظ

  سلام. آیا امکان بلوکه شدن حساب ها هست؟

  • شیوا داداش زاده

   1399-04-07 در 3:05 ب.ظ

   سلام
   بلوکه شدن حساب ها تنها زمانی است که شما مبلغ بالای مشکوک به حسابتون واریز بشه و امکان ارسال داکیومنت رو نداشته باشید اتفاق می افته.

 • sara

  1399-04-07 در 1:22 ب.ظ

  با افتتاح حساب تو ترکیه میشه از طریق همون حساب وارد فارکس شد و سهام خرید و فروش کرد

  • شیوا داداش زاده

   1399-04-07 در 3:06 ب.ظ

   سلام
   بله می تونید به راحتی از این حساب ها استفاده کنید.

  • رویا

   1399-04-23 در 3:30 ب.ظ

   برای افتتاح حساب داری در بانک زراعت حداقل چه مبلغی باید به عنوان دیپوزیت در حساب بمونه؟

   • شیوا داداش زاده

    1399-04-24 در 11:15 ق.ظ

    سلام
    حداقل 500 لیر در زمان افتتاح حساب به مدت یک ماه. بعد از یک ماه قابل برداشت هست و شما می تونید مانده حساب جزئی بزارید

   • شیوا داداش زاده

    1399-04-24 در 11:50 ق.ظ

    سلام
    500 لیر کافی هست برای هر سه حسب ارزی لیر دلار و یورو

 • amin

  1399-04-07 در 1:18 ب.ظ

  مسترکارت یا ویزا کارت ایش بانک ترکیه چگونه هست ؟

  • شیوا داداش زاده

   1399-04-07 در 3:12 ب.ظ

   سلام
   برای افتتاح حساب در ایش بانک شما باید کارت اقامت ترکیه را داشته باشید بدون کارت اقامت امکان افتتاح حساب در بانک زراعت برای شما مقدور نمی باشد.

  • Farzad

   1399-04-29 در 10:56 ب.ظ

   سلام
   میخاستم بپرسم حداقل مبلغ مورد نیاز برای افتتاح حساب ارزی در بانک زراعت چند یورو هست ؟

   • شیوا داداش زاده

    1399-05-05 در 9:54 ق.ظ

    سلام
    برای افتتاح حساب ارزی شما می تونید به عنوان دپوزیت مبلغ 500 لیر یا 100 یورو تو حسابتون بزارید تا به مدت یک ماه در حساب شما باشه.

 • مهدی

  1399-04-07 در 1:12 ب.ظ

  ببخشید میخاستم بدونم بعد از افتتاح حساب بانکی در ترکیه ، ماکسیموم مبلغ قابل برداشت توسط کارت بانکی چقدر میباشد؟

  • شیوا داداش زاده

   1399-04-07 در 3:13 ب.ظ

   سلام
   بستگی به نوع کارتتون داره ولی اگر کلاسیک باشه به صورت نقد از دستگاه کارت خوان می تونید تا 800 یورو برداشت کنید.

 • محمد حسن

  1399-04-03 در 9:07 ب.ظ

  سلام
  ممنون از راهنمایی تان.
  با توجه به شرح فوق اگر شخص حقیقی با سفر به استانبول و اخذ کد مالیاتی- با کمک نماینده شما – و افتتاح حساب در بانک زراعت اقدام نماید میتواند از مزایای حساب بین المللی همچون چاپ کتاب در آمازون و پرداخت و اخذ پول بهره ببرد و ایرانی بودن و نداشتن اقامت منعی ندارد. درست است؟
  متشکرم

  • شیوا داداش زاده

   1399-04-07 در 11:50 ق.ظ

   سلام
   اگر منظورتون این هست که در آمازون می خواهید جنسی رو بفروشید و مبلغش به حساب شما واریز بشه با حساب های ارزی بانک زراعت می تونید این امکان رو برای خودتون فراهم کنید.

تماس با ما
درخواست مشاوره رایگان

ما همراه شما خواهیم بود

برای دریافت مشاوره رایگان، این فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان الو اپلای در سریعترین زمان، با شما تماس بگیرند

آدرس: تهران, میدان ونک, خیابان گاندی جنوبی, خیابان بیست و پنجم پلاک ۲۴ طبقه 2
آدرس و لوکیشن دفتر استانبول : DAP Vadi,Z ofis ,S Blok ,No 56 Kağıthane İstanbul
021-88884645 | 021-88850364
۸ الی ۲۱
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .