whatsapp
الو اپلای
باز کردن حساب پاپارا کارت ترکیه

باز کردن حساب پاپارا کارت ترکیه

پاپارا کارت ترکیه می تواند گزینه بسیار مناسب برای افرادی باشد که قصد سفر به ترکیه را دارند و در عین حال قادر به افتتاح حساب بانکی بین المللی در ترکیه نیستند.

گرچه حساب های بین المللی ویزا کارت و مستر کارت در زراعت بانک ترکیه برای بسیاری از ایرانیان به راحتی قابل دسترس می باشد ولیکن برخی از افراد به دلیل دپوزیتی که باید در حساب بانکی خود قرار دهند و یا سایر شرایط ترجیح می دهند که از پاپارا کارت ترکیه استفاده کنند.

شما برای استفاده از این کارت نیازی به اخذ اقامت ترکیه و یا اخذ شهروندی ترکیه نخواهید داشت. باز کردن این حساب برای بسیاری از ایرانیان به راحتی می تواند انجام شود و زمان و هزینه ی زیادی را در بر نمی گیرد.

پاپارا کارت چیست؟

این سوال ممکن است برای شما پیش بیاید که پاپارا کارت چیست و چه کاربردهایی دارد. بسیاری از شما با ویزا کارت و مستر کارت آشنایی دارید و ممکن است تا به حال اسم این کارت را نشنیده باشید و اصلا ندانید که موارد استفاده این کارت چه چیزهایی می تواند باشد.

می توان گفت پاپارا کارت ( Papara Cart ) در سال 2016 به طور رسمی وارد بازار شد و در عین حال کشور ترکیه به صدور آن اقدام می کند در واقع مستر کارتی می باشد که بانک های کشور ترکیه آن را صادر می کنند.

پاپارا کارت چیست؟

تاریخ انقضای این کارت10 سال می باشد. البته بعد از گذشت این ده سال شما می توانید نسبت به تمدید آن اقدام نمایید. برای باز کردن این کارت شما نیازی به اخذ اقامت ترکیه ندارید و حتی لازم نیست که به مانند ویزا کارت و یا مستر کارت در زمان افتتاح حساب در ترکیه  و در بانک حضور داشته باشید.

البته استفاده از این کارت مزایای بسیاری نیز دارد به مانند استفاده از تخفیف و شرایط پرداختی که دارندگان این کارت می توانند از آن بهره مند شوند.

اخذ پاپارا کارت ترکیه

در ابتدا پیش از هر کار دیگری لازم است که نسبت به باز کردن حساب در وب سایت پاپارا اقدام نمایید. افتتاح این حساب در این سایت به صورت رایگان انجام می گیرد و برای ایرانیان نیز هیچ گونه محدودیتی در ارتباط با باز کردن حساب در این سایت وجود ندارد.

در مرحله دوم و بعد از باز کردن حساب مبلغی که به عنوان مانده باید در حساب پاپارا کارت ترکیه موجود باشد مبلغ 9/9 لیر خواهد بود. البته ممکن است یک شخص بیش از این مبلغ را در حساب خود داشته باشد این امر مهم نیست ولی مانده حساب شخص نباید کمتر از مبلغ اعلام شده باشد.

مراحل باز کردن حساب پاپارا کارت ترکیه

 • باز کردن حساب در سایت پاپارا
 • واریز حداقل مبلغ 9/9 به کیف پول پاپارا خود
 • وارد شدن به حساب کاربری خود و بعد از آن کلیک کردن بر روی دکمه درخواست حساب در سایت پاپارا کارت
 • آدرسی که در نظر دارید کارت شما به آنجا ارسال شود را باید در سایت پاپارا وارد کنید و بعد از آن کارت خود را تایید نمایید.
 • پاپارا کارت ترکیه شما بعد از این مرحله چاپ می شود و به آدرس اعلامی شما توسط پیک ارسال شده و به شما تحویل داده می شود.
 • مدت زمانی که طول می کشد تا پاپارا کارت به دست شما برسد بین 4 الی 7 روز کاری متفاوت خواهد بود. به همراه کارت قراردادی ارسال می شود و شما لازم است تا این قرارداد را امضاء کنید. بعد از امضای قرارداد کارت به شما تحویل داده خواهد شد.
 • در مرحله بعدی که کارت خود را دریافت کردید باید به حساب پاپارا کارت خود وارد شوید و کارت خود را از طریق سایت فعال نمایید. برای فعال کردن کارت خود باید روی صفحه فعال سازی از صفحه کارت خود کلیک کنید. بعد از آن باید اطلاعات مربوط به کارت خود را وارد نمایید.

مراحل باز کردن حساب پاپارا کارت ترکیه

بعد از فعال شدن کارت خود می توانید خرید های اینترنتی انجام دهید و یا از تمام خودپردازها در همه جای دنیا اقدام به گرفتن پول نقد کنید.

انواع پاپارا کارت

 1. پاپارا کارت نوع اول: باید برای گرفتن آن مبلغ 5 لیر هزینه کنید در این مدل شما نمی تونید از دستگاه های خودپرداز پول دریافت کنید.
 2. پاپارا کارت نوع دوم: برای گرفتن آن باید مبلغ 10 لیر هزینه کنید که در این نوع می توانید از دستگاه های خودپرداز پول دریافت کنید.

هزینه های پاپارا کارت ترکیه

 • هزینه استفاده از این کارت مبلغ 9/9 لیر می باشد.
 • هزینه شارژ ماهانه این کارت 1 لیر می باشد ( البته این هزینه در زمانی به شما تعلق می گیرد که شما از این کارت استفاده داشته باشید)

محدودیت های پاپارا کارت

این کارت نیز به مانند کارت های اعتباری دیگر دارای مزایا و معایبی می باشد. مثلا می تواند یکی از مهمترین محدودیت های این کارت را محدودیت در انتقال پول از این کارت عنوان کرد. با توجه به نوع حسابی که شما دارید می توانید محدودیت هایی را نیز در استفاده از پاپارا کارت ترکیه داشته باشید.

البته لازم به ذکر است در صورتی که مدت زمان استفاده شما از این کارت بیشتر باشد به همان نسبت محدودیت های کمتری برای شما اعمال خواهد شد. این بدان معنی می باشد که شما می توانید حساب خود را ارتقاء دهید.

 1. انتقال پول در حساب های کاربری تایید نشده تنها 750 لیر در ماه خواهد بود.
 2. انتقال پول در حساب های کاربری تایید شده می تواند تا سقف 50 هزار لیر در ماه باشد
 3. انتقال پول در حساب های کاربری با قراردادهای قانونی می تواند تا سقف 250 هزار لیر در ماه باشد.

انتقال پول در حساب های پاپارا کارت

انتقال پول در حساب های پاپارا کارت

انتقال پول در این کارت بسیار مقرون به صرفه می باشد مثلا در زمانی که شما از کارت خود با پاپارا کارت دیگری درصدد انتقال پول باشید هزینه انتقال صفر خواهد بود.

یعنی انتقال پول به صورت کاملا رایگان انجام خواهد شد. گر چه در انتقال پول از این حساب به سایر کارت ها نیز هزینه تراکنش بسیار پایین تر خواهد بود.

بر خلاف سایر کارت ها در انتقال وجه از این کارت ها شما نیازی به IBAN نخواهید داشت و تنها دانستن ایمیل، تلفن و یا شماره حساب پاپارا فردی خواهد بود که درصدد هستید مبلغ را به حساب ایشان منتقل کنید.

در حساب پاپارا کارت ترکیه انتقال وجه به حساب فردی که دارای این کارت نیست نیز ممکن می باشد. برای این کار می توانید از ویژگی ارسال پول به همراه دعوت نامه استفاده کنید.

دعوت نامه را به محض این که طرف مقابل دریافت کرد و نسبت به باز کردن حساب پاپارا اقدام کرد می تواند پول را دریافت کند.

توجه به نکات امنیتی

همانند هر کارت اعتباری دیگر نیز برای استفاده از این کارت باید به نکات امنیتی توجه داشته باشید. به هیچ عنوان اطلاعات حساب خود را در اختیار افراد دیگر قرار ندهید.

پاپارا کارت به هیچ عنوان نه از طریق ایمیل نه از طریق پیامک و یا تماس اطلاعات حساب شما در اختیار افراد دیکر قرار نمی دهد.

باز کردن حساب پاپارا کارت ترکیه

وضعیت موجودی

موجود

زمان تحویل

3 روز کاری

ویژگی های حساب پاپارا

پشتیبای الو اپلای

هزینه مناسب صدور

قابلیت شارژ

اعتبار 2 ساله

مشخصات حساب پاپارا

حتما باید کارت کیملیک ترکیه را داشته باشید

انتقال پول با استفاده از شماره کارت و ایمیل شخص

امکان انجام معامله و تراکنش بدون محدودیت زمانی

کارمزدهای کمتر نسبت به حساب های مشابه

امکان خرید در همه جای ترکیه

پشتیبانی 15 بانک در ترکیه

واریز و انتقال با حساب های طرف قرارداد از 50 الی 250 هزار لیر

پاپارا تحت نظارت بانک مرکزی ترکیه می باشد.

متقاضی باید بالای 13 سال سن داشته باشد.

افتتاح حساب های مشابه

تماس با ما
درخواست مشاوره رایگان

ما همراه شما خواهیم بود

برای دریافت مشاوره رایگان، این فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان الو اپلای در سریعترین زمان، با شما تماس بگیرند

آدرس: تهران, میدان ونک, خیابان گاندی جنوبی, خیابان بیست و پنجم پلاک ۲۴ طبقه 2
آدرس و لوکیشن دفتر استانبول : DAP Vadi,Z ofis ,S Blok ,No 56 Kağıthane İstanbul
021-88884645 | 021-88850364
۸ الی ۲۱
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .