whatsapp
الو اپلای
اینینال کارت چیست؟

اینینال کارت چیست؟

کارت بانکی اینینال امکان خرید آنلاین و خرید اقساطی، بدون ایجاد ارتباط بانکی را فراهم می کند. تهیه اینینال کارت یکی از راه های جبران کننده افتتاح حساب بانکی بین المللی در ترکیه می باشد.  Ininal kart یک کارت آماده استفاده است و در همه جا از جمله خرید آنلاین و دستگاه های POS فیزیکی معتبر است این کارت، کارت اعتباری بسیار مهم به ویژه برای مسافران، دانشجویان و افراد زیر 18 سال است.

استفاه کنندگان اینینال کارت می توانند بدون داشتن کارت اعتباری واقعی به بانک متصل شوند و بصورت آنلاین و یا بصورت فیزیکی خرید انجام دهند.

کسانی که به هر دلیلی امکان افتتاح حساب بانکی در ترکیه را ندارند می توانند اینینال کارت خود را بصورت آنلاین ، در فروشگاه ها ، در داخل و خارج از کشور استفاده کنید. هر جا که کارت بانکی معتبر باشد اینینال کارت نیز معتبر است.

کسانی که به هر دلیل فاقد حساب بانکی بین المللی هستند با استفاده از اینینال کارت می توانید با اطمینان از کارت اصلی خود در خارج از کشور استفاده کنید. فقط موجودی بصورت لیر ترکیه می تواند دراینینال کارت شارژ می شود. در معاملات ارزی ، مانده لیر به طور خودکار به نرخ ارز تبدیل می شود.

هر کس بالای 13 سال می تواند اینینال کارت را داشته باشد. برای افرادی که تحت نظر سرپرست خود از اینینال کارت استفاه می کنند محدودیت سنی وجود ندارد.

اینینال یک شرکت تابعه Multinet UP ، مجوز فعالیت الکترونیکی پول را از BRSA (آژانس تنظیم مقررات و نظارت بانکی) در سال 2017 دریافت کرد. اینینال برای تامین اهداف پلتفرم پرداخت نسل جدید برای ارائه خدمات مالی به مشتریان و شرکت ها تاسیس شده است.

کارت اینینال را از کجا تهیه کنیم؟

کارت اینینال را از کجا تهیه کنیم؟

کارت را می توان از فروشگاه های زنجیره ای مختلف بازار و فن آوری خریداری کرد. شما می توانید اینینال کارت را از D&R ، Kim Market ، Kipa ، Macrocenter ، Migros ، نقاط معاملات عملی ، مکانهای کاری PTT ، Teknosa و Vatan Bilgisayar خریداری کنید.

اولین باری که کارت را از بازار خریداری می کنید ، 30 لیر پرداخت می کنید. 25 لیر وارد کارت می شود و برای کارت 5 لیر پرداخت می کنید.  می توانید کارت اصلی خود را به صورت اینترنتی نیز سفارش دهید.

برای فعال سازی Ininal Card پس از دریافت کارت، می توانید کارت خود را در 5 دقیقه از بخش معاملات کارت من در https://www.ininal.com  فعال کنید.

شما به راحتی می توانید در بیش از 15 هزار نقطه فروش داشته باشید بدون اینکه اسناد را امضا کنید اینینال کارت خریده و بلافاصله استفاده از آنها را شروع کنید.

از آنجا که این کارت ناشناس است می توانید بدون شک و تردید مبنی بر سرقت اطلاعات شما ، با خیال راحت اقدام به خرید کنید. شما به همان اندازه که شارژ می کنید ، بدون بدهی و بدون بهره می پردازید.

چگونه می توان پول را روی کارت اینینال شارژ کرد؟

روند بارگیری پول روی اینینال کارت بسیار ساده است. شما می توانید کارت خود را با دستگاههای خودپرداز بانکی ، Kipa ، Migros ، Macrocenter ، PTT اماکن ، توزیع کننده پول ، PTTMatiks ، Nkolay  و فروشگاه های Teknosa از Şok Markets شارژ کنید.

در صورت تمایل می توانید هم با استفاده از کارت های اعتباری دیگر، هم از طریق برنامه تلفن همراه اینینال کارت و هم به صورت نقدی می توانید مبلغ مورد نظر برای کارت خود از دستگاههای خودپرداز ING  و PTT شارژ کنید.

شما می توانید کارت اصلی خود را با مبلغ مورد نظر خود در بار اول حداکثر 300 لیر شارژ کنید و در بار دوم و یا مجموعا 2000 لیر می توانید شارژ کنید.

چگونه می توان پول را روی کارت اینینال شارژ کرد؟

برای شارژ مجدد کارت خود ، باید مراحل فعال سازی را در www.ininal.com تکمیل کنید. هزینه استفاده ماهانه برای اینینال کارت ، هر ماه 2 لیر می باشد. در صورت تمایل می توانید مانده کارت خود را از دستگاههای خودپرداز برداشت کنید.

مزایای اینینال کارت

اینینال یک کارت واقعی: اینینال فقط یک کارت مجازی نیست که بتوانید از طریق اینترنت تجارت کنید ، یک کارت واقعی است. بنابراین ، می توانید از این کارت در حد تعیین شده خود استفاده کنید.

این کارت اعتباری در خرید آنلاین ، در بازارها ، رستوران ها ، مراکز خرید و به طور خلاصه در تمام نقاطی که عبارت MasterCard را مشاهده می کنی کاربرد دارد.

اینینال کارت وابسته به حساب بانکی نیست.  یعنی شما فقط می توانید به نقطه فروش بروید و کارت مورد نظر خود را بدون ارائه اطلاعات شخصی ، پر کردن فرم یا امضاء خریداری کنید.

  • مزیت کارت اعتباری : منطق Ininal کارت این است که “می توانید به همان اندازه که در آن شارژ می کنید هزینه کنید”. اینینال کارت همچنین مزیت کارت اعتباری را نیز برای شما فراهم می کند. هنگام خرید دیگر نیازی به استفاده از کارت اعتباری بانکی ندارید. به عنوان مثال، اگر محصولی وجود دارد که می خواهید برای آن 100 لیر در اینترنت بپردازید ، می توانید یک کارت اولیه 100 لیری خریداری کنید ، از این کارت به عنوان کارت اعتباری استفاده کنید ، آن را دوباره پر کنید یا بعد از اتمام کار کارت را دور بیندازید!
  • پایان دادن به کارت اضافی: شما می توانید هزینه های مورد نظر خود را برای کنترل خود بدون نیاز به کارت اضافی با اینینال کارت انجام دهید ، سپس می توانید جزئیات معاملات خود را مرور کنید. به عنوان مثال ، فرزند شما می تواند پول خرید های خود را با اینینال کارت پرداخت کند و شما می توانید آن را چک کنید.
  • تخفیف فرصت خرید: می توانید تخفیف ویژه ای از مشاغل و وب سایت های دارای قرارداد با اینینال کارت دریافت کنید.

نسخه الکترونیکی اینینال کارت

با نصب برنامه الکترونیکی اینینال کارت  بر روی موبایل خودد می توانید با استفاده از برنامه کیف پول اینینال کارت با کلیک کردن روی زبانه Load Balance در صفحه اصلی برنامه Wallet Wallus ، موجودی خود را روی Wallet اصلی خود شارژ کنید. در ضمن شما می توانید حداکثر 5 اینینال کارت را به حساب اصلی خود اضافه کنید.

شما می توانید اینینال کارت را بدون امضای قرارداد یا فرم و افتتاح حساب در بانک داشته باشید. شما می توانید با شارژاولیه به طریق دستی یا از طریق برنامه موبایل Inet Wallet ، از کارت اصلی استفاده کنید.

نسخه الکترونیکی اینینال کارت

چهار رقم آخر از شماره inital کارت 16 رقمی در پشت کارت رمز عبور کارت است. برای تغییر رمز عبور ، می توانید با کلیک بر روی دکمه Transactions Card در صفحه جزئیات کارت ، گذرواژه خود را با گزینه تجدید رمز عبور کارت بازنشانی کنید.

رمز ورود کارت جدید شما به شماره تلفن همراهی که با آنها ثبت نام کرده اید ارسال می شود. می توانید کل رمز عبور کارت خود را تا 5 بار بازنشانی کنید.

شما می توانید موجوی و گردش کار در کارت خود را از طریق برنامه اصلی Wallet که می توانید از فروشگاه های برنامه های دیجیتال به تلفن های همراه با سیستم عامل های آیفون و اندروید یا از طریق معاملات آنلاین ininal.com بارگیری کنید ، مشاهده کنید.

همچنین بدون اینینال کارت  فیزیکی می توانید بلافاصله با ایجاد یک کارت مجازی از برنامه inet Wallet ، خرید اینترنتی را شروع کنید.

پس از افزودن کارت اصلی خود به حساب خود از طریق ininal.com یا Ininal Wallet ، می توانید معاملات فوری را که فوراً به 3D Secure نیاز دارند ، شروع کنید.

3D Secure یک رویه امنیتی است. هدف آن این است که هزینه های خود را ایمن تر کنید. هنگامی که می خواهید در وب سایت هایی که از این روش استفاده می کنند ، اقدام به خرید کنید ، یک پیامک به تلفن متصل به حساب کاربری که کارت اصلی را اضافه کرده اید ارسال می شود. این کد پیام کوتاه در بخش مربوطه در وب سایت نوشته شده و مراحل خرید تکمیل شده است.

نحوه خرید اینترنتی با اینیال کارت

وقتی می خواهید در اینترنت خرید کنید ، از شما خواسته می شود شماره کارت 16 رقمی ، تاریخ انقضا کارت و یک کد امنیتی 3 رقمی (CVV) را از شما بخواهید. کد امنیتی شماره 3 رقمی در پشت کارت ، زیر شماره کارت و تاریخ انقضا است و قابل تغییر نیست. اگر 3 بار به اشتباه وارد شده باشد ، کارت شما مسدود خواهد شد.

برای بستن Ininal Card به راحتی می توانید از طریق برنامه اولیه Wallet روی کارت کلیک کنید، صفحه جزئیات کارت باز می شود.  در صفحه جزئیات کارت با کلیک کردن روی دکمه Card Transactions و انتخاب گزینه Card Close کارت خود را ببندید.

 

مراحل افتتاح حساب مدت زمان: 8 روز کاری

1

قدم اول

تماس با کارشناسان الو اپلای

2

قدم دوم

درخواست کارت اینیال

3

قدم سوم

انتخاب نوع حساب( مجازی یا فیزیکی)

4

قدم چهارم

ثبت درخواست

5

قدم پنجم

ارسال مدارک

6

قدم ششم

وریفای مدارک

7

قدم هفتم

پرداخت هزینه

8

قدم هشتم

افتتاح حساب اینیال

9

قدم نهم

وریفای حساب

10

قدم دهم

تحویل حساب در4 روز کاری

11

قدم یازدهم

اتمام کار

مراحل افتتاح حساب مدت زمان: 8 روز کاری

1

قدم اول

تماس با کارشناسان الو اپلای

2

قدم دوم

درخواست کارت اینیال

3

قدم سوم

انتخاب نوع حساب( مجازی یا فیزیکی)

4

قدم چهارم

ثبت درخواست

5

قدم پنجم

ارسال مدارک

6

قدم ششم

وریفای مدارک

7

قدم هفتم

پرداخت هزینه

8

قدم هشتم

افتتاح حساب اینیال

9

قدم نهم

وریفای حساب

10

قدم دهم

تحویل حساب در4 روز کاری

11

قدم یازدهم

اتمام کار

اینینال کارت چیست؟

وضعیت موجودی

موجود

زمان تحویل

8 روز کاری

ویژگی های حساب اینینال کارت

پشتیبای الو اپلای

هزینه مناسب صدور

قابلیت شارژ

اعتبار 1 تا 5 ساله

مشخصات حساب اینینال کارت

هم به صورت فیزیکی و هم به صورت مجازی قابل دریافت می باشد.

امکان خرید آنلان و همچنین اقساطی را فراهم می کند

متقاضی باید بالای 13 سال سن داشته باشد.

موجودی و واریز به این حساب باید از طریق ارز لیر باید باشد

امکان خرید این کارت از فروشگاه های زنجیره ای فراهم می باشد.

امکان شارژ از طریق دستگاه های خودپرداز

امکان شارژ از 300 الی 2000 لیر

افتتاح حساب های مشابه

تماس با ما
درخواست مشاوره رایگان

ما همراه شما خواهیم بود

برای دریافت مشاوره رایگان، این فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان الو اپلای در سریعترین زمان، با شما تماس بگیرند

آدرس: تهران, میدان ونک, خیابان گاندی جنوبی, خیابان بیست و پنجم پلاک ۲۴ طبقه 2
آدرس و لوکیشن دفتر استانبول : DAP Vadi,Z ofis ,S Blok ,No 56 Kağıthane İstanbul
021-88884645 | 021-88850364
۸ الی ۲۱
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .