whatsapp
الو اپلای
دانشگاه فریزر ولی کانادا

نویسنده :  شیوا داداش زاده

بروزرسانی شده در :  4 اسفند 1399

تعداد نظرات :  0

دانشگاه فریزر ولی کانادا (Canada Fraser Valley university)

دانشگاه فریزر ولی کانادا ( University of Fraser Valley UFV ) از دانشگاههای دولتی کانادا است که دارای پردیس هایی در مناطق Abbotsford ، Chilliwack ، Mission ، Hope و Agassiz است. دارای بیش از 100 رشته در بیش از 30 زمینه از حسابداری تا طراحی گرافیک می باشد. دانشگاه فریزر ولی از برترین دانشگاه های کانادا است که شرایط بسیار مناسبی را برای دانشجویان بین الملل جهت تحصیل در کانادا فراهم میکند.

این دانشگاه در عین حال ، در بیش از 75 مورد، امکان تحصیل در خارج از کشور را برای دانشجویانش فراهم می نماید. بنابراین ، دانشجویان به عنوان بخشی از دوره تحصیلات خود ، فرصت تحصیل در کشور دیگری را دارند. آنها علاوه بر ملاقات با افراد جدید و آگاهی از فرهنگ آنها ، می توانند شخصیت خود را به عنوان فردی بین المللی نیز بهبود بخشند و در هنگام فارغ التحصیلی تفاوت ایجاد کنند.

Fraser Valley uiversity

UFV دانشجویان خود را به شرکت در فعالیتهای فوق برنامه تشویق می کند. بیش از 60 باشگاه و گزینه های گروههای اجتماعی از گروههای ورزشی گرفته تا دیگر گروههای غیر درسی در دسترس دانشجویان است . دانش جویان جدید الورود با یک جشن دانشجویی مورد استقبال قرار می گیرند و به این ترتیب ، این فرصت را می یابند که دانشگاه و محیط اطراف آن را بشناسند ، در رویدادها شرکت کنند و با همکلاسی های جدید ملاقات کنند.

در UFV ، انواع فرصت های پشتیبانی از جمله مرکز بین المللی ، اطلاعات مالی ، مشاوره محرمانه و کمک های اضافی برای دانشجویان معلول، به دانشجویان ارائه می شود. همچنین گروه های پشتیبان یادگیری برای کسانی که می خواهند با دیگر دانشجویان درس بخوانند و اطلاعات خود را با کمک دانش آموزان باتجربه تقویت نمایند ، تشکیل شده است.

دانشجویان با حمایت مرکزآمادگی شغلی ، تا زمان فارغ التحصیلی آماده کار می شوند. علاوه بر فرصت ملاقات یک به یک با مربی شغلی برای کمک در مواردی مانند نوشتن پایان نامه و تهیه ی نامه انگیزه ، آنها همچنین می توانند درباره نمایشگاه های شغلی آینده و فرصت های کارآموزی اطلاعات کسب کنند.

متوسط شهریه هر سال دانشگاه فریزر ولی (Fraser Valley university)

17.850  دلار 

دوره ی لیسانس 

10.320  دلار 

دوره های آموزش شغلی

9.500  دلار

هزینه های زندگی

5.500  دلار

مخارج خوابگاه

 Coast Capital Savings ، بزرگترین تعاونی وام در کانادا است که برای حمایت از موفقیت دانشجویان این دانشگاه 500.000 دلار بودجه تأمین کرده است. رهبران همتای دانشجویی در Coast Capital PRLC با بهره گیری از فرصت هایی که در اختیار آنها قرار داده می شود وبا پشتیبانی همسالان از دانشجویان دیگر ، محیطی امن و سازگار را فراهم می کنند.

 

کیفیت آموزش دانشگاه فریزر ولی

وندی لانچانس ، مدیر این موسسه گفت: “ما در Coast Capital Savings متعهد شده ایم كه با سرمایه گذاری در مشاركت هایی مانند برنامه خود با دانشگاه UFV، آینده غنی تری برای جوانان بسازیم و به قول خود عمل می كنیم.” این برنامه با عنوان برنامه ی همتا، به پرورش دانشجویان جوانی کمک می کند که در مقطع تحصیلات عالی خود در مقابله با استرس زندگی از همتایان خود پشتیبانی بی نظیری می کنند. ”

کیفیت آموزش دانشگاه فریزر ولی (Fraser Valley university)

موفقیت تحصیلی

این دانشگاه در زمینه آموزش و تحقیقات ، همراه با دسترسی برتر دانشجویان به منابع علمی ، موفقیت و استانداردهای بالایی را ایجاد می نماید. اساتید داخل دانشگاه آموزش مدار هستند و خدمات آموزشی را با کیفیت بالا ارائه می دهند. دانشجویان مقطع کارشناسی UFV در مقایسه با سایر موسسات بزرگ به تحقیقات ، کنفرانس ها و نشریات بیشتری دسترسی دارند و برای آموزش پیشرفته آمادگی بیشتری دارند.

رضایت دانشجویان

طبق نظرسنجی کنسرسیوم دانشگاه کانادا و نظرسنجی فارغ التحصیلان دوره کارشناسی برای شهر بریتیش کلمبیا ، 98٪ فارغ التحصیلان از آموزشی که دریافت کرده اند و 99٪ آنها از کیفیت آموزش راضی هستند.

اعتبارسنجی

دانشگاه یو اف وی یک دانشگاه دولتی معتبر و یکی از اولین دانشگاههای بریتیش کلمبیا است که تضمین کیفیت آموزش را ارائه می دهد. همچنین این دانشگاه قبلا عضو مجمع دانشگاه های کانادا بود که در گذشته به عنوان انجمن دانشگاه ها و کالج های کانادا شناخته می شد و به دلیل موفقیت در سراسر کشور شناخته شده است. دانشگاهUFV همچنین توسط وزارت آموزش و پرورش چین به رسمیت شناخته شده است.

دانشکده های دانشگاه فریزر ولی

دانشکده های دانشگاه فریزر ولی (Fraser Valley university)

دانشکده ادبیات

دانشجویان دانشکده ادبیات UFV در این رشته تئوری و عمل را با هم می آموزند و آنچه را که از طریق فرصتهای کارآموزی و مشارکتهای آموزشی بین المللی می آموزند ، به کار گیرند.

دانشکده علوم بهداشتی

این دانشکده به دلیل استانداردهای بالای عملی ، فناوری های پیشرفته آموزشی و تحصیلات دانشجو محور، شناخته شده است. کارفرمایان ، فارغ التحصیلان این دانشکده ها را به سبب دانش گسترده ، مهارت های تفکر انتقادی ، تبحر و تجربه حرفه ایشان جذب می کنند.

دانشکده آموزش شغل حرفه ای

در این بخش، دانشکده های تجارت ، مددکاری اجتماعی و خدمات انسانی و آموزش معلم ، آموزش بزرگسالان ، مطالعات جوانان و خانواده و… وجود دارد.

دانشکده علوم

دانشکده علوم گزینه های تحصیل را در رشته های مختلف از جمله زیست شناسی ، شیمی ، علوم کامپیوتر ، ریاضیات و آمار ، فیزیک ، جغرافیای فیزیکی و مهندسی ارائه می دهد.

دانشکده آموزش تحصیلات تکمیلی

این دانشکده برنامه هایی در زمینه های زندگی کودک و سلامت جامعه و آموزش مبتنی بر آگاهی ، ارزیابی برنامه هایی در دادگستری کیفری و مطالعات اجتماعی اجرا می کند.

دانشکده آموزش کاربردی و فنی

این دانشکده انواع برنامه های لیسانس و دیپلم (برای مشاغل شناخته شده به عنوان حرفه های Red Seal) را ارائه می دهد که نیازهای صنعت را برآورده می کنند. این برنامه ها زمینه های فنی مختلفی از اتوماسیون و رباتیک تا جوشکاری را در بر می گیرد.

شرایط ورود دانشگاه فریزر ولی

شرایط ورود دانشگاه فریزر ولی (Fraser Valley university)

دانشجویان بین المللی برای تحصیل دراین دانشگاه باید شرایط زیر را داشته باشند:

فارغ التحصیلی دبیرستان

اتمام تحصیلات معادل سطح 12 دبیرستان در سیستم آموزشی کانادا برای ورود به این دانشگاه لازم است. دانش آموزان باید متن تاییدیه ی دیپلم خود را به UFV ارسال کنند.

مهارت در زبان انگلیسی

زبان آموزش در UFV انگلیسی است. بنابراین ، دانش آموزان باید مهارت زبان انگلیسی خود را قبل از اینکه در دانشگاه UFV پذیرفته شوند ، ثابت کنند. آنها می توانند این کار را با کسب نمرات کافی از یکی از آزمونهای استاندارد بین المللی زبان انگلیسی آیلتس ، تافل و … امکانپذیر نمایند.

اگر داوطلبان در موسسه ای غیر از UFV امتحان انگلیسی دهند ، باید متن رسمی یا نتیجه امتحان را به این دانشگاه ارائه دهند. واحد تست نتایج آزمون را مستقیماً به UFV منتقل می کند. نتایج بدست آمده بیش از دو سال برای اثبات مهارت زبان در نظر گرفته نمی شوند.

آموزش زبان انگلیسی (ELS)

دانشجویان می توانند از گزینه های آموزش و توسعه و آماده سازی زبان انگلیسی که UFV برای این منظور طراحی کرده است ، در جهت بهبود زبان انگلیسی خود برای پیشرفت در حرفه خود و یا ادامه تحصیل در دانشگاه استفاده کنند.

UFV برنامه های فشرده انگلیسی برای دانشجویان بین المللی ، به شکل تمام وقت از سطح مقدماتی تا دانشگاه را ارائه می دهد. به این ترتیب دانشجویان می توانند به برنامه های درجه یک دانشگاه دسترسی پیدا کنند.

بورسیه تحصیلی و بودجه دانشگاه فریزر ولی

بورسیه تحصیلی و بودجه دانشگاه فریزر ولی (Fraser Valley university)

بورسیه تحصیلی بین المللی کارشناسی ارشد

به منظور پاداش موفقیت تحصیلی ، این دانشگاه 15 بورس تحصیلی ورودی به ارزش 1000 دلار کانادا را به 10 دانشجوی برتر بین المللی موفق از دبیرستان های شناخته شده با حداقل معدل تحصیلی 3.33 (B +) ارائه می دهد.

کلیه دانشجویان بین المللی که برای UFV اقدام می کنند و شرایط مربوطه را دارند ، بطور خودکار برای بورس تحصیلی در نظر گرفته می شوند. بورس های تحصیلی به صورت وام تحصیلی برای تحصیلات ترم دوم دانشجویان در UFV داده می شود.

بورسیه تحصیلی ورودی دیپلم دبیرستان بین المللی

4 دانش آموز برتر بین المللی که از یک دبیرستان بین المللی فارغ التحصیل شده و درهمان سال با تکمیل تمام درس های کلاس 12 با مدرک دیپلم معادل دیپلم دبیرستان بریتیش کلمبیا و حداقل معدل تحصیلی 3.33 (B +) به UFV مراجعه کنند، یک بورس تحصیلی هزار دلاری دریافت می نمایند.

بورسیه تحصیلی موفقیت دانشجویی بین المللی

به دو دانشجوی خارجی که رتبه ی اول دانشگاه UFV را کسب نموده و در رشته ی دانشگاهی خود موفقیت تحصیلی متمایزی از خود نشان داده اند (با حداقل معدل 3.67) و قصد ادامه تحصیل در UFV را دارند ، بورس تحصیلی به ارزش 1000دلار کانادا تعلق می گیرد.

بورسیه های تحصیلی دیگر

UFV بورسیه های متنوعی را برای دانشجویان خود ارائه می دهد:

بورسیه تحصیلی کمک مالی دانشجویان بین المللی

دانشجویان بین المللی با حداقل معدل 3.0 نمره علمی واجد شرایط کمک مالی هستند. ارزش این کمک هر ساله بر اساس بودجه ی مالی دانشگاه متفاوت است.

کمک مالی Mizue Tominaga برای دانشجویان بین المللی

دانشجویان بین المللی که در کارهای داوطلبانه و رهبری گروهی یا مشارکت داوطلبانه در مراسمات دانشگاه UFV شرکت می کنند ، واجد شرایط بورسیه تحصیلی هستند که ارزش آن هر ساله بر اساس میزان بودجه ی مالی دانشگاه تعیین می شود.

نتایج تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فریزر ولی

نتایج تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فریزر ولی (Fraser Valley university)

UFV به دانشجویان کمک می کند تا تجربه ای کسب کنند که به رزومه ی آنها کمک کند و آنها را برای دنیای تجارت آماده کند. برنامه آموزش مشارکتی ، همراه با کارفرمایان از همه بخش ها ، فرصت های شغلی حرفه ای ، انضباطی ، مربوط به شغل و حقوق را به دانشجویان ارائه می دهد و آنها را قادر می سازد تا تحصیلات آکادمیک خود را به سطح عملی برسانند.

دانشجویان همچنین می توانند در مشاغل نیمه وقت مستقر در دانشگاه مرتبط با برنامه تحصیلی خود کار کنند. این گزینه های یادگیری کار در برنامه درسی انعطاف پذیر است ، ضمن ایجاد تجربه کاری ، ارتباطات و مراجع برای سایر مشاغل یا تحصیلات تکمیلی ،برای دانشجویان امکان کار با دانشگاهیان و سایر کارکنان را فراهم می کنند.

خدمات شغلی دانشگاه فریزر ولی (Fraser Valley university)

خدمات شغلی منابع مختلفی را به دانشجویان و دانش آموختگان ارائه می دهد. خدمات مربیگری شغلی برای کمک به دانشجویان در هر مرحله از مراحل کاریابی در دسترس است. در عین حال ، دانشجویان می توانند از نظر برنامه ریزی شغلی یا تعیین اهداف شغلی از خدمات مشاوره شغلی دانشگاه بهره مند شوند.

خدمات شغلی دانشگاه فریزر ولی

برنامه مربیگری شغلی

مصاحبه 30 دقیقه ای دانشجویان و دانش آموختگان با مربی شغلی ، راهنمایی هایی در مورد زیر ارائه می دهد:

  • نوشتن رزومه
  • نوشتن انگیزه نامه
  • مهارت مصاحبه
  • مهارت های کاریابی
  • کارت ویزیت دانشجویی

دانشجویان می توانند کارت ویزیت دانشجویی UFV خود را از طریق مرکز شغلی UFV دریافت کنند. کارت ویزیت ابزاری اساسی برای تأثیرگذاری بر کارفرمایان در مصاحبه های شغلی یا ایجاد شبکه های شغلی است. کارت ویزیت دانشجویی UFV کارت ویزیت حرفه ای است که به طور خاص برای دانشجویان UFV طراحی شده است.

برنامه همکار شغلی

همتایان شغلی در تهیه رزومه و انگیزه نامه و همچنین تشویق برنامه مربیگری همتایان و سایر خدمات و برنامه های مرکز شغلی برای دانشجویان ، کمک های فردی به دانش جویان ارائه می دهند.

 

امتیاز خود را ثبت کنید


چه قدر این پست برایتان مفید بود؟
5 از 5 با 1 رای

اولین کسی باشید که برای این پست کامنت میگذارید!
تماس با ما
درخواست مشاوره رایگان

ما همراه شما خواهیم بود

برای دریافت مشاوره رایگان، این فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان الو اپلای در سریعترین زمان، با شما تماس بگیرند

آدرس: تهران, میدان ونک, خیابان گاندی جنوبی, خیابان بیست و پنجم پلاک ۲۴ طبقه 2
آدرس و لوکیشن دفتر استانبول : DAP Vadi,Z ofis ,S Blok ,No 56 Kağıthane İstanbul
021-88884645 | 021-88850364
۸ الی ۲۱
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .