whatsapp
نویسنده : شیوا داداش زاده    تاریخ انتشار : 1398/11/13    21 نظر

معروفترین آرایشگاه های زنانه در استانبول

معروفترین آرایشگاه های زنانه در استانبول

معروفترین آرایشگاه های زنانه در استانبول، شاید سوال بسیاری از گردشگران ترکیه به خصوص خانم ها باشد. ترکیه را می توان یکی از کشورهایی دانست که نه تنها در زمینه صنعت بلکه در زمینه خدمات مد و زیبایی نیز در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است.

به صورتی که شما به راحتی می توانید بهترین آرایشگاه های زنانه در استانبول را مشاهده کنید. بسیاری از افرادی قصد اخذ اقامت در ترکیه و یا اخذ شهروندی در ترکیه را دارند دوست دارند نسبت به اجاره آرایشگاه در ترکیه اقدام کنند.

ترک ها به ظاهر افراد بسیار توجه می کنند و صد البته توجه و مراقبت های زیبایی در خانم ها در ترکیه نسبت به دیگر کشورهای منطقه بسیار بیشتر است. شما می توانید بهترین خدمات آرایشی زنانه با مناسب ترین قیمت ها را در ترکیه به خصوص استانبول پیدا کنید. در این مقاله سعی شده است تا شما را با برخی از معروفترین آرایشگاه های زنانه در استانبول و همچنین چگونگی مهاجرت از طریق آرایشگری آشنا کنیم.

تاریخچه پیدایش آرایشگاه ها در ترکیه

تاریخچه پیدایش آرایشگاه ها در ترکیه

با نگاهی به تاریخ کشور ترکیه متوجه می شویم که موهای زنان قرن ها در این کشور بدون هیچ گونه مداخله ای در کوتاه کردن یا مرتب کردن تا به کمر و حتی پاشنه پا نیز می رسید و بسیار بلند بوده است. در قرن 18 در دوران زمامداری سلطان محمود دوم  و عصر لاله، زنان ترکیه توانستند نمونه هایی از مدل های موی زنان اروپایی ببینند و تحت تاثیر زنان اروپایی موهای زنان ترکیه نیز با قیچی آشنا شدند. زنان ترکیه و به خصوص زنان دربار پادشاهی شروع به کوتاه کردن موهای خود نموده و همچنین از انواع جواهرات برای تزیین موهای خود استفاده کردند. این تغییر و تحول در آرایشگری زنان از استانبول آغاز شد.

در جریان جنگ های روسیه در سال 1917، دو نفر از آرایشگر زن به استانبول فرار کردند، معروفترین آنها مایکل و جورج بودند، یک نفر نیز از دست سزار آلمان و دیگری از فرانسه گریخته و به استانبول آمدند. در آن سال تعداد آرایشگران زن در استانبول شاید بیش از 10 نفر نبود. معروفترین آرایشگر زن در آن زمان در استانبول، بلزین و شاگردش مارسال بود که در آن سال ها موفقیت چشمگیری به دست آورده بود و به شهرت چشمگیری دست یافته بود. تخمین زده می شود میزان دست مزد برای هر نفر ۱۰ کروش بود این در حالی است که روزانه وی توانسته بود ۴۵۰ لیر درآمد داشته باشد.

بهترین آرایشگاه های استانبول

آرایشگاه وی که در جاده استقلال قرار داشت در حدود ۳۰ نفر کارمند داشت. در فاصله سال های ۱۹۳۰ الی ۱۹۵۰ نام برخی از آرایشگرهای زنانه غیر مسلمان که در استانبول مشغول به کار بودند به قرار ذیل بود: Onnik، Edmon، Ferdinant، Marsel، Mina، Jorji و برادران نینو Ispiro، Viktor، Jul Halama، Hanri Kasar، Vili و … . ویلی بعدها یک مسلمان شد و نام Veli Acar را اخذ کرد.

در سال 1929، نخستین آرایشگر زنانه به آنکارا آمد Petro Vasiliç بود که بعد از اخذ شهروندی ترکیه نام  Şükrü Moray را برای خود برگزید. بعد از وی از آرایشگرهای دیگر آنکارا می توان به نام های ذیل اشاره کرد: Mustafa Süsler, Celal Çınar, Fikri Erbaş و … .

در ازمیر هم می توان از آرایشگرهای بسیار معروف به مانند Şükrü Akan, Hasan Vardar, Yaşar Vicdanlı ve Bedri Öztoprak نام برد که از ۶۰ سال پیش به این سمت خدمات بسیار گرانبهایی را در این صنعت به زنان و مردان ترکیه داده اند. همان طور که بسیاری از افراد به دنبال اسم سالن زیبایی در ترکیه هستند به دنبال آرایشگر مرد در ترکیه نیز هستند.

معرفی معروفترین آرایشگاه های زنانه در استانبول

در اینجا به معرفی بهترین آرایشگران زن در استانبول که کاشت ناخن در استانبول را نیز انجام می دهند، می پردازیم. خوانندگان زن ما می توانند به راحتی در این قسمت به سوال خود مبنی بر این که چطور بهترین آرایشگاه زنانه استانبول را پیدا کنیم؟ اسم آرایشگاه زنانه ترکیه و … پاسخ یابند. شما می توانید آرایشگاه زنانه زیر را مورد بررسی قرار دهید و از بین آنها یکی را انتخاب نمایند.

آرایشگاه سان در آجی بادم

 آرایشگاه سان که اخیرا در استانبول بسیار محبوب و مشهور شده است یکی از بهترین آرایشگاه های زنانه در استانبول می باشد. در سال های اخیر بسیاری از بازیگران و هنرمندان در استانبول ترجیح می دهند از خدمات زیبایی این آرایشگاه استفاده نمایند. به خصوص با اشتراک گذاری این هنرمندان در شبکه های اجتماعی این آرایشگاه محبوبیت بسیار بالایی را به دست آورده است. اگر به دنبال جایی برای کوتاهی و رنگ کردن موهای خود در استانبول هستید به شما پیشنهاد می کنیم از کارهای این آرایشگاه دیدن کنید. همچنین این آرایشگاه از معروفترین آرایشگاه های زنانه در استانبول در زمینه مدل موهای عروس، رنگ مو و مراقبت زیبایی روزانه می باشد.

آدرس : استانبول، جاده آجی بادم، بیاز کوشک، پلاک ۱۰۳

شماره تلفن:  902165453748+

آرایشگاه سان در آجی بادم

آرایشگاه شکر توپراک در کدی کوی

این آرایشگاه در منطقه کدی کوی استانبول واقع شده است. کسانی که به دنبال روشن کردن موهای خود در استانبول هستند در این آرایشگاه منحصر به فردترین خدمات را می توانند دریافت کنند. این آرایشگاه با داشتن کارمندان بسیار حرفه ای می تواند هر روز برای ده ها مشتری جلب رضایت خاطر فراهم کند. رنگ مو، کوتاهی مو، انواع شنیون ها، انواع کراتین ها، انواع تاتوها،آرایش دایم، کاشت و ترمیم ناخن و … از خدمات این آرایشگاه می باشد.

آدرس: استانبول، کدی کوی، محله فنریولو،جاده فاحرالدین کریک گوکای، پلاک ۵۰/۱

شماره تلفن:  902163867021+

آرایشگاه ارهان دلان در بشیکتاش

این آرایشگاه نیز که در منطقه بشیک تاش واقع شده است یکی از معروفترین آرایشگاه های زنانه در استانبول می باشد. به دلیل کادر مجربی (به خصوص در زمینه مو) که دارد به راحتی می توانید موارد مربوط به زیبایی خود را به آنها بسپارید. البته لازم به ذکر است که این آرایشگاه زنانه در استانبول امکان رزرو وقت اینترنتی و آنلاین را نیز فراهم کرده است.

آدرس: استانبول، بشیک تاش، کوروچشمه، خیابان کیرباش پلاک ۶

تلفن: 90212257460607+

آرایشگاه مالی در آوجیلار

این آرایشگاه به خصوص در زمینه مراقبت از بدن، مو و میکاپ صورت به صورت تخصصی و حرفه ای کار می کند. می توان گفت که با تجربه بالغ بر ۳۵ سال کادر این آرایشگاه خدمات بسیار تخصصی را به خانم ها ارایه می کنند. تمام کادر این آرایشگاه دارای مدارک آرایشگری بین المللی می باشند. و این می تواند یکی از دلایلی باشد که از سوی خانم ها بسیار ترجیح داده می شود. البته لازم به ذکر است که در این آرایشگاه خدمات سولاریوم نیز انجام می شود.

آدرس: استانبول، آوجیلار، خیابان سلوی، مرکز خرید پلیکان، پلاک ۲۵-ای-۲۵

تلفن:   902126202686+

آرایشگاه بایرام بال در بایرام پاشا

این آرایشگاه بزرگترین آرایشگاه زنجیره ای در ترکیه می باشد که خدمات مراقبتی زیبایی برای خانم ها انجام می دهد به خصوص در زمینه امور مربوط به موی خانم ها بسیار معروف می باشد. البته باید در نظر داشته باشید که شعبات بایرام بال هم مربوط به خانم ها و هم مربوط به آقایان می باشد. در صورتی که به دنبال بهترین آرایشگاه در آنتالیا هستید این مورد می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

آدرس: استانبول، بایرام پاشا، کوجاتپه، مرکز خرید فروم استانبول پلاک ۳۴۰۴۵

تلفن:  902124370001+

آرایشگاه بلک و وایت در خیابان بغداد

این آرایشگاه  از سال 1992 در استانبول مشغول به کار می باشد. شاید یکی از دلایل موفقیت این آرایشگاه استفاده و به کارگیری کادری مجرب در زمینه خدمات زیبایی بانوان می باشد. علاوه بر قدمت بالا این آرایشگاه توانسته است که خود را با نیازهای به روز بانوان در زمینه مد، زیبایی و خدمات مراقبتی همسو نگه دراد.
آدرس: استانبول، جاده بغداد، سوآدیه خیابان نوتر پلاک ۲۸ب
تلفن: 902163858463+

آرایشگاه ایرانی در استانبول ترکیه

در استانبول شما به راحتی می توانید به آرایشگاه های ایرانی دسترسی داشته باشید به مانند آرایشگاه شهره صولتی در استانبول و یا سالن زیبایی آفرودیت . در این مورد به چند نکته توجه داشته باشید که در این سالن ها هم آرایشگران ایرانی و هم ترک به انجام خدمات می پردازند البته بیشترین کارمندان را ایرانیان تشکیل می دهند. در این میان سالن زیبایی تیراژه استانبول علاوه بر امور زیبایی دوره های آموزشی بسیار حرفه ای را زیر نظر برجسته ترین آرایشگران ترک برای ایرانیان برگزار می کند. شما علاوه بر استانبول آرایشگاه هایی در آنتالیا که کارکنان ایرانی دارند را نیز به راحتی می توانید پیدا کنید.

آرایشگاه ایرانی در استانبول ترکیه

هزینه خدمات زیبایی معروفترین آرایشگاه های زنانه در استانبول

 • سشوار مابین ۲۰ الی ۵۵ لیر
 • اصلاح صورت و ابرو مابین ۴۰ الی ۱۰۰ لیر
 • بافت مو مابین ۷۰ الی ۲۸۰ لیر
 • شینیون مو مابین  ۱۰۰ الی ۲۵۰ لیر
 • کوتاهی مو مابین ۱۰۰ الی ۳۰۵ لیر
 • رنگ ریشه مو مابین ۱۱۵ الی ۳۲۵ لیر
 • رنگ کل مو مابین ۲۳۰ الی ۵۲۰ لیر
 • های لایت مو مابین ۲۳۰ الی ۵۲۰ لیر
 • کراتین مو مبین ۵۰۰ الی ۱۱۰ لیر
 • مانیکو مابین ۳۰ الی ۱۵۰ لیر
 • پدیکور مابین ۳۰ الی ۱۵۰ لیر
 • لاک ژل دست مابین ۳۰ الی ۱۵۰ لیر

چه قدر این پست برایتان مفید بود؟
4.3 از 5 از 96 رای


مشاوره رایگان (الو اپلای)

اشتراک این مطلب

پاسخگوی سوالات شما در الواپلای هستیم

سوال شما توسط کارشناسان الواپلای پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود.

21

نظرها

 1. فاطمه نجاریان 1400-05-27 در 1:42 ق.ظ

  باسلام ببخشید من قصد زدن شعبه آموزشگاه آرایشگری وماساژ در ترکیه شهراستانبول دارم
  ازایران که درخواست شعبه بزنم آیا دراستانبول
  هم باید شرکت ثبت کنم ومجوز جدا بگیرم
  ۰۹۲۱۲۵۶۶۵۰۲

  • شیوا داداش زاده 1400-06-03 در 4:32 ب.ظ

   سلام
   برای انجام هر کاری در ترکیه باید در ابتدا ثبت شرکت انجام بدید.

 2. سلام من قصد مهاجرت به ترکیه رو دارم ومیخوام بدونم برای کار در سالن های ترکیه کاشت ناخن بیشتردارامد داره یا اکستنشن مژه؟
  ممنونم اگر راهنمایی کنید

 3. اکرم عبدالهی 1399-03-12 در 4:24 ب.ظ

  دنبال کار ارایشگری در ترکیه هستم

 4. سلام دوستان مراسم عقد من قراره ترکیه بر گزار بشی کسی یه میکاپ کار حرفه ای تو استانبول سراغ داره؟لطفا راهنمایی کنید

  • شیوا داداش زاده 1399-02-07 در 3:46 ب.ظ

   سلام
   برای گرفتن آدرس و شماره تلفن میکاپ کار در استانبول با موسسه تماس بگیرید.
   0218884645

 5. علئ اكبر كاظمي 1398-11-07 در 11:05 ب.ظ

  سلام من آرایشگاه میخوام در نیشانتاشئ بزنم دنبال یک رنگ کار خوب هستم و آقا باشه

 6. سلام وقت بخیر .من بصورت تخصصی و با مدرک بین المللی کار کراتین انجام میدم .شرایط مهاجرت به ترکیه و کار به چه طریقی هست ؟

  • سلام
   وقتتون بخیر
   برای کار در ترکیه شما نیاز به اخذ اجازه کار در ترکیه از طریق یک شرکت ترک دارید. که برای این کار بهتر است در ابتدا اقدام به اخذ اقامت در ترکیه نمایید بعد از خود ترکیه اقدام به یافتن یک کارفرما برای استخدام کنید

 7. سلام من ارایشگر هستم ودر حد حرفه ای بلد هستم ومهارت هفت قلم دارم با مدارک دنبال کار در ترکیه هستم لطفا راهنماییم کنید

 8. سلام من دنبال یه آرایشگاه ایرانی هستم برای استخدام تپ ترکیه استانبول میشه راهنماییم کنید

  • مدیر سایت 1398-08-26 در 8:47 ق.ظ

   این مورد رو توی گروه ها و کانال های کاریابی ایرانیان ترکیه پیگیری کنین

   • سلام. ببخشید لطف میکنید معرفی کنید کانال و گروه کاریابی درترکیه برای ایرانیان رو

   • شیوا داداش زاده 1399-03-04 در 3:11 ب.ظ

    سلام
    با عذرخواهی جای مطمن رو در این زمینه نمی تونیم معرفی کنیم

 9. fariba golmohamady 1398-07-30 در 9:34 ق.ظ

  سلام من تهران هستم پانزده ساله سالن دار هستم میخوام مهاجرت کنم استانبول به کار نیازدارم کار تاتو صورت انجام میدم بصورت حرفه ی هرکات و میکاپ دوست داشتید پیجمو براتون میفرستم اگر اوکی بودید خبر بدیدaroos_arike

  • سلام ، سالن های زیادی در استانبول فعال هستند و به صورت حرفه ای دارن کار میکنن شما میتونین بیاین استانبول و مستقیم باهاشون صحبت کنین و نمونه کاراتون رو نشون بدین و همکاری رو شروع کنین

   • سلام. من ناخنکار هستم و میخام مهاجرت کنم استانبول. چطور میتونم برای همکاری اقدام کنم؟

   • مدیر سایت 1398-10-24 در 3:42 ب.ظ

    سلام با دفتر تهران تماس بگیرین تا در این خصوص راهنمایی کنند