whatsapp
الو اپلای
دانشگاه فنشاو کالج Fanshawe college

نویسنده :  شیوا داداش زاده

بروزرسانی شده در :  17 اسفند 1399

تعداد نظرات :  0

فنشاو کالج Fanshawe college

بررسی کلی

فنشاو کالج Fanshawe college از معتبر ترین مراکز آموزشی برای تحصیل در کانادا و در شهر انتاریو لندن که تقریبا ۲ ساعت با آبشار نیاگارا و ایالت متحده آمریکا فاصله دارد قرار گرفته است. لندن با دریاچه ها منظره های بی نظیر و پارک های وسیع آن به عنوان یک شهر جنگلی معروف است و در عین حال این شهر به عنوان مرکز فرهنگ، کار و تجارت شناخته شده است. در کالج Fanshawe از ۱۰۰ کشور مختلف جهان ۶۵۰۰ دانشجوی خارجی مشغول تحصیل هستند و به صورت کلی این دانشگاه دارای ۲۱۰۰۰ دانشجوی بومی و خارجی است.

پردیس Fanshawe college

پردیس های این کالج در مرکز شهر لندن قرار دارد و همچنین در جنوب لندن، ووداستوک و توماس چند پردیس دیگر نیز وجود دارد. کالج Fanshawe یکی از بزرگترین موسسه های آموزشی در کانادا است که در مقاطع، لیسانس، فوق لیسانس و فوق دیپلم بیش از ۲۰۰ رشته آموزشی ارائه می دهد.

پردیس Fanshawe college

امکانات دانشگاه فنشاو کالج

Fanshawe college در یک فضای باز و در دل طبیعت به مساحت ۴۰۰۰۰ مترمربع تاسیس شده است و پردیس اصلی این دانشگاه از تمامی امکانات پیشرفته روز و تکنولوژی های مدرن و تمامی امکانات ورزشی در زمینه دوومیدانی برخوردار است. دانشجویان برای اقامت می توانند خوابگاه های دانشجویی و یا اجاره ی خانه را انتخاب کنند. برای همه دانشجویان یک کارت اتوبوس شهری داده می شود تا رفت و آمد دانشجویان به مراکز ورزشی و تفریحی راحت تر شود. علاوه بر مرکز دانشجویان بین المللی، تیم های ورزشی و علمی دیگر نیز برای دانشجویان خارجی در نظر گرفته شده است تا دانشجویان بتوانند از اوقات فراغت خود به نحو احسن استفاده کنند.

امکانات دانشگاه Fanshawe college

چشم انداز دانشگاه فنشاو کالج

Fanshawe college با به کار گیری روش نوین آموزشی یعنی التقاط آموزش و شیوه های استخدام، دانشجویان را برای ورود به بازار کار و استخدام آماده می کند. مرکز تحقیقاتی و پژوهشی Fanshawe college ارتباط دانشجویان و کارفرمایان صنایع و شرکت ها را فراهم می کند و بدین صورت دانشجویان از نزدیک با مسائل و مشکلات واقعی در دنیای کار روبه رو می شوند و در حل این مشکلات راه کارهای سودمندی ارائه می دهند.

Fanshawe college که عضو کانون آموزش بین المللی کانادا می باشد برای دانشجویان فرصت های پیشرفت زیادی فراهم می کند از جمله دانشجویان می توانند در برنامه های تبادل دانشجو در بین کشورهای اسکاندیناوی، آمریکای جنوبی و کشورهای اروپایی شرکت کنند. همچنین از بورسیه تحصیلی و برنامه های انتقال دانشجو در بین دانشگاه های کانادا و بیش از ۵۰۰ دانشگاه جهان بهره مند شوند.

University Fanshawe college

Fanshawe college دانشجویان را به عنوان یک متخصص حرفه ای برای ورود به بازار کار آماده میکند. نود درصد دانشجویان فارغ التحصیل از این دانشگاه ۶ ماه بعد از اتمام دوره تحصیل وارد بازار کار شده اند و ۸۵ درصد کارفرمایان رضایت خود را از این دانشجویان اعلام کرده اند. کانون فارغ التحصیلان Fanshawe college با ۱۸۴۰۰۰ عضو از سراسر دنیا، ارتباط دانشجویان با این دانشگاه را بعد از فارغ التحصیلی پایدار نگه داشته است.

رشته های تحصیلی در Fanshawe college

رشته های تحصیلی در Fanshawe college

در مقطع فوق دیپلم، کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری بیش از ۲۰۰ رشته دانشگاهی در این کالج وجود دارد.
رشته های موجود در مقطع کارشناسی Fanshawe college
فن آوری کاربردی، بیوتکنولوژی
مدیریت و حسابداری
مدیریت و بازاریابی دیجیتال
مدیریت منابع انسانی
معماری
معماری داخلی

شرایط ورود و پذیرش دانشگاه فنشاو کالج

شرایط ورود و پذیرش Fanshawe college

دریافت نمره بالا در امتحان آیتلس و تافل برای بیشتر رشته های موجود در این کالج جزء ضروریات است. برای اکثر رشته ها دریافت نمره ۶.۰ کافی ست اما برای برخی رشته ها نمره بالاتر از آن لازم است.
نمره قابل قبول برای ورود به رشته های فوق دیپلم Fanshawe college
تافل: ۵۵۰ pbt, 79_ ibt
آیتلس ۶.۰ و در هیچ کدام از دوره ها امتیاز پایین تر از ۵.۵ نداشته باشند
کامبریج: ۱۶۹
نمره قابل قبول برای ورود به رشته های کارشناسی Fanshawe college
تافل:۵۶۰ _ pbt, 86_ ibt
کامبریج: ۱۷۹
نمره قابل قبول برای ورود به رشته های کارشناسی ارشد Fanshawe college
تافل: ۵۷۹_ pbt, 88_ ibt
آیتلس: ۶.۵
کامبریج: ۱۷۹

هزینه های تحصیل و اقامت دانشگاه فنشاو کالج

هزینه های تحصیل و اقامت

در Fanshawe college برای هر رشته و نسبت به مقطع تحصیلی هزینه ها متفاوت است. مثلا برای رشته های فوق لیسانس :
هزینه های تحصیل از ۱۶۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ دلار کانادا
هزینه های اقامت و زندگی ۱۰۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ دلار کانادا
هزینه کتاب و دیگر مخارج ۵۰۰ تا ۲۰۰۰دلار کانادا

تحصیل در خارج از کشور

Fanshawe college یکی از اعضای مورد احترام کانون آموزش بین المللی کانادا می باشد. و این همکاری به معنای توجه این کالج به اهمیت تحصیل در خارج از کشور را نشان می دهد. Fanshawe college در ۱۶ کشور جهان از جمله اروپا، آمریکای لاتین و آسیا با ۲۶ دانشگاه قرارداد همکاری دارد. این کالج با بکار گیری برنامه های انتقال دانشجو به خارج از کشور، به دانشجویان در کشف جهان و آشنایی با فرهنگ های مختلف در دیگر کشورها کمک می کند. همچنین به دانشجویان کمک می کند تا تجربیات کاری متفاوتی قبل از پیدا کردن شغل مناسب به دست آورند و این اقدام در بهتر شدن رزومه کاری آنها نقش بسزایی دارد.

Fanshawe college برای دانشجویان در بیشتر کشورهای جهان از جمله : برزیل، اکوادور، ژاپن، سوئد، ایرلند، فنلاند، فرانسه، بلژیک، آلمان، اسپانیا و انگلستان برنامه های انتقال دانشجو به صورت دوره ای در نظر گرفته است. دانشجویانی که نمی خواهند به طور کامل دوره انتقالی را بگذرانند می توانند این دوره را به صورت دوره های ماهیانه در فنلاند هندوستان و ژاپن سپری کنند.

رشته های تحصیلی در Fanshawe college

بورس های تحصیلی Fanshawe college

بر اساس موفقیت و مهارت دانشجویان در هر یک از این بخش ها بورس ویژه در نظر گرفته شده است
بورس موفقیت بین المللی
بورس موفقیت در زبان ترکی استانبولی
بورس موفقیت در زبان ژاپنی
بورس موفقیت در زبان ویتنام
بورس موفقیت در زبان آمریکای لاتین
بورس موفقیت در زبان چینی
بورس EAP
بورس موفقیت در زبان برزیلی
و برخی از بورس های تحصیلی دیگر نیز وجود دارد که مختص بعضی از رشته ها می باشد و برای هر مقطع تحصیلی به طور جداگانه در نظر گرفته شده است.

بورس های تحصیلی Fanshawe college

نتایج استخدامی فارغ التحصیلان Fanshawe college

فنشاو کالج Fanshawe college برای آماده سازی دانشجویان برای ورود به بازار کار و استخدام برنامه های مختلفی در نظر گرفته است. در کنار برنامه های ویژه و سمینار ها که برای پیشرفت علمی و تجربی دانشجویان برگزار می شود، از دیگر فعالیت های این دانشگاه برای آماده سازی دانشجویان برای ورود به بازار کار برگزاری نمایشگاه های مختلف برای برقراری ارتباط بین دانشجویان و کارفرمایان صنایع و شرکت ها می باشد.

دانشجویان می توانند در طول هفته ۲۰ ساعت و برای روزهای تعطیل بین دو ترم ۴۰ ساعت در هفته بیرون از دانشگاه کار کنند.
دانشجویان خارجی می توانند بعد از اتمام تحصیل برای دریافت ویزای کار به مدت ۳ سال درخواست دهند.
رضایت دانشجویان از تحصیل در این دانشگاه و به دست آوردن شغل بعد از اتمام دوره تحصیل در سال ۲۰۱۸ در بین ۱۹۹ دانشگاه برتر جهان بوده است.

امتیاز خود را ثبت کنید


چه قدر این پست برایتان مفید بود؟
4 از 5 با 1 رای

اولین کسی باشید که برای این پست کامنت میگذارید!
تماس با ما
درخواست مشاوره رایگان

ما همراه شما خواهیم بود

برای دریافت مشاوره رایگان، این فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان الو اپلای در سریعترین زمان، با شما تماس بگیرند

آدرس: تهران, میدان ونک, خیابان گاندی جنوبی, خیابان بیست و پنجم پلاک ۲۴ طبقه 2
آدرس و لوکیشن دفتر استانبول : DAP Vadi,Z ofis ,S Blok ,No 56 Kağıthane İstanbul
021-88884645 | 021-88850364
۸ الی ۲۱
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .