whatsapp
الو اپلای
مهاجرت به کانادا در 2021

نویسنده :  شیوا داداش زاده

بروزرسانی شده در :  9 بهمن 1400

مهاجرت به کانادا

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید الو اپلای شما را برای این انتخاب تحسین می کند. با وجود بزرگ بودن کشور کانادا، این کشور یکی از کم جمعیت ترین کشورهای جهان است که حدود 38 میلیون نفر جمعیت دارد. کانادا به طور رسمی دارای دو زبان انگلیسی و فرانسوی است و این نشان دهنده تاریخ این کشور است.

کانادا کشوری چندفرهنگی و متنوع است و به همین علت کانادا به یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجران تبدیل شده است. شهرت این کشور به عنوان یک کشور متنوع و از نظر اقتصادی با ثبات منجر به افزایش تعداد مهاجرانی شده است که این کشور را وطن خود می نامند.

در میان کشورهای OECD، کانادا بالاترین نرخ مهاجرت ها را دارد که تقریباً هر ساله 0.7 درصد به جمعیت مهاجر آن افزوده می شود. این حدود 250 هزار مهاجر جدید در سال است که شامل حدود 200 هزار کارگر موقت خارجی و 100 هزار دانشجو است. به علاوه نرخ اشتغال برای افرادی که به کانادا مهاجرت می کنند از سال 2008 به بعد همچنان درحال افزایش است.

برتریت کشور کانادا برای مهاجرت در سال های اخیر

مهاجرت به کانادا همچنان در حال افزایش است، زیرا این کشور مزایای زیادی دارد که منجر به آسایش شهروندان آن می شود. کانادا با داشتن اقتصادی قدرتمند که فرصت های بی شماری را فراهم می کند و جمعیت متنوعی از نظر فرهنگی، باعث شده که مهاجران از سراسر دنیا این کشور را مقصد خود در نظر بگیرند.

همچنین سیستم آموزشی آن باعث جذب مهاجران می شود و پایه و اساس ابتکار و پیشرفت آینده کانادا را ایجاد کرده است.

مدارک لازم جهت مهاجرت به کانادا

اگر خواهان مهاجرت به کانادا هستید بسته به نوع ویزای شما اسناد و مدارکی که باید تحویل دهید متفاوت خواهد بود. برخی از این اسناد به شرح زیر است :

 • کپی شناسنامه
 • مدارک هویتی (گذرنامه)
 • عکس در اندازه پاسپورت
 • مدارک تحصیلی
 • گواهینامه صلاحیت استانی یا سرزمینی
 • دعوت نامه از کارفرما
 • استفاده از فرم نماینده [IMM 5476]
 • سند ازدواج یا گواهی طلاق و توافق نامه جدایی حقوقی
 • اثبات توانایی مالی
 • گواهینامه تائید سلامت
 • تمکن مالی

هزینه مهاجرت به کانادا در سال 2022

هزینه مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۱

وقتی صحبت از هزینه های مهاجرت می شود، کانادا در مقایسه با سایر مقاصد محبوب مهاجرت مانند استرالیا، انگلستان و ایالات متحده هنوز هم کاملاً مقرون به صرفه است.

یک خانواده چهار نفره که به کانادا مهاجرت می کنند، در نظر دارند تقریباً 11000 دلار کانادا کمتر از یک خانواده چهار نفره که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند پرداخت کنند.

وجوه تسویه حساب شهروندی کانادا (IRCC) هر ساله تغییر می کند. در سال 2021، یک فرد مجرد بدون همسر و فرزند باید حداقل 12960 دلار کانادا پس انداز کند تا بتواند شرایط اقامت دائم را کسب کند.

یک زن و شوهر که به کانادا مهاجرت می کنند باید مبلغ حدودا 16135 دلار کانادا به عنوان صندوق تسویه حساب داشته باشند. در واقع، شما باید 3492 دلار کانادا برای هر عضو خانواده که با شما به کانادا می رود، اضافه کنید.

برسی بهترین روش های مهاجرت به کانادا

بهترین روش های مهاجرت به کانادا به شرح زیر است:

 • اکسپرس اینتری
  شما با اکسپرس اینتری میتوانید به عنوان یک فرد حرفه ای(کارگر ماهر) در شغل و حرفه خود مهاجرت کنید.
 • حمایت مالی خانواده
  شما برای مهاجرت خویشاوندان خود از جمله همسر، فرزندان، والدین، پدربزرگ و مادربزرگ و دیگران از آنها حمایت مالی کنید.
 • نامزدهای استانی
  با معرفی شدن توسط استان یا منطقه ای از کانادا مهاجرت کنید.
 • کارگران ماهر منتخب کبک
  به عنوان یک فرد ماهر در حرفه خود به استان کبک مهاجرت کنید.
 • پیلوت مهاجرت آتلانتیک
  با تحصیل و فارغ التحصیلی از دانشگاه یا کار در نیوبرانزویک، جزیره پرنس ادوارد، نوا اسکوشیا یا نیوفاندلند و لابرادور مهاجرت کنید.
 • پرستاران
  میتوانید با مراقبت از کودکان، افراد مسن یا کسانی که نیاز پزشکی دارند، مهاجرت کنید.
 • ویزا استارت اپ
  با راه اندازی مشاغل و ایجاد شغل مهاجرت کنید.
 • سلف ایمپلویت
  به عنوان نخبه در عرصه فرهنگی یا ورزشی به عنوان یک فرد مستقل و ماهر مهاجرت کنید.
 • پایلوت مهاجرت به مناطق روستایی و شمالی
  جوامع كوچكتر كانادایی كه از طریق مهاجرت از اقتصاد محلی خود حمایت می كنند.
 • پایلوت کشاورزی و مواد غذایی
  با کار در صنایع و مشاغل خاص کشاورزی، به مهاجرت بپردازید.

مهاجرت کاری به کانادا (Job Offer)

مهاجرت کاری به کانادا به طور کلی، یک پیشنهاد معتبر برای شغلی است که تمام وقت و غیر فصلی باشد یا اینکه حداقل برای یک سال باشد.

در کانادا مهارت ها در نوع 0 و مهارت سطح A یا B طبقه بندی شغلی دارند. یک پیشنهاد شغلی مورد قبول باید کتبی باشد و باید  جزئیات شغلی را که به شما پیشنهاد می دهند مشخص کند، مانند حقوق و کسر شما، وظایف شغلی شما و شرایط اشتغال، ساعت کار شما و …

مهاجرت کاری به کانادا (Job Offer)

در بیشتر موارد، پیشنهاد شغلی معتبر باید توسط ارزیابی اثر بازار کار (LMIA) پشتیبانی شود. کارفرما باید برای یکی از این موارد از استخدام و توسعه اجتماعی کانادا / خدمات کانادا اقدام کند. در صورت دریافت LMIA مثبت، باید یک نسخه کپی و یک پیشنهاد شغلی کتبی به شما بدهند.

در برخی موارد، کارفرمای شما برای حمایت از پیشنهاد شغلی شما نیازی به LMIA ندارد. در بخش Express Entry، یک پیشنهاد شغلی معتبر به شما امتیاز بیشتری در سیستم مهاجرت می دهد.

توجه: اجازه کار به تنهایی پیشنهاد شغلی نیست، حتی اگر مجوز کار آزاد باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری(express entry)

Express Entry یک سیستم آنلاین است که در مدیریت برنامه های اقامت دائم کارگران ماهر از آن استفاده می شود. نحوه کار مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری به این شکل است که؛ روند درخواست و واجد شرایط بودن، از جمله تجربه کار، آموزش و مهارت های زبان برای هر برنامه مورد بررسی قرار می گیرد.

شما به عنوان یک متقاضی این برنامه به نتایج آزمون زبان، ارزیابی تحصیلی، پیشنهادات شغلی، گواهینامه های پلیس، امتحانات پزشکی، اثبات وجوه احتیاج دارید.

اگر درخواست express entry شما تأیید شود باید در جلسه مصاحبه شرکت کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق استارت اپ(start up)

قبل از هر اقدامی بهتر است بدانید که چگونه می توانید با راه اندازی مشاغل و ایجاد شغل به کانادا مهاجرت کنید یا از کارآفرینان نوآور حمایت کنید.

در حالی که تقاضای شما برای اقامت دائم در حال بررسی است، می توانید برای ورود به کانادا و شروع استارت آپ خود، درخواست اجازه کار موقت کنید.

برای واجد شرایط شدن در برنامه ویزای start up، باید:

 • کسب و کار واجد شرایط داشته باشید
 • از یک سازمان مشخص نامه پشتیبانی دریافت کنید
 • نیازهای زبان را برآورده کنید
 • پول کافی برای سرمایه گذاری داشته باشید

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

ازدواج با یک شهروند کانادایی به شما تابعیت نمی دهد. اگر می خواهید شهروند کانادا شوید، باید مراحل مشابه دیگران را دنبال کنید. روند ویژه ای برای همسران شهروندان کانادایی وجود ندارد.

برای درخواست تابعیت باید چندین شرط را داشته باشید. شما باید در طول 5 سال، قبل از تاریخ درخواست خود، حداقل 1095 روز از نظر جسمی در کانادا حضور داشته باشید.

مهاجرت اسکیل ورکر(skilled work) به کانادا

مهاجرت skilled work نیاز به مهارت و تخصص در زمینه ای مشخص دارد. متقاضی مهاجرت skilled work باید از تجربه کاری مرتبط لازم برخوردار باشند. تجربه کار تخصصی، توانایی زبانی و تحصیلات از الزامات این برنامه ی مهاجرتی است.

کارگران ماهر فدرال افرادی هستند که تحت یکی از زبانهای رسمی کانادا دارای تحصیلات، تجربه کاری، سن و زبان مناسب هستند و تحت سیستم مهاجرت اکسپرس اینتری برای درخواست اقامت دائم انتخاب می شوند.

این برنامه مهاجرتی یکی از 3 برنامه فدرال است که از طریق Express Entry، سیستم درخواست آنلاین برای کارگران ماهر، مدیریت می شود.

مهاجرت خوداشتغالی کانادا (Self-employed)

افراد موفق در زمینه کاری چون برنامه نویسی، هنرمندان، پزشکان و پرستاران، ورزشکاران، مهندس ها می توانند این راه را برای مهاجرت به کشور کانادا را انتخاب کنند.

این کشور از مهاجران موفق در زمینه های کاری مطرح استقبال می کند. هر کدام از این حرفه ها ویزای خاص خود را می طلبد. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به هرکدام از این حرفه ها به سایت الو اپلای مراجعه فرمایید.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

کانادا بیش از 500000 دانشجوی بین المللی دارد که هم اکنون در برنامه های تحصیل در کانادا مشغول به تحصیل اند. افرادی که موفق به اخذ ویزای تحصیلی کانادا میشوند نه تنها می توانند از آموزشی در سطح جهانی بهره مند شوند بلکه این دانش آموزان و فارغ التحصیلان نیز در مسیری قرار می گیرند که ممکن است منجر به فرصت های شغلی باورنکردنی و اقامت دائم آنها در کانادا شود.

بسیاری از دانشجویان بین المللی تحصیل در کانادا را نسبت به سایر مقصد های بالقوه – مانند ایالات متحده، انگلستان، استرالیا و فرانسه – انتخاب می کنند، زیرا کانادا مزایای خاصی را ارائه می دهد که ممکن است در جاهای دیگر وجود نداشته باشد.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

دانشجویان بین المللی در کانادا می توانند در طول ترم تا 20 ساعت در هفته و در تعطیلات مدرسه مشغول به کار دانشجویی در کانادا باشند.

هزینه های تحصیل و سایر تحصیلات در کانادا، حتی برای دانشجویان بین المللی، معمولاً کمتر از سایر کشورها است.

اگر برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام می کنید، می توانید همسرتان را همراه خود ببرید. همسر شما تحت عنوان ویزای همراه به کانادا می آید و در این کشور او امکان کار کردن نیز دارد.

همچنین دانشجویان بین المللی در کانادا می توانند فرزندان خود را به کانادا بیاورند و بچه ها می توانند در یکی از مدارس ابتدایی یا متوسطه عمومی کانادا شرکت کنند.

اکنون دانشجویان پس از اتمام دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و تحصیلات تکمیلی خود می توانند از فرصت های مختلف استفاده کنند. با اتمام دوره های تحصیل در کانادا، شما همچنین می توانید از مزایای اقامت دائم (PR) بهره مند شوید.

بهترین رشته های تحصیلی برای مهاجرت به کانادا

کانادا به طور فزاینده ای به مقصد تحصیلی محبوب تبدیل شده است، به ویژه در سالهای گذشته دانشجویان بین المللی بسیاری را به خود جذب کرده است.

بهترین رشته های تحصیلی برای مهاجرت به کانادا که شانس استخدام بالایی دارند به شرح زیر است:

 1. مدیریت بازرگانی
 2. IT و علوم کامپیوتر
 3. امور مالی و حسابداری
 4. مهندسی مدیریت و مهندسی هسته
 5. پزشکی، علوم زیستی و بهداشت
 6. رسانه و روزنامه نگاری

هزینه مهاجرت تحصیلی به کانادا

هزینه مهاجرت تحصیلی در کانادا بسته به عوامل مختلفی چون مقطع تحصیلی، رشته، دانشگاه و حتی شهری که در آن تحصیل می کنید، متفاوت است.

محدوده شهریه مقطع کارشناسی 550 – 30 هزار CAD / سال و شهریه کارشناسی ارشد حدود 1075 – 65000 CAD در سال است. لیسانس های پزشکی، مهندسی و علوم اجتماعی از گرانترین برنامه های تحصیلی هستند.

هزینه های تحصیل برای رشته های محبوب در کانادا :

550 – 56،000 CAD

لیسانس در تجارت و مدیریت

1،535 – 55،500 CAD

لیسانس علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات

1،350 – 55،000 CAD

لیسانس مهندسی و فناوری

1،025 – 56،000 CAD

لیسانس علوم اجتماعی

1،780 – 53،000 CAD

لیسانس در علوم طبیعی

2،150 – 52،700 CAD

کارشناسی ارشد در تجارت و مدیریت

2،150 – 52،500 CAD

کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات

،150 – 52،500 CAD

کارشناسی ارشد مهندسی و فناوری

2،150 – 58،300 CAD

کارشناسی ارشد پزشکی و بهداشت

150 – 37،000 CAD

کارشناسی ارشد علوم اجتماعی

لیست مقرون به صرفه ترین دانشگاه های کانادا :

1،715 – 20،050 CAD

دانشگاه مموریال نیوفاندلند

3،750 – 27،600 CAD

دانشگاه رجینا

3،750 – 27،600 CAD

دانشگاه Royal Roads

4،110 – 24،000 CAD

دانشگاه ساسکاچوان

– 17،250 CAD

دانشگاه آتاباسکا

هزینه های تحصیل در دانشگاه های دارای رتبه برتر در کانادا :

750 – 57،050 CAD

دانشگاه تورنتو

1300 – 52،300 CAD

دانشگاه بریتیش کلمبیا

230 – 58300 CAD

دانشگاه مک گیل

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی

برنامه های سرمایه گذاری و کارآفرینی مهاجرت به تجار اجازه می دهد تا به کانادا مهاجرت کنند. کانادا چند ویزای مختلف سرمایه گذاری به عنوان گزینه مهاجرت به کانادا ارائه می دهد.

برنامه سرمایه گذاران مهاجر (IIP) برای افراد باتجربه تجاری است که می توانند “با سرمایه گذاری در اقتصاد کانادا” به “رشد و شکوفایی بلند مدت کانادا” کمک کنند.

12 برنامه مختلف وجود دارد، همه با الزامات مختلف که هر استان یک برنامه سرمایه گذاری دارد که شرایط  متفاوت از یکدیگر را دارند.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی

ویزای سرمایه گذاران کانادایی گزینه ای برای افرادی است که علاقه مند به آوردن تجارت خود به کانادا هستند، مایل به شروع کار، راه اندازی حق رای دادن، واردات حق رای دادن یا افتتاح شعبه تجارت در کانادا هستند.

ویزای سرمایه گذار دو نوع دارد:

 1. سرمایه گذاری در دولت
 2. سرمایه گذاری در تجارت

برای سرمایه گذاری در دولت، باید 150 هزار – 800 هزار $ CAD به دولت کانادا ارائه دهید و پس از مدتی دولت اقامت دائم شما را فراهم می کند.

برای اینکه بتوانید ویزای سرمایه گذار را برای افتتاح مشاغل واجد شرایط کنید، باید مدرک تامین مالی 350 هزار – 800 هزار $ CAD را ارائه دهید.

همچنین باید ارزش خالص داریتان را تأمین کنید که این مبلغ می تواند (بسته به استان مورد نظر شما) از 350 هزار – 1 میلیون و 600 هزار $ CAD باشد.

مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

بر اساس برنامه های حمایت مالی خانواده، یک شهروند کانادایی یا یک مقیم دائم کانادا، 18 ساله یا بیشتر می تواند اعضای خاصی از خانواده خود را حمایت کند تا اقامت دائم کانادا را بگیرند. با اخذ این نوع اقامت دائم، آن افراد از خانواده می توانند در کانادا زندگی، تحصیل و کار کنند.

حامیان مالی از نظر مالی مسئولیت پذیر هستند و اسپانسر کلیه مسئولیت های مالی مربوط به خویشاوند خود را پس از ورود وی به کانادا بر عهده می گیرد.

برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ، شهروند کانادایی یا اقامت دائم، باید قرارداد حمایت مالی را با بستگان امضا کنید تا حمایت شود و در صورت لزوم اسپانسر را متعهد می کند تا از اقوام حمایت مالی کند.

در این توافق نامه همچنین گفته می شود كه فرد مقیم دائم می شود تمام تلاش خود را برای حمایت از زندگی خود انجام خواهد داد.

مهاجرت به کانادا از طریق تولد فرزند

مهاجرت به کانادا از طریق تولد فرزند

کانادا یکی از معدود کشورهایی است که اگر فرزند شما در آنجا متولد شود، تابعیت اتوماتیک می دهد، حتی اگر شما شهروند کانادا نباشید؛ اما فقط به این دلیل که فرزند شما در کانادا متولد شده است به این معنی نیست که شما می توانید به طور خودکار در این کشور بمانید و شهروند کانادا شوید.

در بیشتر موارد، اگر قبلاً اقامت دائم یا تابعیت کانادا را ندارید، حتی اگر فرزند شما در اینجا متولد شده باشد، باید فرزند خود را به کشور مبدا خود برگردانید.

انواع ویزا کانادا

قبل از اقدام برای ویزای کانادا، ابتدا باید بدانید که می خواهید برای کدام ویزا اقدام کنید.

در اینجا انواع ویزاهای کانادا آورده شده است:

 • ویزاهای بازدید کننده
 • ویزای دانشجویی
 • ویزاهای کاری
 • ویزای اقامت دائم
 • ویزای مهاجرت تجاری
 • ویزای برنامه Express Entry

شما باید موردی را انتخاب کنید که متناسب با انگیزه این باشد که چرا می خواهید به کانادا بروید.

اخذ ویزای دائم کانادا

اقامت دائم در کانادا وضعیتی است که به شخصی که شهروند کانادا نیست حق زندگی و کار در کانادا را بدون محدودیت زمانی برای اقامت خود می دهد.

برای تبدیل شدن به یک مقیم دائم، یک تبعه خارجی باید تحت یکی از چندین برنامه برای مهاجرت، پناهنده و شهروندی کانادا (IRCC) که قبلا به عنوان شهروندی و مهاجرت کانادا شناخته می شد، اقدام کند.

اخذ ویزای دائم کانادا

علاوه بر حق اقامت اعطا شده در کانادا، از مزایای اصلی اقامت دائم، واجد شرایط بودن برای درخواست تابعیت کانادا پس از یک دوره مشخص اقامت دائم است.

اگر خارج از کانادا هستید می توانید با مراجعه به یک کنسولگری یا دفتر کنسولی کانادا، شرایط خود را برای مهاجرت دائمی به این کشور بسنجید.

اخذ ویزای موقت کانادا

ویزای اقامت موقت (TRV) یک سند رسمی قانونی است که توسط یک دفتر ویزا صادر می شود و در گذرنامه شخص قرار می گیرد تا نشان دهد که وی شرایط پذیرش به عنوان اقامت موقت در کانادا را داشته است.

داشتن TRV ورود به کانادا را تضمین نمی کند. پذیرش اتباع خارجی به عنوان اقامت موقت در کانادا یک امتیاز است نه یک حق

انواع ویزای موقت کانادا

 • ویزای کار کانادا
 • ویزای توریستی کانادا
 • ویزای مولتیپل کانادا
 • سوپر ویزای والدین
 • ویزای تحصیلی کانادا

نحوه امتیازبندی مهاجرت به کانادا

افرادی که شور و نشاط لازم برای درخواست اقامت دائم در کانادا را دارند، می توانند از طریق برنامه Express Entry یا برنامه های نامزد استانی (PNP) اقدام کنند.

برنامه Express Entry بر اساس نمره CRS (سیستم جامع رتبه بندی) برای انتخاب نمایه های مناسب بیان نامزدهای شایسته کار می کند.

اگر می خواهید درخواست مهاجرت به کانادا را بدهید، بهتر است بدانید که فاکتورهایی تعیین کننده مهاجرت شما هستند. به این معنی که مهاجرت شما به کانادا تحت تأثیر مشخصات شما قرار خواهد گرفت.

امتیازات لازم برای ثبت درخواست مهاجرت به کانادا شامل واجد شرایط بودن است که حداقل امتیاز پذیرش 67 امتیاز از 100 است.

برای درخواست ویزای کانادا باید حداقل 67 امتیاز را با توجه به شرایط مختلف کسب کنید. برنامه شما کاملاً به 6 عامل زیر بستگی دارد:

 • عامل 1: سن
 • عامل 2: آموزش
 • عامل 3: تجربه
 • عامل 4: مهارت های زبان
 • عامل 5: اشتغال مرتب در کانادا [تأیید LMIA]
 • عامل 6: سازگاری

محاسبه انلاین امتیاز مهاجرت به کانادا در ۲۰۲۱

محاسبه انلاین امتیاز مهاجرت به کانادا در ۲۰۲۱

برای محاسبه انلاین امتیاز مهاجرت به کانادا در ۲۰۲۱ در ماشین حساب CRS (سیستم رتبه بندی جامع) تغییراتی ایجاد شد. بر اساس آن، افراد باید حداقل 67 امتیاز کسب کنند تا بتوانند به عنوان کارگران ماهر به کانادا مهاجرت کنند.

عواملی که مورد ارزیابی قرار می گیرند شامل مهارت ها، تجربه کاری، مدارک تحصیلی، تسلط به زبان انگلیسی و سایر موارد هستند.

بنابراین، اطمینان حاصل کنید که در سال 2021 امتیاز مهاجرت به کانادا را کسب کرده اید. اگر این امتیازات کمتر باشد، تمام وقت گرانبها و پولهای سخت شما به هدر خواهد رفت.

امتیازات CRS برای FSWP (برنامه کارگران ماهر فدرال) بر اساس فاکتورهای خاصی از جمله عامل سن، شرایط صلاحیت، تجربه کار، مهارت های زبانی که دارید و ارتباطات مشترکی که دارید محاسبه می شود.

سخن آخر

الو اپلای کشور کانادا را به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی پیشنهاد می کند. کانادا کشوری چندفرهنگی و متنوع است به همین دلیل از سراسر جهان مهاجر می پذیرد.

در میان کشورهای انگلیسی زبان، کانادا بالاترین نرخ مهاجرت ها را دارد. بسته به هدف شما از مهاجرت و نوع ویزای که برای آن اقدام می کنید شرایط شما برای مهاجرت متفاوت خواهد بود.

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید بهتر است از قبل اطلاعات بیشتری در مورد نحوه مهاجرت، اسناد و مدارک لازم و نوع اقامتی که اخذ خواهید کرد، کسب کنید. با مراجعه به موسسه الو اپلای به جواب بیشتر سوالاتان می رسید.

سوالات متداول مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از چه روش هایی امکان پذیر است؟

برای مهاجرت به کانادا باتوجه به هدف مهاجرت و شرایط شما روش های مختلفی چون تحصیلی، سرمایه گذاری، توریستی، کاری و … وجود دارد

هزینه زندگی در کانادا چقدر است؟

هزینه زندگی بسته به سبک زندگی و شهری که در آن اسکان دارید یکسان نیست. اما حدودا هزینه زندگی در کانادا در سال بین 10 تا 12 هزار دلار کانادا است. راهنمای چگونگی اخذ اقامت ترکیه

برای مهاجرت به کانادا اولین قدم چیست؟

برای مهاجرت به کانادا قبل از هر اقدامی باید اطلاعات کافی در مورد روند مهاجرت کسب کنید. برای این کار بهتر است از مطالعه مقاله های سایت الو اپلای شروع کنید

آیا مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی امکان پذیر است؟

ما در الو اپلای به هیچ وجه روش پناهندگی را توصیه نمی کنیم. زیرا این روش امنیت ندارد و هیچ تضمینی برای موفقیت در این راه نیست

امتیاز خود را ثبت کنید


چه قدر این پست برایتان مفید بود؟
اولین کسی باشید که به این پست رای میدهید!

 • مجله مهاجرت

  1401-12-14 در 8:32 ق.ظ

  سلام.وقت بخیر .
  در مورد مهاجرت به کانادا از ترکیه میشه راهنمایی بفرمایید؟

تماس با ما
درخواست مشاوره رایگان

ما همراه شما خواهیم بود

برای دریافت مشاوره رایگان، این فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان الو اپلای در سریعترین زمان، با شما تماس بگیرند

آدرس: تهران, میدان ونک, خیابان گاندی جنوبی, خیابان بیست و پنجم پلاک ۲۴ طبقه 2
آدرس و لوکیشن دفتر استانبول : DAP Vadi,Z ofis ,S Blok ,No 56 Kağıthane İstanbul
021-88884645 | 021-88850364
۸ الی ۲۱
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .